Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 23.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: пo знaeщ]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 19:27



Киров беше преди 4 години в групата на СДС Неговата кандидатура беше издигната именно като член на тази партия. Така, че нито знаещ нито по-знаещ сте наясно. А дали изпълнява нечия партийна поръчка не съм съгласен. Той стана заложник на интересите на Герб за промяна на статуквото, но спечели изборите с помощта на гласовете на Стоян Овчаров. за Киров важи в пълна сила твърдението " И сам война си е войн" . Защото истината е че всички от всички партии му гледат сеира. Той се превърна заложник на собствената си персона. И най-лошото е че не е в състояние да спре деградацията в общината. Махна работещите, остави подмазвачките. Това е истината.И целия град знае и вижда това.Никой не може да ме убеди, че Бончева не работела или Пенка или другите. Но всеки знае какво работят тези долу в информационния център, кой ли гражданин не е патил от тях. Кой не ги е виждал, какво правят цял ден.А това, че ходел Киров в Петербург или Брюксел не е от значение. Да влязоха инвестиции от тези ходения при нас в Елхово. Чета вчера, че Христов и той ходел в Испания. За какво? За гезме................. Да беше отишъл, когато беше без работа да поработи на зеленчуковите градини та да натрупа опит поне. А сега за какво да ходи. Минаха 8 месеца от всъпване в длъжност. Няма инвестиции....... има ходения напред назад, къде ли не беше, с кого ли не беше. Инвестициите къде са.......Това ме интересува мене като гражданин на Елхово. Не ме интересува кой с кого и къде и в коя сладкарница. Искам инвестиции в този град и просперитет. Стига само говорилни и обещания.А от чия партия бил Киров , на никой не му пука. Ако беше Юри тука щеше да каже че на изборите Елхово не избра кмет, а свали кмет.Е това е голата истина. И всички в момента сме на автопилот докато чакаме Киров и сие дружинка да се находи та да му текне мисълта и роди следващата гениална реформа.През това време едни и същи хора с многопартийна окраска продължават да влизат в кабинета му като у дома си, и да лижат и да мажат, да докладват чинно като в шести отдел на едновремешното МВР с надеждата, че ще им се даде награда- я пост, я длъжност, я нещо друго.Всеки ги вижда всеки ги знае. Те са си едни и същи в този град от край време.Виреят при всяка партия и кмет, интриганти и интригантки, клюкари и доносници.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: Пeпo]  
Авторliglio (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 19:33



по-по-най, ти нямаш ли си мнение и знания, че чакаш Юри да ти казва???



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: liglio]  
АвторO3 (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 20:00



Liglio когато е сериозна темата ти не се меси моля те.Прав е Пепо вчера СДС днес Атака и Герб утре БСП всеки трябва като влиза в политиката да се определи.Даже предишния кмет нямаше толкова много и безплодни пътувания извън страната за толкова малко време а неговата съдба ни е известна.Не съм чул К да се е отчитал за първите 6м управление то няма какво и да отчете ама поне да каже съжалявам съграждани трудно е не е като на митинг по нататък може и нещо да понаправя ако не сега може в следващият мандат повярвайте и т.н..Чувам че Славов поне това вече го е направил в по големия град.Но Пепо е прав загуби се контакта с депутатите и парите се насочиха към Болярово,Тунджа и Стралджа за това и ние имаме вина,друг път като гласуваме да внимаваме да гледаме а не да слушаме че поправки след 3г.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: O3]  
АвторO3 (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 20:55



кое и е сериозното на тази тема???
Всеки ден съобщават за спрени пари от ЕС. Всеки ден управляващата коалиция се издънва в нещо. Всеки ден обедняваме. За 8 г. на стария кмет "копче" не можехте да му кажете, сега за 8м. грабнахте новия че бил лош... лош е. Трябваше да направи чистката по-рано, трябваше да е по-пълна, трябваше... но, лош кмет, трае много. Стария кмет докара инвестиции!?????????????? - Новия, все още не! Такъв бил, онакъв бил... Стария беше безгрешен - града цъвтеше. Новият... Аман бре. Не ми е помогнал, даже ми пречи. Знам и защо - системата е такава, но системата не се променя със щракване. Трябва да му се напомня, че старата система е грешна и не трябва да повтаря същите грешки. Но само да го обвинявате, че прави (някакви) промени - ами ще го откажете, ще реши, че сте глупаци и не трябва да ви чува въобще, дори, когато сте прави!!!
Та, как казвате, че му помагате???



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: Пeпo]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 23:05



Приветствам мнението е абсолютно точно, адекватно и прецизно.Дано има повече такива здравомислещи елховлии



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: 1]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 23:09



Пояснение - приветствам мнението на Пепо.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: 1]  
Авторyиckи (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 00:02



Стига си се пояснавала, единичке- разбрахме вече, че си на пет ракии и се пообъркваш. смени питието и всичко ще е наред. Наздраве!



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: O3]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 16:05



Не знам дали кмета се е отчел за първите 6 месеца управление но другаде го правят.Наистина в Ямбол Славов има по големи екипи и повече възможности за работа но там той е отчел спечелени от община Ямбол проекти на обща стойност-5 493 000 лв. и нови проекти заложени за изпълнение до края на годината на стойност около още 14 000 000лв. На този фон мисля че ако Киров отчете около 1 000 000-1 500 000лв. и още около 2 000 000 заложени за изпълнение до края на годината би било добре за общината а дай боже инвестициите да са и повече.



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: yиckи]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 16:21



пепо е прав да ,аз не гласувах за този кмет/нито съм негов приятел или роднина/,но оставете го да влезе в релсите той горкия не знае от къде да започне пък и никой не му помага ами му гледат сиира,не е бил на ръководен пост НО да вярваме че ще се научи и ще бъде добър кмет за ВСИЧКИ дано не се влияе от общ.съветници и най вече от ЗОЯ тя ще го погребе жив



Тема Re: Как да помогнем на Кировнови [re: poни]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 16:47



Глупости общинските съветници нямат нищо общо или поне не толкова колкото им се приписва.Посоката на развитие и политиката на общината я определя кмета така било е така ще бъде и занапред.Ролята на съветниците е по скоро да обличат със законност решенията на кмета а той разполага с механизми те да бъдат подкрепяни.Ако той има план за развитие на общината никой общински съветник не може да му попречи да го реализира.А по отношение на това да бъде оставен да работи сте прави да малко време е минало и рано е за изводи ми се струва изглежда интелигентно момче сигурно е и амбициозен дано да покаже и класа в следващите 3 години.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.