Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 26.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: нова теманови [re: eлxoвeцa]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 16:49



Нали и аз това казах Елховец. По понятни причини.............................най после единомислие.



Тема Re: нова теманови [re: aбъй]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 23:01



абсолютно точно-продължава да пуши



Тема Re: нова теманови [re: Пeпo]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 12:53



Аз май нещо не съм в час. какви са тия понятни причини по които постигнахте консенсус?



Тема Re: нова теманови [re: питaщ]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 16:11



как така не знаете на кой е фирма БКС та нали старите шефове си я преватизираха/Русоманов, Овчарова,Леонид,Руска имаше един техник той още е там не му знам името и други може би/ при стария кмет имаха чадър, но сега при новия не знам.Те дори замърсяват улицата когато излизат камионите им/такава пушилка се вдига че всички прозорци трябва да са затворени/ има и оплакване в съвета за това ,но те са наши хора за тях не важат правилата



Тема Re: нова теманови [re: gaf]  
Авторпитaнe (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 17:48



Вина за катастрофите няма Киров.Всеки шофьор знае на колко метра се спира от кръстовище.Това е работа на полицията.А имате ли информация за новите наеми за гаражите.Че тая Методиева с неината уста като я попитах се развика.Мале....Много барзо ми стана ясно,че няма да получа свестен задоволителен отговор.



Тема Re: нова теманови [re: питaнe]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 19:47



То да е само тя в тая община с голяма уста и празна глава.



Тема Re: нова теманови [re: Пeпo]  
АвторPepo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 21:59



Tака е има една с по-голяма, дето си пада по Юри и чак му открадна ника. Иска дълбоко задно продухване в някой анални части, че май нещо я напъвало отзад с умни мисли.Предлагам будни хора да помогнем на Юрка да се изака, че страдала от запек.Мъчи се жената да сере във всяка тема, навсякъде изпръскала с говна. Само тя с будна съвест честна и почтенна.Девствена със сигурност не е.





Тема Re: нова теманови [re: Pepo]  
Авторmnenie3 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 20:37



Браво Пепо разказахте и играта на Юрка. Досадна е като сапунен мехур.И ум няма в нея.Кефила се била на вас. Пълен мехур. Може и наистина да страда от запек.Продухайте я братя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.