Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 13.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Харесва ли Ви новогодишната украса на града?нови [re: тypбo]  
Авторbuba (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 08:49



На мен също много ми харесва украсата и се радвам че с всяка година става по добра. Знам също че общината не и е работа да украсява църквата, но не мога да проумея логиката на нашата църква /имам предвид православната българска/, нали това е най светлия християнски празник и всичко трябва да е красиво и най вече храма божия. Виждали ли сте католическите църкви колко празнични са по Коледа?



Тема Re: Харесва ли Ви новогодишната украса на града?нови [re: buba]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано18.12.08 09:06



Абе хора ,не мога да ви позная!Това ме радва!И в Елхово се пораждат наченки на гражданско общество.Похвално!
Виждате,нещата макар и дребнички започнаха да се случват,а и да стават традиция ,дори и развитие търпят.
А какъв стил внасят новите спирки в градчето ни!Да това са малки зрънца,но показателни.
Красивото,и доброто ще се възцарят и при нас.
Младото си е младо!Кураж на всички ,ще има и още добри неща!
По-добре говедари и овчари,отколкото пъдари!
Подкрепям всичко позитивно в живота!
Успех и късмет на всички!!!





Тема Re: Харесва ли Ви новогодишната украса на града?нови [re: Koko]  
Автор opravitelq11 (непознат )
Публикувано18.12.08 14:04



Хора вие нямали да спрете само да казвате недъзите на това градче?

Не разбирам какво искате, градчето е малко и няма толкова големи доходи , че и да отделя толкова много пари за украса на града. Украсата е много хубава според мене .



Тема Re: Харесва ли Ви новогодишната украса на града?нови [re: opravitelq11]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 21:37



Много хубава окраса, брееееееййййййййййй... Същото беше и със зарята на предишния кмет. За съжаление нито окрасата, нито зарята ще напълнят джобовете на тази, които едва свързват двата края. Няма да запълнят дупките из града, няма да променят нищо в нито едно от 22 - те села в общината. Аз се питам колко е платено за окрасата, а колко в действителност струва? Какъв е смисъла от хубавата опаковка, когато подаръка не става? Сигурно и няколко стотин наши съграждани с разкаляни улици се питат същото и гледайки в краката си за да не потънат в някоя дупка не са забелязали чудесната украса...



Тема Re: Харесва ли Ви новогодишната украса на града?нови [re: 6666]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано18.12.08 22:31



Ей шестак ли,словоохотливо и образно изказано ,но някак си изтъркано ми звучиш.И нали знаеш как,с чие благоволение и начин на финансиране стават тия неща днес.Виж раздумай се с вашите белким се поразтикът малко , а не само да призовават.И нали знаеш,че тя калта не е от вчера ,а още по-вече от днес.И нали знаеш по времето на чие кметуване се благоустрои града.Шапка свалям за почест към доблестните покойници,макар и "ваши". Вие и тях похулихте от завист и невежество.
А защо не мога да се сетя каква я Димитров свърши през първата си кметска година.Ах, тази неуслужлива памет.Да нямаше ме тук тогава ,но подочух за лоша общинска финансиалност май.А за вторият мандат знаем какво се получи.
А украсата толкова ли е скъпа и ненужна според теб.Ти деца нямаш ли?Между впрочем те да не посрещат Дядо Мраз все още под елхата със звездата?
Направо ме разсмиваш!





Тема Re: Харесва ли Ви новогодишната украса на града?нови [re: 6666]  
Автор opravitelq11 (човек с мнение)
Публикувано19.12.08 14:26



Не знам да ли си бил кмет или един от общината, но като чета мнението на guld смятам, че е много прав за това което казва. Защо не станеш един кмет та да те видим тогава колко струваш, или си само въздух под налягане? Кажи веднъж нещо позитивно за това което се прави в този град. Или и ти си от тези комунисти, който са мачкали общество едно време. По този долновиден начин.

А относно селата: Какво не оправиха? Направиха една прекрасна поправка на на училището в село Гранитово , направиха и един нов пенсионерски клуб пак в това село. А какво да правят на села, в който няма повече от 120 човека. За кого да го правят това? Да не споменавам и добре направеният мост в село Чернозем, които не направи стария кмет.



Тема Re: Харесва ли Ви новогодишната украса на града?нови [re: opravitelq11]  
Автор reformator (Наблюдател)
Публикувано19.12.08 16:10



Щом 6666 казва нещо във форума,значи има основания,забелязал съм че той не си хвърля думите напразно. А моето мнение е че тази и предната година украсата наистина се различава от предишните но да не забравяме че тя е дело и на председателя на общината,а за тези неща той е незаменим. По рано когато бе в БСП и там бе неудържим по организацията и украсите на празниците. А как да се разпуснат за по големи разходи като съгражданите ни ще ги разпънат веднага както и вече става. Така че за моментните възможности даже много добре. Не може и не бива да не похвалим хубавото.



Тема Re: Харесва ли Ви новогодишната украса на града?нови [re: opravitelq11]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано19.12.08 19:29



Темата е за украсата, но като заговорихме и за друго да ви питам ли какво ще стане с чудесното училище, в което наляха 80 - 90 хил. лв. след две години? Същите тези хора ще го затворят. Моста ли? Ми некадърна работа, с два метра е по късичък и ще си говорим при първите високи води на рекичката. Понеже темата е за украсата ще ви кажа какво се сетих първо... "На гол корем - чифте пищови". А сте много прави, че трябва да се поущряват всички нови и добри неща, но мислех, че идеята на този форум е да е коректив на управляващите. Сини, зелени, червени всички са като магарета. Не ги ли биеш ще хукнат да си правят магариите. Целта на този вид окраси и на тези и на предишните в общината е била: "Да им блести на будалите в очите, че да не гледат в канчетата ни..."



Тема Re: Харесва ли Ви новогодишната украса на града?нови [re: 6666]  
Автор opravitelq11 (човек с мнение)
Публикувано19.12.08 20:41



Ви е сам споменавате за селата в една от написаната по горе бележка. Съгласен съм , че този форум е за коректив на управляващите, но трябва да се подчертават и хубавите черти на работата която вършат.

Редактирано от opravitelq11 на 19.12.08 20:42.



Тема Re: Харесва ли Ви новогодишната украса на града?нови [re: 6666]  
АвторTURBO (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 10:36



Скапан "шестак" как може да мислиш така и да правиш аналогия между преди и сега, /маркучетата на Димитров с тази украса / и как моста може да бъде по къс, явно не знаеш ,че това става с проект, че обекта се приема от комисия която не е подчинена на кмета и ми посочи какво направи Димитров за осем години, един път който Киров плати от бюджета тази година 350 х.лв. , едно училище със заем от над 300 х.лв. които пак сегашните ще плащат а затова, че е бил с много връзки да бе взел поне автобуси за децата но той не си помръдна и пръста, но Киров ги достави и то 2 безплатно. Евала старае се навярно можем да искаме и още от него но колко от вас са си поставили лично вижданията си пред него? Така е по удобно в дупката и да съскаш.....мишоци с вас мишоци.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.