Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 19.04.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови  
АвторFiliata (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 19:13



Господата от Яница кога ще си наредят плочките от страната на Александър Стамболийски, хубаво поне че си преместихте плочките или може би някой съвестен гражданин ви направи тази услуга?
Бизнесмени Загорови, за какво ви беше да купувате банята като я оставихте да се руши и загрозява китното ни градче?



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро мяснови [re: Filiata]  
Авторпaзaчa (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 21:41



Е сега вече нека кажа-пазя, аз ама е пълно с автомобили по тротоарите- то и ченгета ходят по тях ама ич не им пука ,че колите са паркирани там.
Е- как ше се оправи това --нека помислим. Дано им вдигнат заплатите/на полицаите/ --ама и работа да посвършат -поне малко де.???





Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: Filiata]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано14.12.08 21:07



Китно градче?????Абе хора, Вие по далече от Болярово ходите ли????
Едва ли има по-грозно и мръсно градче от нашето.Няма история, няма дух, няма настояще, за бъдеще да на говорим! Китно-смях!!!Ама горчив....



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: Kиko]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано15.12.08 00:14



Някак си придобих визуална представа за господин кико .За неговите пътешествия ,стил и хигиенни навици.А за това ,че мама и тати не са му рисували светът с цветни краски ,да се сърди на тях.Оставаше да опише и зимният аромат на насещият се пушек от изгорели дърва, и наистина бихме могли да усетим тягостната обстановка на домът завещан от изстрадалите му родители.А явно ,разреденото с вода ефтено вино ,купено в пвц от близката бакалия,без тлъсто мезенце е било с кисел блудкав вкус на изветрели джубри.
Да му е сладко ,щом му харесва!
Жалко ако всички започнем да мислим като него ,колкото и да ни е трудно в живота!Кой каквото направи,никой не може да му го стори!



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: guld]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано15.12.08 14:08



"Кой каквото направи, никой не може да му го стори! " И правилно-сами сме си уредили тоя хал!Пък за другото-кисели винца и т.н.-бля, бля, идеята ми беше, че градчета, като нашето, са с много повече дадености и перспектива за развитие. И не правим нищо за промяна.Пък и "джУбри" имаме само ние, навсякъде в България това са си "джИбри"! А въйййй, що ли съ губя и аз?



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: Kиko]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано16.12.08 11:24



Може би съм те разбрал погрешно като хленчещ, за което мога да се извиня ,но след конкретизиране на нещата от твоя страна.Къде, какво си видял което е по-добро и как да се осъществи при нас.Иначе долавям коректният ти тон.С удоволствие че изчета следващото ти коректно ,а не хленчещо мнение с обстоятелствени и конкретни критики и пожелания.



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: guld]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 16:06



Ето ти и коректност и конкретност! И що ли да не ти доставя малко удоволствие "да ме четеш"???
Каварна-градче колкото Елхово! Но там пеят световни звезди, кмета си избират с 90%, като едно време бай Тошо-щото и в циганската си махала, направи широки асфалтови улици и европейско осветление.........Ха сравни с паважа пред банята при нас! и т.н. и т.н.
Балчик-с не много повече жители от Елхово в неактивния сезон. Това вече не е България!!!-2600 годишна история/храма на богинята майка Кибела от световно значение/, Двореца на Мария-най-посещавания туристически обект за 2008 година, в близост 3 голфигрища-с посетители милиардири в евро, невероятно, запазено от презастрояване крайбрежие.....Най-богатата българска община, за което признавам основен дял има Албена!
До Балчик и Албена-Кранево-село, което през лятото стига 30000 жители, ха сравни с Лалково, Дервена и Раздел....
Сега живея във Варна и имам поглед на североизтока! Ще кажеш-на морето са, нещата са несравними-може, но поне едничко да прихванем...ей тъй мъничко поне....не хленча, желая го.....



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: Kиko]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано16.12.08 21:13



С голямо удоволствие изчетох мнението и разбирам ,че ответника е истински човек с реална представа за живота и истинска позиция към доброто,боравещ по неоспорим начин с факти за събития и постижения.Липсва само еквивалентност на съпоставянето. Желая от все сърце да можеше не само Елхово да се нареди до всички тия селища, но всичко е въпрос на лобита,и в същото време не е възможно да си спал от самото начало и чорлав да се наредиш до нагиздените първенци в ложата.
Имидж се гради бавно,с много труд лишения,коректност и компетентност.
Всичко друго постигнато лесно и бързо е преходно и фалшиво.
Какво по-хубаво да бъдем в нормална и естествена за нас среда.Да бъдем естествени и да желаем и постигнем реални и еквивалентни за нашият бит неща.
Да си призная не съм много по идеите, но съм почитател на прагматизмът и се старая винаги обмислено да следвам и разчитам правилно жокерите в живота.
Неволята може да е спътник на малките хората , но аз я възприемам като истински път и начин за постигане на мечти и душевен комфорт.
Първо ,нека станем по-добри и с реални въжделения.



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: guld]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 10:05



guld, далеч съм от мисълта ,че някой е спал в града ни,НО не всеки е имал възможност някой да му даде куфарче с пари и да му каже дерзай /но в същото време и ще си плащаш дълга към нас - визирам БСП/
Всички ние от града ги знаем кои са тези, както пишеш ти нагиздени първенци в ложата.
Да си говорим честно,кой имаше възможност да изкупи парцели до и в митницата?кой изкупи най-важните обекти в града ни/Яница,Битовия комбинат,двата супера за хранителни стоки,бензиностанциите,
заводите,бетоновия център в града ни,пътното и т.н. и т.н./?-
да тези с куфарчетата с пари и тези които бяха на власт в момента,хората не са спали и не са се събудили чорлави ,А не бяха допуснати до това което ставаше-скритата приватизация в града ни.Не можем да ги виним единственото което можем да направим сега дори и късно да ги спрем чрез вота си.
Дано сте ме разбрали добре какво искам да събудя у ВАС.



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: poни]  
Автор9999 (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 11:46



Да разбрахме те добре,поради липса явно на качества а и може би късмет досега си се чувствал принебрегнат и понеже видя че и случайни и незабилежими мижитурки се уредиха с власт в общината сега ти е шанса на вълната на популизма на пожарникаря и ти да я яхнеш пък било то за малко.Пожелавам ти успех такива са минавали и заминавали само че ние сме за постоянно и после пак ще ви оправяме поразиите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.