Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 15.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тука съм!!!!!!!!!  
АвторHari Potar (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 20:31



Тука съм елховци, тука съм. Браво на всички, които са развили форума до толкова, че даже и в Ямбол ни завиждат. Шопов защо си се покрил бе момче. Да не те сплаши новия кмет.Гледам някой те бъзикал на партийна принадлежност. Ти сети ли се да го питаш този на колко партии е слугувал.То чета че имената на партиините курви в града са вече написани тука. Давайте напред Елховци.



Тема Re: Тука съм!!!!!!!!!нови [re: Hari Potar]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано16.09.08 22:02



Тука съм Хари...
През месец август обикалях Родината, от с. Резово и плажа Силистар, в компанията на прекрасни млади хора от Ямбол, Пловдив, София, Дупница и къде ли още не - на къмпинга на Силистар, през Жеруна, гр. Елена и Арбанаси - до Велико Търново, оттам - Калофер, Копривщица и Стрелча, Костенец и Момин проход, че и до Серес и Лефконас опрях, на гости на приятели от съседката Гърция...
Калата обясняваше на учения - Стоян Алексиев, във филм на Рангел Вълчанов "За къде пътувате?" - Земята е кръгла, колкото по-си ходиш нататък, толкова по-си идеш натук, та и аз въртях, въртях, та пак в Елхово...
Имам си тема, пиша в нея, когато има какво да кажа, на 07. септември писах за събора на русофилите на Копринка...
Нека не приличаме на двама държавни мъже с претенции, единият за държавен глава, другият за лидер на неясна партия и кмет на София, а се държат като каубои, като злобни махленски кучета, джавкат, а без полза...
А управлението е отговорност, морал и чест, подплатени с идеи, знания и контакти, писал съм затова...
На Елхово не може да му помогне и оня дето възкресяваше от мъртвите, толкова сме зле и всеки непредубеден ще го признае...
Остава да вярваме в чудеса, а те стават...
Снощи гледах историкът Божидар Димитров в предаване по повод 89 години от рождението на народния писател Николай Хайтов, та и историкът беше оптимист, въпреки плана за редуциране на България до 4 милиона души, и той вярва, че българското ще оцелее, остава и ние да вярваме, че и Елхово ще види добри години поне новородените и заченатите, за тях си струва да се опитаме...



Тема Re: Тука съм!!!!!!!!!нови [re: shopov62]  
Автортoтo (Нерегистриран)
Публикувано19.09.08 12:54



шопов за другите се сети ами за твоите къде са???????????????




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.