Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 16.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема за кого ще гласувате на предстоящите изборинови  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано25.11.08 11:02



искам да попитам елховлии за коя партия ще гласуват на предстоящите изборите?
кои кандидати ще бъдат издигнати според тях?
Елховлии пак ли ще бъдем овце или с капаци на очите?
Споделете моля Вашето виждане както за партията която искаме да ни управлява и кои лидер ще бъдат доктойни за нея.



Тема Re: за кого ще гласувате на предстоящите изборинови [re: poни]  
Авторkokosa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.08 12:37



Доколкото съм запознат, следващите избори са парламентарни, т.е те нямат пряка връзка с местното самоуправление. Обикновенно избирателните листи са направени "от горе", т.е не е задължително те дори да бъдат местни хора. За пример мога да дам Г-н Любен Корнезов от Ямбол, които бе издигнат и в момента е шеф на парламента ни РБ от листата в гр. Благоевград.
Именно поради изказаното от мен горе не виждам причина от този дебат.





Тема Re: за кого ще гласувате на предстоящите изборинови [re: poни]  
Автор;ds (Нерегистриран)
Публикувано25.11.08 12:39



АЗ лично ще гласувам за ГЕРБ дано си изберат достоен лидер в Елхово
иска ми се те да спечелят изборите 100% за да знаем кой е виновен за нашето щастие или нещастие



Тема Re: за кого ще гласувате на предстоящите изборинови [re: ;ds]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано25.11.08 16:38



Мисля, че би трябвало да се гласува за личност, отколкото за партия!
Не се ли убедихте в това?
Пак ли ще повторите грешката си, като гласувахте на мин.избори за ГЕРБ,
или това се случи заради Б.Борисов.
Но той няма да дойде в Елхово и да работи за елховлий.
Така,че Вие гласувахте за ГЕРБ и си избрахте Киров, а сега негодувате от неговите дела, затова трябва да се гласува за личност, запомнете го!



Тема Re: за кого ще гласувате на предстоящите изборинови [re: poни]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.08 17:37



Рони въпроса не е поставен сериозно 8 месеца преди парламентарни избори в часта си за личности.Едва ли има човек в цялата страна който да знае кои кандидати за народни представители ще попаднат в съответните листи на партиите. Но ако се касае за гласуване за политика,за модерно виждане на развитие на страната и европейско държание на партията победителка на изборите и излъчения от нея министър- премиер и правителство ще участвам в темата ти. Аз бих гласувал за партията с най добра програма и най голям административен капацитет който да я реализира,защото идеи голи и сладко захаросани без подходящи изпълнители е все едно софиянци да вярват на най добрия пожарникар между политиците че ще им оправи някога столицата въпреки че имат бюджет от 1 млрд. лева. Бих гласувал за повече социална справедливост,за откриване на повече работни места,за привличането на повече чужди инвестиции,за по-голямо участие на държавата в обществения живот,за повече сигурност в живота на хората,за по добро образование,здравеопазване,култура,за увеличаване на жизнения стандарт,за подпомагане на малкия и средния бизнес и ако е възможно намаляване на данъците че сега управляващата партия доколкото знам вече ги направи най ниски в ЕС. За коя партия няма да гласувам? За тази която ще има популистка програма,за тази която 5 кмета кадърни не можа да излъчи,за тази която няма ясно изразен лидер а е формален,Неформален или незнамкакъвси каквото и да означава това,за тази на която лидера и е имал съвместни фирми с мафиози и добре облечени бизнесмени със солидни охрани и които като влезат в заведение то се изпразва,и за тази на която обещанията са че за 4 години ще направи от страната ни Швейцария. А иначе има сериозни партии от Не лидерски тип които през годините са доказали че могат да носят отговорност и не говоря само за БСП а за СДС,ДСБ,БЗНС,ВМРО а и някой други по малки но принципни и отговорни.Но поддадем ли се на еуфорията и популизма на разни смешници и медиини продукти ни чака същата хурка както при величеството.



Тема Re: за кого ще гласувате на предстоящите изборинови [re: eлxoвeцa]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 20:33



Хубава темичка. Кара хората да се замислят, още повече вашите мнения могат да накарат някой кандидат за НС да се замисли. Има няколко основни момента, които обикновенния избирател подминава постоянно и после всички страдаме от това. Избирателната ни система е ужасна. Всеки разумен мераклия да се занимава с общественна дейност е наясно, че не прегърне ли нечия партийна идея ще гледа НС през крив макарон. Това веднага води до навеждане или още в зародиша си идеята е компромитирана.
Второто основно нещо е безизходицата до която се е докарал българина. Това го кара да вярва на всеки, който му обещае розово бъдеще. Истината е друга, но обрича на провал всеки, който я изрече.
Горните две условия правят задачата пред всеки кандидат за НС доста сложна. Говоря за читавите хора, които са готови да свършат нещо за времето на престоя си в София.
Няма какво да се лъжем, за нищо на света не бихме гласували за този, който ни каже истината в очите. Чакаме пак следващия велик лъжец, който да седне на топло и да започнем да го псуваме.
Сещате ли се първото решение на ВНС? или едно от първите... решиха какви да са им заплатите... последното решение на всяко следващо НС е свързано с пенсиите на народните представители...
Направо се ужасявам от факта, че пак идват избори... и май няма да съм сред кандидатите, а това ще е пълна загуба за нацията.


Как ще ги трая пак да ми обясняват, че ме чака просперитет и уют... за колко ли дни ще ни оправят сега?



Тема Re: за кого ще гласувате на предстоящите избори [re: 6666]  
Авторcпac (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 16:42



до сега съм гласувал за БСП но се отчаях от тях сега мисля да гласувам за ГЕРБ и много съм доволен че рони повдигна тази тема за да можем докато има време да си помислим добре ама много добре за кого ще гласуваме
то досега какво беше нещата не вървят в държавата ни пък няма виновен едните нападат другите абе колективна работа хората са казали че и кучетата не я ядат.
така че драги съграждани имате време да си помислите добре то поне ако бати Бойко спечели сам да си направи правителство поне ще знаем че неговата партия е виновна а сега всеки обвинява другия и накрая ние губим



Тема Re: за кого ще гласувате на предстоящите изборинови [re: cпac]  
Автор8888 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 17:10



За Бойко Популиста никога той е като Симеон днес едно утре друго а прави трето за справка вижте мръсотията и задръстванията в София.Не може да се оправи 3 г. вече с един град а с държава хич. А и освен него в партията му другите са бивши ченгета и некадърници а една птичка зо никъде или само до тоалетната.



Тема Re: за кого ще гласувате на предстоящите изборинови [re: 8888]  
Автор222 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 17:15



Прав си осмак иаз не бих се излъгал да гласувам за бат Бойко.Той и до тоалетната да отиде пак ще го снимат да му правят реклама



Тема Re: за кого ще гласувате на предстоящите изборинови [re: 222]  
Авторивaн (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 17:36



боже колко сте глупави той човека толкова неща направи за софия вие да не сте късогледи бе ,ако имате впредвид боклука им той не е виновен от него почти нищо не зависи и аз съм за неговата партия но дано спечели сама да управлява стига сме ги траели тези коалиции да не знаем кои е виновен нали знаете общото и кучетатане го ядат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.