Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 31.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Проект 100 отново в Елхово!!!  
АвторPocитo (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 14:51



Знаете ли че в Бизнес центъра отново ще се приемат заявки за нов бизнес както преди 2-3 години. Новото е че този път парите които ще се раздават няма да са 15 а 20000 лв. Не е зле ако човек има добри идеи





Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: Pocитo]  
Авторwolf (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 12:53



Вярваш ли че парите ще ги дават на случайни хора... май и там трябва първо да даеш и после да вземеш





Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: wolf]  
Авторfox (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 13:05



Мисля, че си много мнителен и банален. Страничен наблюдател съм, но предния път ми направи впечатление, че такива проекти спечелиха много "обикновени", т.е. случайни хора, според твоето определение, като най-малко искам да обидя някого. Темате е пусната добронамерено, така че наистина по-добре действайте и се възползвайте от тази възможност за подпомагане на дребния бизнес, отколкото да мрънкате и да викате "Гроздето е кисело!"



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: fox]  
АвторPocитo (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 15:10



Браво fox, радвам се че все още се намират разумни хора а не само плювачи и злобари.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: Pocитo]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 15:44



Имам конкретен въпрос - кога точно ще стартира отново проект 100 в Елхово? Да не се окаже, че уведомяването ще е в последния момент и срокът за подготвяне на документи е безкрайно малък.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: Miro]  
Авторmnenie3 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 20:21



Май вероятно ще е като предния път от днес за вчера.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: mnenie3]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 10:11



А не трябва, затова като се предлагат да имат предвид, че хората се интересуват и да кажат конкретна дата и срок.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: 123]  
Авторпpoekт1OO (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 13:21



На Вашето внимание!!!

http://www.bcelhovo.org/pr100_2008.htm

Това не е от агенция "Една Жена Каза!".
Само да не стане, като онзи, който искал шестица от тотото, но не пускал фиш.
Сполука!



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: Pocитo]  
АвторKATЯ (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 14:19



Срока за приемане на заявки по проект 100 е до 5 септември. Това стана ясно на срещата днес в ритуалната зала на общината. Нека повече хора опитат да реализират бизнеса си в Елхово! Ако някой има въпроси не се страхувайте да попитате в Бизнес центъра:)



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: KATЯ]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 17:37



ако някой от тук пишещите знае точно нещо за тези проекти нека ни открехне малко/ако имаш работеща фирма можеш ли да участваш/



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: poни]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 17:54



Принципно можеш да участваш. Дейностите, които се финансират по този проект са регламентирани. Получаваш някаква сума, но това не е най важното при този проект. Обучението е интересната част. Там този, който желае може да се научи как да управлява добре фирмата си. По проект 100 ще ви ноучат как да анализирате идеите си, да ги пригодите за пазара, да оцените обстановката и да вземете правилно решение за това което искате да правите. Ако преминете през трите етапа на този проект и идеите ви се финансират ще имате възможност да работите, но в рамките на определен период фирмата и дейноста ви ще бъде стриктно наблюдавани. Моя съвет е да пробвате, дори и само първия етап ще ви е от полза и ще научите добри неща.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: poни]  
Авторkaтepин (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 18:46



Рони,защо не отидеш при туркинята да те обясни. Или те е страх да не те направи нещо. Тя засега скача само на турска плът.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: kaтepин]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 09:53



Ако ви интересува проекта, имате желание и бизнес идея просто отидете в Бизнес центъра и попитайте! Ще ви бъде обяснено подробно за какво става въпрос. Имайте предвид че Проект 100 ви дава най- добра и лесна възможност да се стартира бизнес. Жалко ще е за тези които няма да опитат!
Ето и нещо полезно от където може да научите повече за проекта:http://www.pro-100.org/ Успех на всички на които им стиска





Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: Pocитo]  
АвторToшko (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 09:59



Някой тъпак или по скоро тъпачка беше писал във форума че Иван Иванов от бизнесцентъра бил оправил бизнеса на някои хора, ами ето ви сега възможност да оправи и вашия

Хайде да ви видим сега като сте толкова велики на приказки каква ща я свършите!



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: Toшko]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 10:23



Има една реклама на банка Пиреус че тези 50 000 лв.,които дават няма да спомогнат много за развитието на бизнеса Ви но ще позволят поне навреме да се разплатите с доставчик че и с тези 20000 дано да ги вземат повече хора че да намалее поне вътрешната задлъжнялост в града ни която хич не е малка.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: знaeщ]  
Авторreformator (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 10:47



Да но за разлика от банката тези от 10000 до 20 000 лв. се дават безвъзмездно за старт на нова идея нова фирма.От отпуснати пари до миналата година на 21 фирми за областа 9 са от Елхово.Моят съвет е кандидатствайте шанса да спечелите проект е голям а после има и други програми по които може да се развивате но началото ще е сложено.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: reformator]  
Авторdydoto (Нерегистриран)
Публикувано29.07.08 18:13



съгласен съм с вас .



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: dydoto]  
Авторznae6t (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 11:27



Една информация за незнаещите в града.

