Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 15.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Класация най-добро и най-тъпо ченге в Елхово!нови [re: Krassimir]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано22.01.09 16:57



" Тъпи,прости,неграмотни",но истински хора.Хора които намериха цивилизован начин да изразят своето мнение,да поставят исканията си и да изразят своя протест.Заставам зад тях.



Тема Re: Класация най-добро и най-тъпо ченге в Елхово!нови [re: 123]  
Авторcлaдkaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.01.09 08:30



Аз също заставам зад тях каквито и да ги наричате те са хора и много повече от всички защото в тази държава и в тези условия които са поставени те не престават да бъдат професионалисти замислите се колко от вас биха били истински професионалити ако са поставени в тези мизерни условия на работа .



Тема Re: Класация най-добро и най-тъпо ченге в Елхово!нови [re: 123]  
Авторsa6eto (Нерегистриран)
Публикувано23.01.09 13:36



i ako pak za sebe si kaje6 4e si umen ( umna ) te policaite na elhovo sa cveteta pred teb be 123 na vsiki v foruma im e qsno koi si i kolko bulgur ima6 . Kakvo pluete policiqta ot kakvo ste nedovolni taka kato 4eta sa6tite tezi hora deto pluqt kmeta ni pluqt i policiqta OT KAKVO NEDOVOLSTVAT ????? mai sa nedovolni ot jivota si 4e sa se rodili EEEEE togava ne pluite kmetove i policiq a maikite si 4e sa vi rodili . GOSPODI KOLKO TAPI HORA IMA V TOVA ELHOVO



Тема Re: Класация най-добро и най-тъпо ченге в Елхово!нови [re: sa6eto]  
АвторKrassimir (Нерегистриран)
Публикувано23.01.09 15:08



Sa6eto - No Comment!



2-3 дни се навих да почитам някоя друга темичка, да се включвам, да помагам с каквото мога, но явно това няма да продължи дълго. Просто няма смисъл! И Саше, не си по-различен, от тези, които си "мислиш", че оплю.. Защото отправи такива нападки към тях, каквито сам трябва да си кажеш.
Ако се чудиш защо, обърни по-сериозно внимание на думата "оплювам".
И се надявам колкото се може, повече хора да прочетата този коментар и да ми помоля за нещо. Помагайте си, обсъждайте ясни идеи и мислете как бихте били от полза за благото на града, защото и вие сте част от него. Недейте да помрачавате всяка една тема с обиди, караници, защото те няма да ви бъдат от полза.



Тема Re: Класация най-добро и най-тъпо ченге в Елхово!нови [re: Krassimir]  
Авторcлaдkaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.01.09 15:37



Krassimir
явно простотията е навлязла много в хората ей хора събудете се направете нещо хубаво и добро нека всички бъдем задружни стига само обиди и простотии не мисля че заслужаваме това всичко в тази държава зависи от нас .Нека бъдем по-добри !



Тема Re: Класация най-добро и най-тъпо ченге в Елхово!нови [re: cлaдkaтa]  
Автор Emito_emito (непознат )
Публикувано28.01.09 22:36



ЧАЛЪКОВ,Т.ПЕНЧЕВ И ТОРЛОЗОВ СА №1 НАЙ-ДОБРИТЕ,НЯМА КАКВО ДА ГОВОРИМ



Тема Re: Класация най-добро и най-тъпо ченге в Елхово!нови [re: Emito_emito]  
АвторKykи (Нерегистриран)
Публикувано28.01.09 23:40



Според мен,неправилно е формулирано заглавието на темата-НЕ"най-добро и най-тъпо ченге"а-...."за тъпо и още по-тъпо ченге"

Иначе,горепосочените лица 100% влизат в категорията



Тема Re: Класация най-добро и най-тъпо ченге в Елхово!нови [re: Kykи]  
Авторsladkata (Нерегистриран)
Публикувано29.01.09 09:00



Kykи
виж какво това че си настроен отрицателно към хората от системата си е твой проблем не влизай в тази тема, като не ти харесва и моля ти се не взимай участие ,когато не си запознат с работата на полицията и техния живот. Дано никога не ти потрябва тяхната помощ за да разбереш ..............до тук културно ....
Недеи да даваш мнение по въпрос които не ти е ама абсолютно ясен. Мълчи си и се скрии в смрадливата си кожа защото тук много лаеш ама като застанеш до полицай се наакваш от страх отворко. Най сте жалки като почнете да се правите на мъжове келемета такива ама по форумите а на живо сте жалки цървули. Затова тихооооооооо !!!!!!!! Ясно ли ти е смрадливко!!!!!

извадиш ли го трябва да го използваш



Тема Re: Класация най-добро и най-тъпо ченге в Елхово!нови [re: Emito_emito]  
Авторsladkata (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 10:37



Emito_emito за Чалъков може и де се сбием

не ми връзвай де ама и аз съм му фен



Тема Re: Класация най-добро и най-тъпо ченге в Елхово!нови [re: sladkata]  
Автор Emito_emito (непознат )
Публикувано30.01.09 20:29



Може ,битката ще е тежка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.