Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 27.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Защо това е форума на клюкарите и интригантите?!нови  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано27.06.08 23:56



Наблюдавам Елховския форум от известно време и ми прави неприятно впечатление че тук най-често темите обсъждат хора и неща на чисто клюкарска основа. За точния брой на пишештите тук би могъл да ни "светне" Мод-а но според мен са около 10-тина които уплътняват многото си свободно време с глупости.
Ще ви кажа нещо-не сте първите! В Дир-а преди време форума на гр. Сандански беше досущ като вашия. Там се взеха адекватни мерки и сега вс. е ОК. Но едно е сигурно-не сте интересни! Ако ви се клюкари вземете се съберете на някое кафе на "главната". Така хем ще си упражнявате любимото занимание, хем ще следите наживо за новостите в града





Тема Re: Защо това е форума на клюкарите и интригантите?!нови [re: ying_yang]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 20:43



А ти нали знаеш, че всяко дете което се учи да ходи първо се спъва и пада докато укрепне и проходи стабилно. Така че и в този форум е така, първо ще се оплюят хората по между си като не видели, после ще съзреят и ще проходят заедно. А и не съм много сигурен, че клюките идват от елховци. По скоро от хора, които се пишат елховци и елховлиики, а всъщност са май от околните градове.Така че всяко чудо за три дни. Не ти ли прави впечатление че клюките утихнаха и се започнаха сериозните теми. Пу,пу да не ме чуе дявола.





Тема Re: Защо това е форума на клюкарите и интригантите?!нови [re: Пeпo]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 15:25



Ама добре ни издокараха сравнявайки ни със Сандански. Малко е обидно.Я какво шоу направиха на изборите. Само курорта им е хубав , но не знам сега какви са цените?



Тема Re: Защо това е форума на клюкарите и интригантите?!нови [re: Miro]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 17:58



Прав си за бройката- постоянно пишещите, т.е. плюещите са 10тина. Тъжното е, че половината са от общината и то от тези, дето не стават за нищо, а само за да се ослушват за клюки и да ги досъчиняват. Другата половина си се знаят помежду си и са от хората, които са търсили реванш, но Киров не ги е удовлетворил. Има и случайно влизащи като мен, но те стават все по-малко, защото стилът тук не се променя и е отчайвайщо просташки.



Тема Re: Защо това е форума на клюкарите и интригантите?!нови [re: ying_yang]  
Авторsss (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 18:47



ineresno 6te e ako sa6tite tezi hora deto opluvat tuk gi izritat ot mestata im i gi ostavqt da hodqt da rabotqt na 4astnik ... na Pristija ili na Diana-ta da nosqt 4uvalite i da vidim togava dali 6te nedovostvat za rabotodatelq si da poberat studa kato ku4eta s po edna gazova pe4ka a ne sutrin kato otidat da im e topli4ko togava druga pesen 6te peeqt i edva li 6te im doide na um da opluvat nqkoi



Тема Re: Защо това е форума на клюкарите и интригантите?!нови [re: sss]  
Автордo ying_yang (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 15:02



Защо се учудваш, ying_yang, че елховския форум е чисто клюкарски?! Видяла жабата, че подковават коня и... Решили селяните да си правят Форум... Какво очакваш, че могат да сътворят - само злоба и завист. Не дай си Боже, да се появи някой външен на мегдана на селото им, юрват се селяни и селянки да го обсъждат - такива дивотии могат да спретнат по негов адрес, че ти е бедна фантазията. Затова по-добре бягай оттук, че току-виж почнат да разсъждават, че си китаец с това име и ще сътворят някоя велика глупост!



Тема Re: Защо това е форума на клюкарите и интригантите?!нови [re: дo ying_yang]  
Авторccc (Нерегистриран)
Публикувано20.07.08 12:14



Така, е прав е преждепишещия.Елхово стана по- зле от село.Жалко..Но кръвта ни си е селска.Нямам нищо против селяните, от селата идем всички- по един или друг начин.Но мантелитета ни никога няма да се развие към по- добро.Клюката е тема номер 1 ,независимо за кого и какво.Абе, не си струва да коментирам, вижте форума- някой каже нещо положително и 10 го опонират.Забравете....



Тема Re: Защо това е форума на клюкарите и интригантите?!нови [re: ccc]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 16:39



Че то това не е клюка , а се нарича спор. А клюките са нещо различно, тях май отдавна никой не им обръща внимание.



Тема Re: Защо това е форума на клюкарите и интригантитенови [re: мнeниe]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано01.08.08 09:52



Абе на мен ми се струва, че вече и в по-малките градчета хората станаха модерни и започнаха вместо на мегдана да се събират в интернет





Тема Re: Защо това е форума на клюкарите и интригантите?! [re: ying_yang]  
Автор belka1 (непознат )
Публикувано14.08.08 15:39



"защо това е форума на клюкарите и интригантите?"


ЗАЩОТО АЗ ИСКАМ ДА Е ТАКА-ЕТО ЗАЩО
няма да се съобразяваме ние с теб какво ти прави приятно или неприятно впечатление. няма да ходим на "главната" за да клюкарим-ще го правим тук.
ЗАЩОТО ТАКА НИ ХАРЕСВА.





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.