Това са фирмите които са спечелили проект 100 предния път.

http://www.bcelhovo.org/pr100_2008.htm

И забележете.
Две от тян са на Иванка Барулова и Геиорги Иванов.

Срамота.
Хем работи като щеф хем взима шанса на бедните хорица.
http://www.pro-100.org/?oblast=11&company=123
http://www.pro-100.org/?oblast=11&company=121


МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ТОЗИ ПЪТ ЩЕ Е ПО РАЗЛИЧНО????????
ЩЕ СЕ ОБЛАГОДЕТЕЛСТВАТ ПРИЯТЕЛЧЕТАТА МУ НАОКОЛО.
НЕ СЛАДКАРНИЦИ АМИ ПАЛАТИ ЩЕ ИМА..

СРАМОТА



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: znae6t]  
Авториьeлxoвлиятa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 14:10



Ойт, знаеШТ, вярно ча.
Ъм ся коИ шЪ спИчели? туИ да нИе кЪт унуИ, играЙш... пИчелиш... играЙш... пИчелиш. Ти, пУзнаУш ли гУ, аС, Шот нИе и немоА дЪ спИчелА. зЪ малкУ дЪ сЪ нЪвия. ЩяИ дЪ бИра срамУИтИ.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: иьeлxoвлиятa]  
Авторznae6t (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 14:48



Това са фирмите които са спечелили проект 100 предния път.

http://www.bcelhovo.org/pr100_2008.htm

И забележете.
Две от тян са на Иванка Барулова и Геиорги Иванов.

Срамота.
Хем работи като щеф хем взима шанса на бедните хорица.
http://www.pro-100.org/?oblast=11&company=123
http://www.pro-100.org/?oblast=11&company=121


МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ТОЗИ ПЪТ ЩЕ Е ПО РАЗЛИЧНО????????
ЩЕ СЕ ОБЛАГОДЕТЕЛСТВАТ ПРИЯТЕЛЧЕТАТА МУ НАОКОЛО.
НЕ СЛАДКАРНИЦИ АМИ ПАЛАТИ ЩЕ ИМА..

СРАМОТА



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: znae6t]  
Авторmoje6t (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 16:35



Нещо не моа да схвана, кой е този Георги Иванов? Иванка Барулова се знае че е в приятелския кръг, но за този Георги Иванов я кажи нещо той какъв е? А това че Барулона е кандидатсвала с добра за града ни идея, не виждам причина да се злорадсва за това че някой е по находчив и успява. Ти като си "ЗНАЕЩ" що не кажеш кой как и къде се вземат решенията за финансирането на тези бизнес идеи! Така като се замисли човек, ако тези неща зависеха от бизнес центъра, дали нямаше повечето от бизнесите да бъдат по някакъв начин техни? Дали не е нормално близките и приетелите на хората от бизнес центъра да бъдат повече агитирани да участват, дали в крайна сметка това не са пари, които са дошли в Елхово по заслуга бизнес центъра? Дали случайно повтарят проект 100 в Елхово или е затова че екипа работи добре? В крайна сметка помислете как да сме си повече полезни защото всеки лев който влиза в града ни под каквато и да е форма е полезен на всички ни!



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: znae6t]  
АвторGoro (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 16:43



Абе мушмул-знаещ, пак са изказа неподготвен този Георги Иванов да не го бъркаш с някой друг я си направи труда да проучиш малко нещата преди да са изсереш!



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: moje6t]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 17:15



знаеща БАРУЛКЕ
СТИГА СИ ПИСАЛА И СИ СЕ ХВАЛЯЛА
ВСЕКИ ЗНАЕ ЧЕ СЕГА ТЪРЧИТЕ ДА ТЪРСИТЕ СВОИ ХОРА И ДА ГИ УРЕЖДАТЕ А ТЕ ДА ВИ ДАВАТ ПРОЦЕНТ

ИЛИ НЕ Е ТАКА????????????????



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: 6666]  
Авториьeлxoвлиятa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 17:29



аС сАм зЪ 100 проСента - дай Уаааа



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: 6666]  
Авторexo (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 18:44



ДАНС. Признавам те . Така е. Иванов си назначи Таткото и Майката и си вземат парички без да се явяват на работа. Ама вземи извади досието на Барулката да видим какво е правила в Ст.Загора. Там още и се носи славата и питат за нея. Хайде чакаме.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: exo]  
Авторoбичaм ви (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 21:34



Скъпи приятели, не е хубаво така да петните доброто има на хора, които със сигурност познавам по-добре от вас и знам, че са хора, които се стремят да създават полезни за града ни неща и го правят успешно. Защо вместо да се радваме на придобивките в скромното ни градче, ние се дразним когато някой създава нещо в Елхово? Защо не говорите за тези които не създават нищо - грабят и мамят а после разпродават или унищожават.... това че трупат милиони не ни дразни толкова, но когато някой направи нещо хубаво ще го изкараме най-лошия, нищо че го е постигнал с много труд и нерви. Тука се плашим с досиета - сладури:))) ами незнам за друго, но може да искате досиетата на въпросните охулени от банките, та да видим имат ли дебели сметки или постигат всичко с кредити... ХАЙДЕ ЧАКАМЕ :P))))



