Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 09.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: eлxoвeцa]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 17:18



ДАНО ОТ ТВОЯТА УСТА В БОЖИИТЕ УШИ АМИН



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: POHИ]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 17:36



Даже и не предполагаш колко си прав този път Рони-пожелавам ти повече успехи и ми даде идея за нова тема но през другата седмица сега е усилно време земеделците казват ЖЪТВА е.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: eлxoвeцa]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 15:53



Точно в това ни проблемът , че земята ни е хубава но на полето не ни се ходи. Малко хора се занимават със земеделие и животновъдство. А тези които го правят само берат ядове. Четох за дублирането на субсидии по САПАРД за земеделски земи в Елхово. И с това се прочухме.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: Miro]  
АвторPepo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 16:51



Така е, има дублиране. Тече проверка на контролните органи. От сметната палата в момента са на проверка в общината и започва едно голямо проверяване за една година назад на цялата документация за всички които са минали за какъвто и да е документ през общината и не само за това. Ще се проверява всяко едно документче всеки един разход и фактура. Ще има доста пострадали.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: Pepo]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 17:10



Пак простотии. Тази земя няма нищо общо с общината. Дори и да има проверка тя няма да е в общината, а в друго ведомство. Не ми са мили дебелогъзите служителни на Киров, но за некомпетентността и празнодумието ме изнервя повече.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: 124]  
Авторmnenie3 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 20:24



И аз разбрах за проверката на Сметната палата. Наистина не е свързана с дублираните земи. Проверяват се финансовите отчети и документи.Което на мен лично ми звучи притеснително, защото само преди три месеца приключи предната проверка на Сметната палата. За да идват толкова скоро май има нещо нередно, но то ще се чуе.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: mnenie3]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 12:25



За дублирането на земята наистина общината няма нищо общо,проблема в Елхово е възникнал от лакомията на фирма свързана със следващите управляващи на красивата ни страна ако до изборите не се сринат разбира се.Господата от тази фирма Елан фонд или нещо подобно накупиха няколко хиляди декара земеделска земя и в Елховско и без да променят договорите за аренда които са имали старите собственици на земята с арендаторите са я посочили в земеделска служба Елхово че я работят което не отговаря на истината те дори не я знаят къде е.За съжаление това създава огромен проблем на хората които наистина обработват и се грижат за тези земеделски площи и са хвърлели големи суми основно от кредити за земеделието.Чувам че техен представител за областа ни е небезизвестния Асен от с.Попово съпруг на нашата уважаема съгражданка Неда Карска,така че ядовете за арендаторите ни тепърва предстоят.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: eлxoвeцa]  
Авторpeфopмaтop (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 15:13



Познавам ги ужас нищо добро не ги очаква тези наематели.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: peфopмaтop]  
Автор reformator (Наблюдател)
Публикувано08.07.08 09:17



Съгласен съм с положителното мнение на Миро и Пепо по въпроса за изграждането на христианският символ-кръст край Елхово и съм сигурен че неговото изграждане е една чудесна идея на професор Стоян Денчев и Методи Маджаров.Предния състав на ОС-Елхово прие идеята с ентусиазъм и перфектно свърши своя ангажимент като определи местоположението,посоката,размерите и т.н. Вярно е че първоначално с идеята бе ангажиран предишния кмет но и сегашния има възможност да се изяви като широкоскроен такъв и да направи опит за една среща със С.Денчев да се изчистят някой технически проблеми които възникнаха по самия строеж да се определи последно материала и изпълнителя и до края на годината или следващата той да е факт.А кръст край Елхово като познавам дарителите със сигурност ще има въпрос на малко време е и преодоляване на субективния фактор.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: reformator]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 11:03



Ето човека има информация явно от първа ръка и я свежда до нас в темата и същевременно отговаря на ЧУЖД от Болярово дето го раздава ОРАКУЛ по голям и от петричката врачка.Тези от Болярово ако от тях зависи и ризата от гърба ни ще се опитат да вземат но хубаво че скоро ще преминат на административно управление към Елхово и ще ги вкараме малко в пътя. А проекта за кръст край Елхово ще бъде реализиран аз съм напълно съгласен с Reformator макар и с известно закъснение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.