Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 26.04.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво Вие мнението за зам. кметоветенови  
Автор opravitelq11 (непознат )
Публикувано18.12.08 13:57



Чета от доста време какво пишете. И наблюдавам как оплювате дадени хора и търсите начин да им помогнете ЯВНО.

Редактирано от opravitelq11 на 18.12.08 14:10.



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: opravitelq11]  
Авторпpoф. Пpaвoпиcyв (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 17:37



Ами.....незнам какво "вие" може да е вълк, а може и куче!? По скоро заглавието трябва да е: Какво Ви е мнението за зам. кметовете?



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: opravitelq11]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано18.12.08 20:04



А какво е твоето мнение,не разбрахме?
Те са обикновени изпълнители.



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: guld]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 21:24



Заместниците на кмета винаги са били зле. В предния мандат бяха на светлинни години от Димитров. Юркаше ги и не оставяше да го злепоставят. Сега е по добре, нали са приятели... Кмета е много, ама много зелен, какви да са му заместниците? Кючукова се мъчи горката, вероятно ще се научи и след 5 години ще е добър заместник кмет, а защо да не е готова и за кмет. Христов не става горкия. След три години и той и Киров дори работа няма да могат да си намерят. Сигурен съм, че ще ме залеете с упреци заради мнението ми, но дано някой се сети да напише и нещо конкретно свършено от Киров или от Христов.



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: 6666]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано18.12.08 21:48



Зле изглеждащи ли ,или ....не знам си кво.
И звучи някак си глупаво или по-скоро неудачно сравнението между тези два екипа.
И не се безпокой за упреците,знаеш кои ще са потърпевшите.Тук нищо случайно не се е случвало.Явно управителят търси конкретна информация,защото само за тях не се е писало тук.А трябва да не бъдат подминати.
А Кючукова в чий екип я спрягаш след 5 години,не разбрах.И не е ли пресилено,за да бъде начело.С чий мандат.За сега до колкото разбирам има експертни функции,или нещо бъркам.



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: opravitelq11]  
Автор opravitelq11 (непознат )
Публикувано19.12.08 11:37



Интересува ви какво е моето мнение! Ще ви дам отговор. Смятам, че зам. кметовете в тази общитина са перфектни. Имах честа да работя с единия и съм много доволен. От обърнатото внимание към мен и моят проблем. Мисля, че са много по - добри от това което се пише за тях. Вършат си много отговорно и добре работата.

Редактирано от opravitelq11 на 19.12.08 11:38.



Тема Re: 666нови [re: 6666]  
Автор opravitelq11 (непознат )
Публикувано19.12.08 11:46



Мислех да не споменавам името на човека, които ми помогна да си оправя нещата, но явно трябва, защото ви е господине - госпожо не разбирате колко добър специалист е госпожа Кючукова. Точно този човек ми помогна да оправя своите проблеми. И много ме е яд за хора който можеби си нямат и грам представа от работата, в която може да бъде полезна госпожа Кючукова.



Редактирано от opravitelq11 на 19.12.08 11:48.



Тема Re: 666нови [re: opravitelq11]  
Автор reformator (Наблюдател)
Публикувано19.12.08 15:57



За този екип за зам-кметове пасват добре, а за следващият поне единия може да е директор на дирекция.



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: opravitelq11]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано19.12.08 16:26



аз съм на същото мнение умни, интелигентни и находчиви млади хора до края на мандата ще са перфектни.Никой не е бил научен ще се справят и то много добре



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: poни]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано21.12.08 22:10



"По делата им ще ги познаете" - партийна школа какво да се прави, научиха ни на едно друго. Та това ми е мисълта... Да спомене някой за нещо свършено. Били млади, били интелигентни и т.н. Стига простотии де... Като изключвам Кючукова, тя май не е и от Елхово другите не са свършили нищо друго освен да правят добро впечатление. Много ми се ще да греша и накой да напиеш: "Аз отидох, говорих, зам. кмета стана, вдигна телефона и това и това се случи..." За малко повече конкретика говорим... и защото съм занимавал хората в общината с конкретни въпроси и после нищо конкретно не се е случвало си позволявам да имам такова мнение. С удоволствие бих го променил.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.