Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 28.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови  
Автор Virosss (непознат )
Публикувано10.06.08 00:16



Здравейте,
наскоро попаднах на този клуб и страшно много ме искефи... радвам се когато повече се разчува за гр. Елхово и още повече ме вълнува мнението на гражданите му. Странно е, че не съм баш корен от града, но все пак съм живял доста време в него и малко или много ме интересува всичко каквото се случва в него, макар в момента да съм в Бургас. Е стига с уводните думи, нека направо да мина към темата... Понеже от доста време на сам, се старая да направя нещо като малка общност и за тази цел съм създал нещо като портал на гр. Елхово, може би доста от вас дори са го виждали и чували за сайта

( пиша го и малко като реклама, за да може да чуя мнението ви за него) и ми е интересно, какво харесвате и какво не в самия сайт. Какво би ви накарало да го посещавате и да давате своите мнения в форума ни. Естествено бих се зарадвал и ако има ентусиасти които биха ми помогнали до голяма степен с развитието му с разни материали и тем подобни. Имам страшно много идеи за развитието му, но за съжаление в момента го разработвам сам и се старая малко по малко да слагам някой възможности и услуги с които да задоволя каприза на посетителите на сайта... Една от функциите с които в момента мога да се похваля, и която наскоро направих е създаването на безплатен майл от типа Име@elhovo.net , скоро смятам да разработя и каталог с всички заведения, учреждения и фирми в града ни и тн. А в най-скоро време като се прибера имам намерение да задействам нещата и ако може, да разговарям с човека който отговаря за Бюрото по труда, ако е възможно да имаме някакво партньорство и направо да публикуват свободните работни места, директно в портала, за да може да е лесно достъпна информацията за гражданите ни. Просто откъм идеи, всичко е ок, но в момента времето ме притиска и не е възможно всичко да го направя толкова бързо, за което се надявам потребителите ми, да не се сърдят... е малко се отдалечих от темата... та бих желал да чуя вашите коментари за сайта, а няма да се разсърдя на малко критики и идеи, които биха ми помогнали в развитието му.

Благодаря ви за отделеното време.
Поздрави: Андон Иванов



Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: Virosss]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 01:28



Може би най-безпристрастното място от където научавам какво се случва в града, без да се хвали и обижда който и да е от сегашната и бившата управа в града.

Евала за ентусиазма ти!





Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: aнoнимeн]  
Автор Virosss (непознат)
Публикувано10.06.08 18:36



Благодаря ти за милите думи... решил съм именно да дам правото на всеки потребител в форума, да изкаже своето мнение за управата... независимо дали съм съгласен или не с мнението му, но може да бъде сигурен, че мнението му няма да бъде изтрито или редактирано, ако се спазва прилично слово. Затова дали новините са пристрастни или не, немога да кажа, просто ги пиша такива каквито го намират, тоест каквито ги предостави источникът... Надявам се да чуя и др. мнения. Благодаря!!!



Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: Virosss]  
Авторtanya (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 20:46



Сайтът е страхотен! Не го бях виждала досега, но ще стана редовен посетител.
Възхитена съм, че млад човек като тебе, при това живеещ в момента в друг град, е посветил толкова време и усилия да направи нещо за смислено за Елхово.



Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: tanya]  
Автор Virosss (непознат)
Публикувано13.06.08 00:06



Благодаря, наистина съм адски възхитен, че има интерес към сайта... надявам се завбъдеще да ми остава по малко време, за да отделям повечко внимание на този портал.. защото доста от идеите които съм намислил да направя... са все още в процес на изработка, поради факта, че не ми остава много време. Но с вашите отговори на темата определено ме надъхвате да работя повече и да постигна това което наистина желая - да направя нещо полезно за хората от града. Благодаря още веднъж...



Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: Virosss]  
Авторпeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 19:04



Хубав сайт. Но новините са стари. Трябва да се обновява.



Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: пeпo]  
Авторюдa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.08 16:17



сайта е гот,но хората които го ползват са тъпи.Как може само да обвиняват и нападат другите,а не погледнат себеси-хей елховлии не търсете вината в другите,вие сте си виновни,ако не си помогнете сами,колкото и да нападате ,няма кой да ви помогне.
Р.С.Кмета няма да се откаже сам от поста , на който вие го поставинте,общинските съветници също,а Председателя си ви е мн.готин





Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: юдa]  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано21.09.08 19:09



tozi sait e stahoten bravo na teb!
beshto hubavo za grada



Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: юдa]  
Авторчичo Шишo Mapcилeзaтa (Нерегистриран)
Публикувано22.09.08 17:02



Да живей Председателя на ЦК на БКП(р) на ОбС на Е-во. Ураааааааааааа.....ураааааааааа.....ураааа......за Председателя!!!! Да живей!!!!!



Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: чичo Шишo Mapcилeзaт]  
Авторgisi (Нерегистриран)
Публикувано22.09.08 22:17



Кой е Председателя я ме светнете?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.