Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 30.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема магазините в граданови  
Автор kkarelia (непознат)
Публикувано20.12.08 07:48



от опит мога да кажа ,че магазините ни в са много добре заредени и има за всеки по нещо в зависимост от съотношение цена ,качество и друго.Специално за празниците спокойно можеш да си избереш нещо хубаво,сезирам магазините на Караулана и Поля.Аз лично ходих до Ямбол ,но повярвайте ми там няма такова разнообразие ,каквото има в тези три елховски магазина.Купих си дрехи от новия магазин на Караулана и ще отида със самочувствие на купона който ми предстои тази вечер.А собствениците мога само да ги поздравя .Така ,че скъпи съграждани нека оценим това,а не само да отправяме лоши мнения.



Тема Re: магазините в града [re: kkarelia]  
Автордидa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 11:09



не искам нищо лошо да кажа,
НО
дрехите на Караулана са с най-големите надценки в града.
Блуза която той я продава за 45 лева при Ана Генчева е 32.

Просто не се съобразява с хората в Елхово а иска да си купи още 2 джипа за една година



Тема Re: магазините в граданови [re: дидa]  
Автор7777 (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 12:39



Иван не кара джип а малко Пежо. И другото няма гаражи за още 2 джипа. И последното не знам да е сложил вилата на някой да пазари от него,това си е решение на всеки от нас къде ще си похарчи евро-левовите.



Тема Re: магазините в граданови [re: 7777]  
Автордидa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 13:21



Иринче не се впрягай мила.
Иван не кара джип,еми Наско го кара.
Да не спечели от тотото да си го купи.
Не слага вилата на никой само дето магазинерките нахалстват и като не купиш се мундрят.



Тема Re: магазините в граданови [re: дидa]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 17:36



нали знаете че търсенето определя предлагането, каквото ни е търсенето такова ще ни бъде и предлагането по родните магазини



Тема Re: магазините в граданови [re: kkarelia]  
Авторpfffffff (Нерегистриран)
Публикувано21.12.08 22:08



az lichno sym nai - dovolna ot kitaiskia magazin , koito se namira na krygovoto ! tam moga da namerq markovi i kachestveni stoki .





Тема Re: магазините в граданови [re: pfffffff]  
Автормилa (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 09:35



Какво толкова сте се заяли с двата магазина ,за мен във всеки магазин по централната улица има хубави дрехи зависи кой какво търси.Аз например за коледа на сина си взех блуза от Караулана, туника за дъщеря си взех от магазина на Йовка.Харесаха ми и други нещица ,но ще видим как ще разпределя бюджета си и тогава ще харча повече. Мисля ,че всички се стараят да ни угодят и ние не трябва да сме недоволни от това.



Тема Re: магазините в граданови [re: милa]  
АвторCOHЯ (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 12:52



Аз съм съгласна с Мила във всеки магазин могат да се намерят сносни дрехи и цените са добри.Учудвам се колко взискателни дами има в Елхово,а правичко да си кажа не виждам такива дами в града ни. Единствено виждам надути пуйки/извинявам се за израза/които по някакъв начин са си сдобили с малко парички.
Дами/ако има такива/сигурно знаете какви са цените в Бургас например на хубавите дрешки,защото аз ако искам да си купя нещо хубаво то разбира се е скъпо и си го купувам от там.Но не можете да говорите глупости за нашите магазини и в същият момент да искате евтини неща.
Жалко но всяко хубаво удоволствие се заплаща.



Тема Re: магазините в граданови [re: COHЯ]  
Автор Virosss (непознат)
Публикувано22.12.08 21:11



Съгласен съм с мнението на СОНЯ. Не, че съм съгласен, че избора на дрехи е особено голям в града ни, но все пак какво очаквате?! Да отворят молл в гр. Елхово с дрехи не по-скъпи от 100 лв. Знаете ли, че доста от нещата които се продават в Елхово, трудно ще ги намерите за тия пари някъде другаде. Просто нестига, че хората в града ни се стараят да предоставят сравнително добра стока, на доста ниски цени, вие очаквате да си угодите на каприза и да си купите парцалки за 20 лв, дето струват реално 100 лв :) Още повече, че едва ли много от гражданите ни имат възможността да си купят оригинални маратонки АДИДАС, НАЙК, РЕЕБОК или пък нещо на Гучи... Аз ако съм търговец, не бих си позволил да рискувам да отворя магазин в който да продавам само такива стоки в град в който максималната заплата която получава един гражданин е 400 лв. :)



Тема Re: магазините в граданови [re: Virosss]  
АвторЯвop (Нерегистриран)
Публикувано24.12.08 21:44



Дрехи за 20лв., които реално са 100????Айде бе и де е сметката на търговеца????Защо пишете глупости???Тук в клубчето някой беше писал, че явно голяма част от Вас по далече от Болярово не са ходили.А и там е мноого по-добре от при нас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.