Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 28.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: 124]  
Авторs_76gt;: (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 16:58



Ок ще пиша на български ......и какво промени това ???Интересно ми е за какво друго ще се заядете ???Май на някои не му допада моето мнение ....Възхитена съм от „цветущи изрази” тук . Мисля че на някои от пишештите тук им липсва култура а те ще претендират „ да помагат на кмета „



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: s_76gt;:]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 17:02



как определяте коя курва каква е
ти какъв си



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: s_76gt;:]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 17:03



Ти сега ли разбра? Тук е пълен лайнярник!



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: 124]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 17:03



и какво не ти харесва
това което казвам
че е истина ли
че Костов ще разкатае фамилията на Киров ли след мандата му
ми да не е ставал кмет



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: /]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 17:06



много скромно казано



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: 124]  
Автор1245 (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 17:15



Курвата 124 бърза да пише преди да си тръгне от общината. Работното време свърши и сега ще замлъкне. Влезе за да изсере няколко лъжи и сега отова да се избърше. Как те трае още Киров не знам, но няма да е задълго.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: 124]  
Авторs_76 (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 18:21



koq e tazi otvorena dama ( 124) ????? i koi e "toi " ne se obosnovava6 koito kradql ??? badi po to4na



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: s_76]  
Авторs_76 (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 19:22



na tazi ob6tinarka (124) moga da kaja 4e ne sam izob6to blizka s kmeta taka 4e ne "celuvam gazove " ( vazhititelen re4nik za jena koqto raboti v ob6tinata ) kato pisah mnenieto si dali 6te e G-n Kirov ili drug pak tova 7tqh da napi6a 4E IZLAGAJIQTA E PALNA TUK V FORUMA !!! U4udva me fakta kak takiva kato 124 sa v ob6tinata ???( ako e vqrno napisanoto ot 1245 )



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: s_76]  
Автор1245 (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 19:25



Ами да, не виждаш ли, че откакто на 124 (или 123 и разни други цифри) и свърши работното време в общината, още не се е появила във форума. Някъде е на кафенце след работно време за да довърши клюките. Много интересни неща мога да ти кажа за нея.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: 1245]  
Авторs_76 (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 19:32



ne blagodarq ti predpo4itam da ne znam ni6to pove4e ot tova za neq STANA MI QSNO 6to ne vzemat da napravqt usluga na grajdanite na Elhovo da iz4istqt malko ot takiva " umni sa6testva " ob6tinata 4e da ne berem sramotiite zaradi tqh NIE JITELITE NA GRADA !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.