Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 08.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Най-готините жени в Елхово!  
Авторcлaдkия (Нерегистриран)
Публикувано12.01.09 15:42



Като ще се прави класация за мъже нека има и за жени...



Тема Re: Най-готините жени в Елхово!нови [re: cлaдkия]  
Авторcлaдkaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.09 15:57



е сега сладкия ти пък да не чуеш нещо ами ние всички сме готини с изключение на десетина двайсет булки хахаха шегувам се



Тема Re: Най-готините жени в Елхово!нови [re: cлaдkaтa]  
Авторcлaдkия (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 09:35



Сладката ми, ти за кое се пошегува неразбрах? За това че сте готини ли? Не убивай мечтите ми моля те! Много бих искал да се запозная с мацка, която да не прилича на крокодил, да говори смислено и да вижда хубавите неща. Такава, която уважава себе си и останалите, да не е от тъпите простачки от които ми е писнало а да се интересува и от друго освен клюки и сплетни. Да има амбиции да се развива като човек с разностранни интереси и обогатяване на духовното в себе си. Разберете ме че ми се иска да познавам жена от този град с която да мога да си говоря без да ме отвръщава простотията и огранеченото мислене, високомерието и самочувствието което няма никакво покритие. Разчитам на помоща ти Сладка моя!



Тема Re: Най-готините жени в Елхово!нови [re: cлaдkия]  
Авторпeт (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 12:15



С тези твои изисквания що не вземеш да пишеш до Лична драма бе пич. Тука е жалка картина и за едните и за другите.
Живеем в село и си знаем и хемороидите даже



Тема Re: Най-готините жени в Елхово!нови [re: пeт]  
Авторcлaдkaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 14:49



Сладкия пошегувах се за да вдигна малко настроението ти не за друго! Добро изказване направи искаш нещо което смятам че всеки нормален млад човек го иска и от едната и от другата страна и те подкрепям с две ръце така трябва да бъде все пак живеем в 21 век.Мразя сплетни клюкарщини и простотии мисля че отдавна трябва да са ги надмогнали хората но както чувам от теб явно не е така за което мога само да ги съжаля.А отностно това да ти помогна "сладък мой" незнам как сещам се за нещо ама ще мина пак в шеги и закачки а темата е сериозна



Тема Re: Най-готините жени в Елхово!нови [re: cлaдkaтa]  
Авторmetro (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 15:17



Тук май се заформят елховски свалки



Тема Re: Най-готините жени в Елхово!нови [re: metro]  
Авторcлaдkaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 15:21



Абе metro ти само за свалики ли мислиш бре човек ние тука говорим за "сериозни неща" а ти тцтцтцтц



Тема Re: Най-готините жени в Елхово!нови [re: cлaдkaтa]  
Авторmetro (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 15:39



"Муцка, дай леген кюфтета!"- това пасва за тази тема-ха-ха-ха



Тема Re: Най-готините жени в Елхово!нови [re: metro]  
Авторelhovlia (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 16:14



има хубавички девойчета ама са големи к.....ца



Тема Re: Най-готините жени в Елхово!нови [re: elhovlia]  
Авторmetro (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 16:25



Абе и аз за кюфтенца си мислех.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.