Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 28.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Харесва ли Ви новогодишната украса на града?нови [re: TURBO]  
Автор Virosss (непознат)
Публикувано22.12.08 21:18



Все още нямам възможност да видя наживо коледната украса в града, но по снимките ми се вижда доста добра... определено по-добра дори от миналогодишната... а именно миналогодишната украса за пръв път ми хареса откакто помня украсите в гр. Елхово. Единственото което не ми допада е украсата на Елхата, но все пак се е постарал кмета. Понякога толкова малките неща като тази украса в града ни е достатъчна за да внесе празнично настроение на всекиго. Лично аз се радвам, че малко по малко градчето ни почва да се поосвежава ;)



Тема Re: Харесва ли Ви новогодишната украса на града?нови [re: TURBO]  
Автор lce floWer (sad)
Публикувано23.12.08 18:20



Абе престанете да недоволствате от всичко! И аз може да не харесвам кмета,но украсата е страхотна и няма да си кривя душата и да твърдя обратното!



Тема Re: Харесва ли Ви новогодишната украса на града?нови [re: guld]  
Авторgaf (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 19:09



БРАВОООООО имаме си спиркииии ама дано да има и някой рейс за някъде че като гледам само ние си останахме.сега и автобуси ще пусним, ще има градски транспорт радвайте се братя елховлий. за 5 мангала дето бачкат на изакитууууу пак мноу дава тая наштъ обшинъ. И ОНЯ ТАКА ЛЪЖЕШЕ МАНГАЛТИ. ЩЕ ГЛАСУВАМЕ ЗА ТЕБ СЛЕД ТОЗИ МАНДАТ.БРАВО НА КМЕТА. ....... абе награби ги тия бочуци там дет се въртят около тебе бе г-н КМЕТЕ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.