Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 23.05.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: Илиянa]  
Авторбeни (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 22:42



Илияна,

Има ли играчки в новия магазин.

Нали наближава коледа сега това ни интересува нас майките.



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: BEHИ]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 23:01



ей добре че най накрая се реших да прочета глупостите които сте писали, смях се от сърце!!!! за което ви благодаря!!!

изчетох доста от писанията ви и като цяло мога ви кажа че по голями комплексарки с минимален умствен багаж от елховлийките няма!!!
седнали да обсъждат магазините в града?!? искали маркови дрешки?!? ама ако може дрешките да са и без пари ще е най добре а??? хахахахаха
какви маркови магазини ви гонят не мога да рзбера, та коя от вас ще даде 130 лв. за маратонки на 5 годишното си дете? или 170 лв. за анцунг? или защо не 90 лв. за блузка????вие май нещо не сте добре. не се виждате че всички пазарувате от втората употреба, елховския пазар или ако сте събрали малко пари се събирате в една кола и отивате на димитровградския битак да си купите някой друг парцал.
най сте ми смешни на пазарен ден......обличате се кичозно и се гримирате като магистраки и айде да излезнем да се покажем..... хахахахаха
и сте ми тръгнали да обсъждате магазините че нямало маркови дрехи и нямало какво да си купи човек. ами нали сте много отворени и богати, защо тогава не отидете до бургас, сливен, софия или някъде другаде да си купите нещо хубаво и марково. ще си купите ма друг път.....
и как не ви е срам да казвате че в града няма дрехи за децата ви???
та вие не искате да давате пари за колички и кошари и купувате вече използвани, а какво да кажем за дрехите???? няма да се учудя ако си ги давате една на друга, но иначе имате претенции....
само като ви погледне човек как взимате памперси по 5 бр. и гнусните пюрета на ганчев и може да се спре коментара. вие не искате да дадете 3 лв. за храна на детето си, а искате маркови дрехи!!!!
и не мога да разбера как може млади момичета да се занимават с простотии?
вие или наистина сте твърде простички, злобни, завистливи и необременени с нищо или наистина избивате комплекси.
магарето и със златен чул да го завият пак си остава магаре.така и вие. и с маркови дрехи да се обличате то все едно. не е важно дали дрехите ти са от 5 или 500 лв. важно е да са съчетани добре, което при вас не се получава.
направо се отвръщавам от такива като вас. сигурно през живота си не сте прочели повече от 5 книги, но да обсъждате и злословите за някой нямате равни. не ви ли е срам че сте млади и не знаете нищо друго от това да клюкарствате и не ви интересува нищо друго освен хората. та вие нямате ли цели в живота си???? много е грозно да видиш ПРОСТ млад човек.
по добре да спра с писането щото то е без значение. никоя от вас няма да се замисли че такива като вас могат само да будят съжаление у хората и никоя няма да се замисли че не е важно да говориш против някой или бизнеса на някой. има толкова по важни неща в този живот, но вие сте твърде ограничени за да го разберете.знам само че сте прости комплексирани МАРКОВИ селянки и такива ще си умрете. МНОГО ЖАЛКО ЗА ВАС!!!!



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: мoни]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано09.12.08 23:32



Що така бе МОНИ,ми не така молятеееее!
Нека се забавляват куконките, пък ти крой им шапките!
М чи те за кво друго да си разчовъркат грахчетата?
Нека се забавляват поне в мислите си,то друго кво им остава?
Пъстър,но в Елхово и леко глуповат свят от люде!Не се коси!
Хубавото е ,че се множим,другото е сиво ежедневие.Като им доставя удоволствие нека коментират,пък покупките са според нуждите и възможностите на всекиму.
Не им се сърди,времената са трудни,но защо да не помечтаят.Всеки желае да живее по-добре.



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: мoни]  
Авторmama (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 23:38



Bravo Moni, postavila si vsichki na mqstoto im....!!!!Edno gotini mnenie v tcqlata tema....super si.....



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: mama]  
Авторdete (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 23:47



kakav nov magazin be, te maikite nqmat pari za pjureta te nov magazin, nali prochetohte che kupuvat po 5 pampersa ....nqkoi mai mnogo se e zakopal sas zaem ot bankata, da mu e chestito....



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: бeни]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 23:54



Бени,
зависи за какви играчки питаш. За бебетата има много играчки. Гризалки с и без вода, дрънкалки и разни свирещи. Имат и 2 уолкъра един евтин и по-скъп на Чико. Сигурно знаеш какво е уолкър няма нужда да обяснявам млади хора сме.


