Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 30.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: eлxoвeцa]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 14:37



В Ямбол Славов отчете проекти, които са разработени и спечелени от предишния кметски екип. Новият кмет на Ямбол и неговия екип нямат заслуга за тези 5 милиона ако трябва да сме коректни. Имат само един проект за улиците в циганската махала, който са разработили и спечелили. И то с голямо набутване на общинския бюджет - при искани 5% съфинасиране на проекта, те са се натресли с 30%. Но това е следствие на голямата грешка на Славов, че набута Надя Данкинова за заместник кмет. И тя побърза да си прибере всички, които бяха нейни верни кучета, но нямат опит в писането на инвестиционни проекти по европейските фондове.
За разлика от Ямбол в Тунджа екипа им за разработване на проекти е бетон от всякъде. Но този екип се гради от 5-6 години и е със солиден опит по инвестиционни проекти. И си личи по постигнатото. Села с канализазии и пречиствателна станция, индустриален парк и ред други. По данни от отчетите на кмета на Тунджа за първото полугодие имат по проекти около 4-5 милиона привлечени и внесени проекти по оперативните програми за 43 милиона лева.
Та това е - екип по проекти не се гради за месец - два, а за години. И един човек няма как да направи инвестиционен проект за милиони евро



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: Гoтин]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 17:10



Кои са казваш екипа от Димитров, че не разбрах и какви проекти са спечелили, те или от тяхно име?



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: Гoтин]  
АвторГoтиният (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 18:50



Абе пич, не си интересен така, ама като имаш мерак да си с този ник - дръж си го.
Само не разбрах къде прочете в поста ми да говоря за екип на Димитров. Изглежда, че не четеш какво е написано, а просто драскаш ей така. Хайде поне като репликираш някого, то поне прочети какво е написал, осмисли го и тогава пиши и ти.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: Гoтин]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 20:56



В общи линии не грешите за цените и заплатите на този вид услуга. На практика сериозните фирми не дават такива пари на много хора. В действителност кметовете искат или не ще бъдат принудени да въведат този начин на работа поне за част от екипите си. Независимо дали желаят това ще се случи. Добре е обаче поне година преди да навлезе такава система да се оптимизира работата в която и да е структура за да не реват много служителите след въвеждането и. Това, за което спорим тук е само елемент и то не много важен в доброто управление. Добра компютърна система е точно като ограда на футболно игрище - футболистите ще тичат по стадиона, но дали ще играят добре не се знае, а добрите футболисти и без ограда по тъч линията ще играят красиво. Така, че да не спорим с какъв химикал ще пишат, а да гледаме дали правят поезия или долнопробна жълта смрад и да не приличаме и ние на тях.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: Гoтиният]  
АвторГoтиният (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 09:17



Ми кефи ме ника ти, пък!
Точно това е, никъде не си писал за Димитров. Кажи, колко проекта е спечелил, какъв хубав екип е имал. Колко добре е било при него... И ще те разбера веднага. Взимаш нов човек на работа и очакваш веднага да се сработи с колектива, а колектива не харесва новите хора, трябва време.
Радвам се, че го няма старото примерение, но много изведнъж изчезна. Докато беше старото управление, никой не надигаше глава. Или всички са работили и е било супер или спокойствието е било супер.
Кмета трябва да излезе и да каже до къде е стигнал с проектите и дали има шанс нещо да се промени, но като гледам как спират пари по проекти... няма да може да излезе скоро - дано ме опровергае.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: Гoтиният]  
АвторГoтиният (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 12:28



Ми като те кефи аз какво съм ти виновен. Като толкоз си падаш по него, вземай го. Щом изпадаш в душевен оргазъм от един ник нейм нема да ти чупим хатъра я.
Че откъде да ти знам какви проекти е спечелил Димитров. Пък и не ме бърка.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: Гoтиният]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 12:46



Дискусията е добра но обърках кой е готин кой е готиният най добре е единият да смени ника.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: Гoтиният]  
АвторГoтиният (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 13:57



Благодаря за оргазъма.
Ами на този принцип и ти не си направил нищо тогава, пешеш си просто да не мълчиш. Даде за Ямбол. Дай някакво сравнение и за Елхово, да има за какво да се хвана и ако си прав - пиши ме поддръжник.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: eлxoвeцa]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 14:22



Що бре?
Това е анонимен форум и всеки пише с който ник иска. Аз какво съм виновен. Важното е да има дискусия... и монолог да е, но да казва нещо. Повечето въпроси са от типа риторични, питам си отговор. За другите въпроси няма да говорим...могат да ми уморят магарето...добре, че не може да чете, а и не ме разбира (оти нИзнам Изици). Сега чакам изборите, кандърдисвам се за Убщинар, ама искам 124 да ми е кмет...като мед. Домъчня ми нещо за него, ни пише, ни се обажда... може и хеморагичен инсулт да е получил, а без него... чупи ми се хатъра, секват ми оргазмите...



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: eлxoвeцa]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 14:49



Ало ти който говориш на бре сви ника на готин сега моя толкова ли не можеш да си харесаш друг хайде напрегни си малко въображението.Анонимно,анонимно но поне ние елховлии малко да уважаваме нас си.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.