Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 23.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: нeти]  
АвторSlSl (Нерегистриран)
Публикувано12.12.08 16:31



да ни пази господ от такива фантазъори като ,,нети''

какви маркови дрехи на това БУБОЛЕЧЕ бе

само евтини китайски и пазарски стоки

всъщност момичето не е виновно

то така го карат





Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: BEHИ]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано12.12.08 17:18



Здравейте мами,
аз съм дъщеря на собственичката на новия магазин. Казвам се Мария Пенкова и живея в София. Искам да изясня получилата се ситуация, защото се получава голямо недоразумение и не е честно както каза майката по-горе.
Една приятелка на майка ми на около нейните години (не е коректно да споменавам името й всички се знаете там) й споменала за този форум и майка ми я помолила ако не и представлява трудност да спомене за магазина, тъй като въпреки че Елхово е малък град минава доста време докато се научи из града за новия магазин. Мисля че това е в реда на нещата. Само дето жената е прекалила както виждам и ви вкарва в некакви филми. Явно се гласи за Холивуд. То е ясно че не ядете доматите с колците. Ще ни извините, че се е получило така надявам се.
Общо взето това дето е писала за магазина си е така. Има ги тези неща и други също. Аз лично тези дни съм се разчленила да ходя насам натам да зареждам стока ама така е търговията иска жертви. Не е хич розово и лесно да имаш магазин. Съгласна съм с майките по-горе които казват че ги правят на балами с боклуци с по 100% надценка най-малко. И в София ги има тези неща. Видимо скапана стока на супер завишени цени. Аз просто се врътвам и излизам от такива магазини. Ми така де тея с трици нас ли ще ловят. Вече все по-малко са баламите дето се връзват. Не говоря за елховски магазин конкретно защото рядко съм си у дома и нямам толкова впечатления колкото вие имате. Говоря принципно. Ще пусна още един пост че тоз стана дълъг.



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: BEHИ]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано12.12.08 17:44



Аз си имам дете вече на 1г 5м и все пак понякога си пазарувам и в Елхово. Било то дрехи, храни, козметики или памперси за бамбучка и въпреки че е рядко си имам любими магазини. Този под РЕПА ми е най-най. Зарежда марките който ползвам за беба. Понякога и в Буболечето пазарувам. От Джъмбо досега нищо не съм купувала въпреки че съм влизала. От Ивета нашата комшийка също съм купувала по нещо че даже и за мене си. На карауана веднъж търсех обувки лятото харесвам едно, друго,трето ама все няма номерацията на моята беба. Това е моето мнението и впечатления макар и доста бегло.

Относно нашия магазин (и аз имам голям пръст в него) ще се радвам да споделите впечатленията си били те добри или лоши, как ви се струват цените на стоките, какво според вас липсва вътре. Все пак магазина е много нов и сигурно ще имаме "трески за дялане". Отворени сме за вашите предложения, искания и критики. До голяма степен от клиентите зависи в каква посока ще се развие един магазин, каква стока да зареди. Умните търговци слушат гласа на клиентите си. Тъй като някой може да го досрамее да пише тук в темата и да не спамиме давам е-майла ни за кореспонденция et_desi_33@abv.bg . Само аз отговарям на него защото майка ми няма нито компютър нито интернет.

Весели празници на всички и се надявам да оставите дразгите настрана и някои хора да смекчат тона си поне за празниците. Не си разваляйте настроението през тези хубави дни заради глупости.





Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: Mapия]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 11:43



Искам да ти кажа Миме че вашият магазин е обречен на фалит както повечето от града
Хората нямат пари
а десетки детски магазини се отвориха
деца не се раждат повее
а и пхората обедняват все повече и повече
Защо не пита предварително за съвет
не си хаби парите в този град
това не е инвестиция а чист фалит



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: sisi]  
Авторямбoлcвят (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 12:07



Family Center Ямбол бързо ще се превърне в желано и обичано място за посещение и прекарване на свободното време за всички.
http://www.yambolnews.net/content/view/3914/



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: sisi]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 12:08



Сиси, може и да си права. Но все пак не съм се отчаяла все още от града ни и мисля че все пак ще продължи да съществува и да се развива. Оптимист човек съм за добро или зло.
А за фалита - ще поживеем ще видим. Винаги мога да го преместя в София ако не върви така че не се безпокоя от фалити. Нито от банки ме е страх както един коментатор се смееше по-горе че някой се бил набутал с кредит. Не бих се набутала да тегля заеми много по-рисковано е.
А за съвета ти имаш предвид че изобщо да не се отваря магазин в Елхово или просто да не бъде детско- бебешки? Ако може да поясниш.





Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: Mapия]  
АвторSlSl (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 12:39



имах предвид че вече има прекалено много детски магазини а деца няма

а за Цофия мисля че ако си искала щяла си там да го отвориш не в Елхово-наемите там са 10 пъти по високи



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: SlSl]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 12:42



имах предвид че вече има прекалено много детски магазини а деца няма

а за София мисля че ако си искала щяла си там да го отвориш не в Елхово-наемите там(в София) са 10 пъти по високи



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: sisi]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 13:35



В Елхово сме го отворили защото майка ми е там. Ако го отворя тук отговорностите падат изцяло на мен, а имайки впредвид че детето ми е едва 1г и 5м за момента немога да се заема изцяло с цялата работа. Ако пък потръгне в Елхово докато ми свърши майчинството не пречи да отворя в София още един. Тук може наемите да са по-високи (10 не са по скоро 3-5 пъти по-високи зависи от мястото и големината) но има доста по-малки разходи за транспортиране на стоката от фирмите снабдители. Някои не искат да доставят в Елхово а само в София и тук се заемам аз. Така че разходите са на кантар общо взето.
А деца наистина няма много но ще опитаме ще видим. Ти ходи ли да го видиш магазина ни?





Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: Mapия]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано13.12.08 14:37



- Само децата знаят какво търсят - каза малкият принц. - Те губят време за една парцалена кукла и тя става много важна, и ако им я вземат, плачат...
- Щастливци - каза стрелочникът.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.