За по-големи играчки нямаше много незнам продали ли са ги повечето или просто не залагат на точно тази стока. Има едно свирещо и ходещо динозавърче аз имам същия тип ама калинка за момента вече 3 месеца оцелява и аз незнам как. Има бебе във вана. Някакви меки саби. Колички от най-малките едно време сме си играли с такива с съседчето. Някакъв автомат имаше ако не се лъжа. Кукла барби. Голямо впечатление ми направи една игра за деца дето учат цифрите. Дървена дъска е с фигурки, които се изваждат с разни превозни средства и в всяко има определен брой пътници и цифра колкото са те. Мисля че става за момченце повече и е шаренка. А имаше и играчки за кошара ама ние сме минали вече тоя период и не са за нас.
Имаше и едни много готини играчки за количка на Колория. Много са цветни плюшкави едни тракат други вибрират като ги издърпаш. Имам една такава в къщи щерката редовно гризеше слончето за хобота.
Други незнам имаше ли тези съм запомнила дано съм ти била полезна.

На Мони какво да й кажа. Явно тя избива някакви комплекси и не съм виждала по-злобен коментар. Вярно е че някои се посдърпаха тук но това не оправдава подобни думи от твоя страна. Възмутена съм от поста ти.



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: dete]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 23:59



Ахахаха. Абе кви 5 памперса бе. Нали гледаме да си пестим всяка стотинка. Купувам цели пакети че иначе ще загубя 1лв и трябва да се мятам под влака или от моста.



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: Илиянa]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано10.12.08 19:52



в отговор на Илияна искам да я попитам няколко въпроса:
1/ на колко години е?
2/ оглеждала ли се е около себе си какви приятелки има?
3/ запитвала ли се е за какво си говорят като се видят?
4/ как вижда бъдещето си?

аз приблизително мога да отговоря на тези въпроси и съм едно 99 % че съм отговорила правилно. надявам се това момиче да си отгори сама на себе си, но честно, и после да ми каже кой е комплексара и дали коментара ми е злобен. просто се постарах да ви кажа как изглеждат елховските момичета /жени/. и ако някоя се засегне от казаното, съжалявам но истинана понякога боли.

ето и отговорите ми

1/ предполагам че не си на повече от 27 - 29 г.
2/ около тебе има само злобни приятелки, ако може да се нарекат така, защото ако ти имаш малко повече от тях, те ще си изядат ноктите от злоба и завист, и най малкото ще приказват зад гъба ти, но иначе ти се пишат приятелки........
3/ а като сте заедно обсъждате всяка една в града, с 2 думи само клюки
4/ а за бъдещето ти, ако ти харесва цял живот да се занимаваш с клюкарски работи, лицемерие, злоба и т.н.......съжалявам явно нямаш бъдеще........



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: мoни]  
Авторsvetla (Нерегистриран)
Публикувано10.12.08 22:14



и аз искам да попита нещо тази Мони

Ти като си много интелигентна и ние в Елхово сме селянки,злобни и завистливи,
ЩО дойде тука ами не си стоя в София.
Или нашите мъже сА ПО ХУБАВИ и трябваше да развалиш едно семейство и да оставиш 2 деца без баща, да не ги поглежда,да не ги пита гладни ли са ,жадни ли са ааа

отговори ми



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: svetla]  
Автор presi1O (непознат)
Публикувано11.12.08 01:10



Точно това и аз щях да я питам Мони.Като сме селянки и прости в Елхово,тя нали също във Елхово живее,значи и тя е такава.

Може да нямам завършени 3 висше,но поне мога да пиша и знам,че всяко изречение,започва с главна буква.



Що се отнася до магазините..........Искам децата ми да са облечени прилично в хубави дрешки.Яд ме е обаче,как някой тарикати в града се опитват да ти пробутат дреха от Димитровградският пазар със над 100% надценка.
Айде няма нужда,не сме чак толкова прости,че да не можем да различим кое е хубаво и кое не.
Не говорим за стоки от по 200-500 лв.Нека са качествени дрешките и на прилични цени.

Лично аз пазарувам само от Ивета напоследък.Това Джъмбо не съм го посещавала и нямам и намерение.


Както от всяко дърво свирка не става,така и от всеки човек търговец не става.
Не е за всеки тази работа.В града има много малко магазини(визирам не само тези за дет.дрехи,а по принцип) които са си спечелили клиентите и с години се задържат на върха.Ей на това аз му викам търговия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.