Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 16.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема предложения за кметнови  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 15:20



дано тази тема не стане такава както при другите теми -клюкарник
моля всеки който пише в този форум да си даде предложението за кмет на града ни с име и с обосновка
багодаря предварително



Тема Re: предложения за кметнови [re: XXX]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 15:28



моето предложение е за г-н Христов шефа на музея -ЗАЩО
той е добър,изслушва всеки,помага ако е в неговите възможности има опит и не на последно място и интелигентен



Тема Re: предложения за кметнови [re: poни]  
Автор125 (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 15:48



Христо Костов - той е добър, помага на всички с каквото може и може да е полезен за града! Има позитивно мислене!



Тема Re: предложения за кметнови [re: 125]  
Авторзyeka (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 17:02



ако искате града ни да стане концлагел изберете го,а на теб да кажа ти не си със целия си 125 отиди да се прегледаш
аз предлагам доктор Карастоянов например



Тема Re: предложения за кметнови [re: зyeka]  
Авторkмeтa (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 19:45



До изборите има само 3 години темата е абсолютно актуална давайте да се байганиме. Аз предлагам Кожухара,Торлоза,Цумите или някой мангал от махалата и те имат своите шансове вече в града ни.Ако някой друг боклук не съм предложил извинявам се по късно ще се реванширам.А когато партиите издигнат кандидатурите си тези манъци няма да са между тях.Бъдете живи и здрави и приятна вечер а докато си чекнете езика Киров ще си кметува и присмива на глупоста.



Тема Re: предложения за кмет [re: kмeтa]  
Авторзyeka (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 09:13



чакай кмете не сме казали ,че Киров е лош изчакваме все още и след трите години ще дадем оценка за него.Той е кмет в момента ,но добре е хората от града да си дадат предложенията да видят кой ще събере повече положителни качектва и когато му дойде времето да знаят за кого да гласуват



Тема Re: предложения за кметнови [re: зyeka]  
Автор doktora2 (Dok)
Публикувано31.10.08 04:01



Привет
Моето мнение съвпада със мнението на РОНИ За Христов найстина има опит и то доста с общинските неща
Но не мисля че сегашния ни кмет е по малко знаещ само дето му е доста трудно с обкражението околу него малко са му верни мисля





Тема Re: предложения за кметнови [re: doktora2]  
Авторyyyyyyyyyyyyyyyyy (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 13:02



Обкръжение се пише с "ъ" а около с "о" , така,че първи си оправи правописа и след това "ръси" мъдри мисли и философствай!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.