Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 28.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема кой ще е новият кмет на Елховонови  
Авторpoli (Нерегистриран)
Публикувано07.09.08 22:06



Шах с пешката !А сега на къде!?
Дайте мнения и предложения - може отново П.Киров ?)))))))))))))))))))))))))))))





Тема Re: кой ще е новият кмет на Елховонови [re: poli]  
Авторkokosa (Нерегистриран)
Публикувано07.09.08 23:22



Трябва да е някой от подвизаващи се разбирачи в този форум! 100%





Тема Re: кой ще е новият кмет на Елховонови [re: kokosa]  
Авторлeнин (Нерегистриран)
Публикувано08.09.08 09:24



След 3 г партиите ще номинират кандидатите си и тогава ще решаваме сега е глупаво да говорим има си кмет да работи.



Тема Re: кой ще е новият кмет на Елхово [re: poli]  
Авторeve (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 17:03



днес ходих за първи път при кмета и знаете ли, въпреки че не беше приемен ден ,той се отнесе с разбиране към мен и му отнех няколко минути от времето.
Честно да си кажа беше ме страх/е не точно страх/ ,че може да не ме приеме и изслуша от Вашите писания ,които почти всеки ден чета,но се оказа друго.
Той не само ме прие ,изслуша ,но останах с друго впечатление от него/не както вие го описвате/.Не знам какво решение ще вземе по моя въпрос ,но поне беше добър да ме изслуша ,а това говори вече много.
Така ,че драги драскачи които пишете ,че не можело да се говори с него Ви опровергавам и за сведение не съм му роднина - просто гражданка.
Благодаря КМЕТЕ ,че ме изслуша/ако четеш този форум/



Тема Re: кой ще е новият кмет на Елховонови [re: eve]  
Авторeve1 (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 17:50



ех,ех. Ама много станахте бе братовчеди и братовчедки от Кирилово и М.Църква. Ами как така влезе в Общината първо,а и като няма и приемен ден и при Петърчо????????



Тема Re: кой ще е новият кмет на Елховонови [re: eve1]  
Авторeve (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 18:20



колкото и чудно да ти се вижда това е истината, за първи път говоря с кмета ,а общината е отворена за всеки ,който има нужда от тях.
3а първи път пиша в този форум въпреки ,че го чета,но г-жо/г-не, аз лично не съм нито позната нито братовчедка на кмета,така че не бъдете писимисти



Тема Re: кой ще е новият кмет на Елховонови [re: eve]  
Авторeve1 (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 18:45



Добре,че си вярваш сама. Явно си от неговото люпило и започнахте като Станишев предизборна кампания,ама много рано. Хората не са слепи.Виждат вече какво става в Общината.



Тема Re: кой ще е новият кмет на Елховонови [re: poli]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 19:20



Уважаема Госпожо, много се надявам в общината да ви свършат работата, за която сте се срещнали с кмета. Не знам за другите драскачи, но аз съм често в сградата и мога да си говоря с който си искам. Лошото, е че едно е да говориш, друго е да желаеш, а трето и четвърто е да можеш и да направиш нещо.
Да питам само - кмета записа ли си какво трябва да свърши? Съмнявам се....
Всичко това не го пиша за вас, за да ви разочаровам от общинското ръководство или да покажа, че някой друг се е справял по добре. Правя го за да си вземе поука този, за който хората от общината гласуваха. Няма как стотиците вече разочаровани да се очароват от един разговор... Кръга около кмета става вече все по малък, а този на плюещите, съскащи или просто необръщащи внимание е огромен...



Тема Re: кой ще е новият кмет на Елховонови [re: eve]  
Авторeve1 (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 19:50



Е какво ще кажеш мадам? Защо си глътна езика? Това е твоя любим кмет!





Тема Re: кой ще е новият кмет на Елховонови [re: 6666]  
Авторkokosa (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 23:04



Тука пак се заформи "Клуба Анти Киров (Кмета)".
Много "цифраджии" в този форум е трябвало да станат драскачи в някой жълт вестник. Жал ми е за вас долни комунисти. Окрадахте България... и сега за година като изтървахте "кумата хляб" много Ви заболяха задниците.... Долни утрепки сте Вие и нищо повече. Хленченето е много лесно... да драскаш глупости по анонимни форуми е още по-лесно но да поемеш отговорност и да станеш кмет на помияри като Вас не е лесно и се иска дупе... дупе което Вие (незнам и защо изобщо използвам уважителната форма с голяма буква) нямата смелост да изложите !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.