Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 29.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Гласуваха за паметник на Атанас Чунчевнови [re: reformator]  
Авторaбeeeee (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 20:25



ах. Шопов защо си толкова късопаметен ,ами нали на ТВОЯ БАЩА>НА МИНЧО АТАНАСОВ И НА ИВАН ДУРАКА, БОГ да ги прости,също им направиха паметници с общински пари. Дори имаше общоградско поклонение пред тленните им останки. или май ,вече си забравил,то беше доста отдавна.,така ,че поне по тази тема си замълчи ине си давай глупавото мненоие.НЕ ,че близките на г-н Чунчев нямат пари,а това е инициатива на Общ.съвет да се направи паметник на този човек за да се запомни, че той за разлика от другите кметове беше човек от народа и си остана такъв.ОСВЕН ТОВА НЕ СМЕ НИЕ ХОРАТА,КОИТО ТРЯБВА ДА СЪДИМ ТОЗИ И ОНЗИ ЗА ДЕЙСТВИЯТА МУ,ПРИ ТОВА И ВЕЧЕ ПОКОЙНИК. ОЗНАЧАВА ЛИ ТОВА, че и твоето семейство е нямало пари за паметник на татко ти И З А П О М НИ, ЗА МЪРТВИТЕ СЕ ГОВОРИ ИЛИ САМО ДОБРО ,ИЛИ НИЩО!!!!!! в този случай ТИ ТРЯБВА ДА ЗАМЪЛЧИШ.АКО НЕ СЕ БОИШ ОТ ХОРАТА, СИ ДЛЪЖЕН ДА Е БОИш ОТ БОГа



Тема Re: Гласуваха за паметник на Атанас Чунчевнови [re: aбeeeee]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 11:27



Когато твоя баща постигне и направи за Елхово, това което направи Минчо Шопов за Яница и от една схлюпена барака да направи такава сграда и проспериращо предприятие тогава влез тук и плюий.По същество моето предложение е да се направи алея в Елхово с паметни плочи на всички управници които са направили нещо за Елхово.Не само за Чунчев, но и Ракаджиева, за Шопов и за Цанков. Може да са били членове на една партия но въздигнаха града ни в онези години. всички знаеха за Елхово-малкия град на голямата мода. А сега кой смята Елхово за град.Даже и онова което беше постигнато се разруши и разпродаде. Какво остана от Яница. Нищо. Ямболските Вилтони изкупиха по-голяма част от сградата.Ако сте млади и не помните ние по старите помним и знаем.



Тема Re: Гласуваха за паметник на Атанас Чунчевнови [re: мнeниe]  
Авторreformator (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 18:55



Подкрепям те Мнение наистина ние по възрастните помним града на Яница и модата но по младите пък са бъдещето на града ни и ние трябва да ги подкрепяме насочваме защото между тях са бъдещите управляващи на общината ни а и са по необременени донякъде от нас което хич не е лошо.



Тема Re: Гласуваха за паметник на Атанас Чунчевнови [re: reformator]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 20:51



аз съм май на вашата възраст, но никога не съм се чувствал обременен от старата система.Мисля че беше градивна в много отношения. Колко неща бяха построени в Елхово през социализма. Елпром Военния завод, Яница Невен. И колко други. Къде са те сега.................Няма нищо Всеки път когато мина покрай свинекомплекса ме боли сърцето от грозната гледка. Спомняте ли си колко труд хвърли Ракаджиев докато го построи, докато докара машини за производство, а някой накрая го вкараха в гроба от завист и злоба.И колко0 други примери. Това че са били комунисти не ги прави лоши хора.Те дадоха живота си оставиха нещо работещо след себе си. Колко такива имена могат да се споменат в нашия град.Така че простено е на младите да не знаят и да плюят, но да проверят преди това фактите. Аз също подкрепям идеята да се направи алея на управниците с принос за просперитета на нашия град.



Тема Re: Гласуваха за паметник на Атанас Чунчевнови [re: reformator]  
Авторaбee (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 22:42



вие май нещо не ме разбрахте .аз казах, че както са направени паметниците за тримата,така може и за чунчев.аз лично няма нищо против това и съм твърдо ЗА.и се научете да четете правилно а не само да си дърдорите вашите и да защитавате тоз юриййй



Тема Re: Гласуваха за паметник на Атанас Чунчевнови [re: aбee]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 11:17



Ако ще се правят паметници пак повтарям нека да е за всички с принос за града.



Тема Re: Гласуваха за паметник на Атанас Чунчевнови [re: мнeниe]  
АвторЮpka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 00:46



....... и да не пропуснете "мнение"то, чийто изключителен принос за оплюването на всички и всичко в града е незаменим. Отдолу на паметника да напишете "Най-великата клюкарка на Елхово за всички времена"!



Тема Re: Гласуваха за паметник на Атанас Чунчевнови [re: Юpka]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 19:27



И да не забравите и Юрка или Юри/копието/ че той е освен шизофреник, но и хермафродит, с две думи пълен олигофрен. Тъкмо хората започнат нещо свястно и той се появява като лайно да осмърди. Абе олигофренка ли си нанаибан..... ли си. Гледам, че все по нощите пишеш, що не провериш де ходи мъжа ти или жена ти. Ако си самотен ела на Златанов аз черпя. Ако си самотна с мнение ще те оправим няма проблем.Може и групово.Може и аксесоар да ти купим от някой секс шоп, че да се таковаш сама, ако ти е скучно.





Тема Re: Гласуваха за паметник на Атанас Чунчевнови [re: Пeпo]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 20:19



Остави я тая. Аз паметник не искам.



Тема Re: Гласуваха за паметник на Атанас Чунчевнови [re: мнeниe]  
АвторPepo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 21:52



Що бе мнение, съгласи се. Ти си готин мъж, ако те направят и с чаша бира в ръка, ще си трепач.Юрка ще и текат лигите по тебе всеки път като мине покрай паметника ти. Нищо, че си пада по Юри Шопов.Тя е богата по душа ще оставя по една китка и за тебе.А на рожденния ти ден и венец ще носи.Нали знаеш вица за мечката и буркана с мед.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.