Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 05.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: 9999]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 13:06



нещо грешно си ме разбрал/а девятко, нито съм жаден за власт ,нито искам да влизам в нея ,просто разсъждавам на глас ,пък кое не ти хареса в моите писания ИСТИНАТА може би, знам тя много боли.
Знам също ,че десетки в нашия град не искат да разберат това /по-точно го разбират , но така им утърва/, но стотици може би ще разберат крайно време е.
А пропо, ти с пожарникаря не се равни, той е на светлинни години от теб



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: poни]  
Автор9999 (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 14:47



Истината след изборите- сега е просто чешене на езика и лека манипулацийка на електората а няма какво да губя че да ме боли,не съм загубил примерно кметски избори а другите неща са напред,там нито ти нито аз знаем какво ще се случи. А в теб ме дразни това че явно си бившо седесарче, сега гледам си пожарникарче, утре доганче и така все ще си драскаш тука и мрънкаш колко са лоши комунистите все едно че родителите ти вчера са се родили кой знае може и активисти да са били или още са такива?



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: 9999]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 16:05



и този път не позна нито съм седесарче нито пожрникарче просто РЕАЛИСТЧЕ



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: poни]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано17.12.08 18:47



Рони ,измести неадекватно темата .Прочети по-внимателно дебата ни с кико и след това кажи какво мислиш по конкретната тема.



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: guld]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 23:47



Бат Ви Кико е на линия и очаква опоненти!Тая вечер бях на концерт на баба Лили в Спортна зала Варна-дай боже всекиму-2.15 часа песни на живо!
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ можело значи! Хубавооооооооооооооооо.....Приятна вечер на всички!



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: kиko]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано18.12.08 08:20



Евалла ти прая батка като ценител на българските Еверести!Трабва да ценим светилата си.



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: guld]  
Авторdafi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 08:38



Зле говори за всички вас, колкото и добри и велики да се мислите! Ако искате да се изявявате и да се дъвчете едни други по-добре си направете такава тема а не да осирате всички! Прочетете пак темата и се засрамете бе малоумници!



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: dafi]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано18.12.08 08:52



По темата ,за да стане по-добър ,първо самите ние трябва да станем такива ,а не да дебнем само за клюки злонрави,дафи.



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: guld]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 22:09



Чакааааааааааааамммммммммммммм!



Тема Re: SOS сигнали за да стане града ни по добро място!нови [re: 9999]  
АвторДekop (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 13:15



Съжалявам-христоматиен пример сме за загиващ град, просто няма нищо и нищо нищо не се случва, нииииищичко светлия взор не види




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.