Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 17.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Алармирам всички!!!  
Автор guld (иноватор)
Публикувано03.11.08 21:30



Алармирам всички родители,Г-жа Т.Атанасова, Инспекцията по хигиена,ВСИЧКИ ДЕЦА И ОБЩИНСКОТО РЪКОВОДСТВО!!!
Във момента, когато децата ни от всякъде ги грози опастност от ХЕПАТИТ, МИЛЬО ПИЛЕТО ,за да спести жълти стотинки от чашки за еднократна употреба,си играе с огъня,като пести от тях и ги вкарва в многократна употреба .Лицето е забелязано да обира употребените вече пластмасови чашки и най-вероятно ги предлага повторно.По този начин обрича децата ни на инфекция от ХЕПАТИТ.
Към всички родители,разговаряйте с децата си за повишаване на личната им хигиена.
Хепатита е опасна инфекциозна болест ,която нанася необратими патологични промени в черният дроб,за цял живот.
НЕ ОСТАВАЙТЕ БЕЗУЧАСТНИ КЪМ СЛУЧВАЩОТО СЕ!
ЗА БЛОКИРАНЕТО НА ИНФЕКЦИИТЕ ,ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ Е ДА БЪДАТ ОТКРИТИ И ПРЕКЪСНАТИ ВЕКТОРИТЕ НА ЗАРАЗАТА!!!



Тема Re: Алармирам всички!!!нови [re: guld]  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 22:51



koi e МИЛЬО ПИЛЕТО?



Тема Re: Алармирам всички!!!нови [re: edin]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 06:54



Прав е guld. Мильо пилето е един смотаняк дето държи стола в КиМ. Дето продава с такава огромна наценка - че ум да ти зайде! Дето продава на деца първи и втори клас балоти по 50 ст. и карти за игра, гумени топчета и т.н. Та де малките деца не могат да разсъждават какво да си купуват и се подлъгват! Може ли в едно училищно барче да се продават изграчки и от малките даце ли иска да печели? Да го закриват!



Тема Re: Алармирам всички!!!нови [re: мaйka]  
АвторSASA (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 13:18



Уредихме Мильо пилето да си продава боклуците на децата, а сега уредихме Гълъба с безплатните закуски! Ами поне да им дава на децата качествени а не умрели баници! Те да не са кучета!



Тема Re: Алармирам всички!!!нови [re: guld]  
Автормyшeтo (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 14:33



Браво за бдителноста-ама трябва първо инспекцията да викнеш и после да раздухваш.Иначе съм за яки глоби и то не само за него ми и за ХЕИ/бившо/ и за Директорка и т.н. по верижката. Дерзайте и не допускайте да си играят с ъс здравето на децата Ни.Контрол и то безмилостен трябва-и постоянен.

Моля нужните служби да се самосезират и да проверяват не само там ами и другите подобни обекти.

Останете със здраве будни българи.Само така ще потръгнат нещата занапред в правилна посока.



Тема Re: Алармирам всички!!!нови [re: мyшeтo]  
Авторpoдитeл (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 20:02



Според мен това барче трябва да се затвори. Включително и днес са давали на децата сок и закуска наредена долу в барчето на училището. Няма ли ХЕИ в този град бре хора. Няма ли органи, които да санкционират. Този дето е там включително псува децата ни и ги обижда с нецензурни думи...
Възмутен съм!! Нямам думи!!!



Тема Re: Алармирам всички!!!нови [re: мyшeтo]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано12.11.08 21:35



Аз каквото трябва съм направил.Остава компетентните органи да си свършат работата.
Но надали ще се получи нещо.
На моите наследници съм забранил да влизат там.
Направете и вие същото .Това работи.Този е начинът,за да спреш нещо некоректно.Спираш да копуваш.
НАПРАВЕТЕ И ВИЕ СЪЩОТО!!!ИНСТИНКТА ЗА САМОСЪХРАНЕНИЕ ТРЯБВА ДА Е НАЙ-СИЛЕН.



Тема Re: Алармирам всички!!!нови [re: guld]  
Авторsava (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 12:00



nikade v grada niama hubavi zakuski za decata ni!!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.