Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 09.06.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: 124]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 09:28



124 прав си за киров ,че е комплексар. имам чуството, че тоз чобанин е забравил кой го е избрал, и че е избран да работи за елхово а не против него, та ти си кмет на всички елховлии , не само на твоите роднини и приятели. СЛУШАЙ КМЕТЕ СПРИ ДА УВОЛНЯВАШ КАДЪРНИ ХОРА И СЪЩО ТАКА ДА ПРЕЧИШ НА ДРУГИТЕ КАДЪРНИ СЛУЖИТИЛИ ДА РАБОТЯТ, НЕ СЕ ВЛИЯЙ ОТ ТВОИТЕ ''ПРИЯТЕЛИ'' ,ЗАЩОТО САМО МИСЛИТЕ КОГО ДА УВОЛНИТЕ,КАК ДА ОТКРАДНЕТЕ И НА КОГО ДА НАПРАВИТЕ МРЪСНО. Я СЕ ВЗЕМИ В РЪЦЕ И НАПРАВИ НЕЩО СВЯСНО ЗА ГРАДА ,ЧЕ ХОРАТА ЗАПОЧНАХА ДА ТЕ МРАЗЯТ.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: POHИ]  
Авторнaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 11:55



Рони мисля че Мнение е прав Киров се раздели с Бончева не да вземе на нейно място това младо момиче то сигурно е на друга позиция в общинския щат,а нов човек да си попълни екипа може би скоро ще обяви конкурс.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: нaблюдaтeл]  
АвторMиcтpaл (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 14:15



Ето това е, което виждаме като слабост и бихме искали истинска промяна- правилна кадрова политика. Но такава аз и други като мен не разбрахме да има, за съжаление. Ако си местиш боклука от една стая в друга, домът ти не става по-чист.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: Mиcтpaл]  
Авторнeoбщинap (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 16:43



Не съм запознат какво става в общината, но като чета форума, мога да си помисля само едно - при кмета Димитров работеха само и единствено най-добрите експерти, които сега, кмета Киров маха за собствено удоволствие.
Защо ли не съм на това мнение?!
Надявам се след три години, ако сегашния кмет не промени нищо в положителна посока и изберем нов, любимите писачи в този форум да продължат да пишат критични забележки, колкото и да звучат грозно, насочвани към определени лица, не успели да създадат познанства и доказали се с действия или просто по навик да оплюем някой/я.
Дерзайте!



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: 777]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 17:34



стига сте го дъвкали кмета не ви ли омръзна та нали всеки кмет си избира хората с които трябва да работи не беше ли така при Димитров/колко кадърни хора си отидоха/,Чунчев и т.н.
Разбира се че който дойде на власт трябва да има доверени хора с които да работи, а аз пак твърдя че никой не е бил научен и те ще се научат.
Ако питате мен аз бих изгонил още поне 10 души от общината които мислят че са вечни несменяеми и се държат лошо по точно аругантно с хората които ходят при тях за едно или друго.
Дори за мен този кмет е много мек трябваше да изгони още от служителите и другите да заработят най сетне



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: poни]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 21:25



Прави сте за хората в общината, има доста за гонене. За предишните управления също сте прави, че си правеха екипи, но има една разлика. Преди 15 годин в Елхово се намираха къдърни хора. Само мога да споделя, че ако имаше с какво, Димитров би сменил общинската администрация още преди години. Просто от всичката мърша той избра, това което ставаше. Малкото къдирни хора в града или си имат добър бизнес или не желаят да дремят в общината за мизерна заплата.
Друг е въпроса, че обществото не търпи вече посредственост и аматьорщина. Скоростите, на които се работи днес са доста високи и никой няма да чака мърлява служителка да се научи, а и няма от кой да се учи... В момента има огромна празнота от знания и опит и няма как да се запълни. Едно е да искаш, друго е да знаеш как да се направи, трето е да можеш да го свършиш, а докато го реализираш аз ще съм пенсионер. Не ми се чака.





Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: 6666]  
АвторOля (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 22:47



Относно темата: Едва ли ние трябва да помагаме на кмета.По-скоро-обратното.А първото е дори жалко.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: нaблюдaтeл]  
АвторOля (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 23:00



Много мислите.В момента мисли кмета.А Вие след три години ще решавате.Може и по-рано.Ако имате работа-вършете си я.И не мислете, едва ли само с мислене, ще я оправете.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: poни]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано23.07.08 08:55



ако мисли, че като изгони някои кадърни служители ще направи пълните промени да действа. но невярвам, че ще направи изобщо нещо.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: 777]  
Авторнaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано23.07.08 14:10



През първата година от мандата си кмета трябва да сформира работещ,знаещ и можещ екип.Времето е малко повече поради абсолютната неопитност на избрания и поради малкото качествени специалисти искащи да работят тази работа.В следващите 3 години или по малко от 3 кмета трябва да реализира своите виждания за развитие на общината според бюджета с който ще разполага.А за първата година от управлението си е добре да се освободи от тези които не вписват в неговата концепсия на управление в края на краищата той е избрания и той носи отговорностите.А и още нищо не сме чули за начина по който е харчело общински средства старото ръководство,ако махането на Бончева е стъпка в тази посока го подкрепям.Ако пък няма факти от ревизии на компетентните органи да го заяви и да каже че старото ръководство няма нарушения при харченето на бюджета предните 8 години понеже на изборите друго се говореше.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.