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: 6666]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 22:16



Някой хора пишат без да мислят. За съжаление аз не споделям мнението на някой с прякор 6666, а и стила ми на писане не е същия. Зная достатъчно за хората, които споменавате и то ми стига за да ги поздравявам. Крадат ли, лъжат ли - дават няколко заплати, а и заведението не е лошо. Познавам проект 100 и знам, че не е голям келипира да спечелиш тези парици. Единствената полза от проекта е, че може да се научиш да работиш и някой да ти диша във врата. Който реши да пробва и после да говори.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: exo]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано13.08.08 01:09



И какво се носи уважаемо ЕХО?Празнословно ехо,отекващо от чул недочул, или славата от борбата за отцеляване. И въобще какви са тия глупости произтичащи от бегли впечътления за човек държащ се по-екстравагантно и несподелящ клюкарският ви манталитет.
Изкам теб ехо ,да те погледна в очите и да те попитам:
- Ти ,от плод на каква любов си заченът?
-Какво признаваш тоз или онзи,признай себе си, изпъчи се , или само клюката и злобарството ви влече в този град.
Отцеляването е трудно сред свои.Ще ти забият ножа в гърба,какво от това ,че си им подал парче вкусна торта ,за да подсладиш живота им на тях и на децата им.
-Че тя бирата си е по-вкусна,какво от това ,че е горчива.Какво ще ми овкусява живота,горчив ми е по-добър.Нали така?
И ехото утекна ,като гръм сред глухи, и само вибрациите изтрептяха върху костите им,като секира в ствола на дървото.
-Дума дупка не прави,ама тежко му който я носи в сърцето си.
-Турци ли сте,какви сте? Ами жените ни да слагат фериджета тогаз!?



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: 6666]  
Автор666666 (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 13:36



Стига си се мазнил Даниеле,всички знаят че и ти си в кюпа и ходиш наляво надясно да агитираш хората за проект 100 а после да ги изнудвате за 20% от сумата.
Нали!!!!!!!!!!!!
Никой не е казал че кафето е лошо,ама и СЕРВОТЪОРКАТА не е за изтърване.Обществена тайна е че ти е проятелка от 3 години,чак кола и купи.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: 666666]  
Автор33333 (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 14:00



Абе с къв акъл ги приказваш тия 20%??? недей че ша вземе някой да ти повярва и да се откаже да кандидатсва и току виж парите ги вземат Ямбол Стралджа и Болярово. Нека повече хора опитат от града, нека има повече работещи бизнеси, лошо ли е да си имаме примерно - детски развлекателен център, производство на готови храни за вкъщи, студио за уеб дизайн, ателие за изделия от дърво и камък, кино, агенция за почистване на офиса и дома, фирма за ситопечат и изработка на други рекламни материали, фирма за озеленяване, автосервиз за газови уредби и друго квото се сетите! Много тъпо но някой с болен мозък явно по му харесва на всички да им е гадно!



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: 33333]  
Автор222222 (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 14:14



абе човека има предвид чее за да те уреди Даниелчо да ссъ ти ще им дадеш иначе ще е друг.
Не се прави на света вода ненапита



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: 222222]  
Автор111 (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 15:41



Скъпи съграждани не вярвайте на който и да било, че някой може да ви уреди с проект 100. За това не може да ви помогне нито бизнес центъра, нито кмета, нито дори областния управител а камо ли фелшера:)) но това го знае всяко хлапе:)))



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: 111]  
АвторPetya (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 15:49



Незнам за вас но мен ме интересува как мога да взема тези 20хил.лв. Ако някой знае как мога да си увелича шансовете да спечеля нека ми подскаже. Интересно ми е на кое се държи най много при написването на заявката? Също така как се преценява коя идея и кой е по добър кандидат?
Надявам се някой да може да ми отговори:)



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: Petya]  
Авторad8v (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 16:09



абе на тъпи ли се правите

Шефа на Бизнес центъра преценява коя идея е по добра
Например прдния път Джифера знаеше че ще спечели и е на лице както виждате



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: Petya]  
Авторtq (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 18:28



Petyq vij purvo kakvo moje da pravish i kakvo ne po toq proekt :) mai vsi4ko e vid targovska deinost a pi6e 4e nemoje tova ......



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: tq]  
Авторpetya (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 20:28



Знам какво е търговска дейност! Има се предвид търговия, т.е. купуваш и после продаваш. А като зависи от шефа на бизнес центъра, дали взима в натура, че съм я поокъсала малко с финансите:))))



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: petya]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано13.08.08 22:06



Бива ли да сте талкова елементарни бе хора? Чета ви за развлечение , и се чудя на глупостта ви.Чак ме хваща яд на себе си.
Бизнес не се прави от изсмукана от пръстите идея, а от идеята за нещо макар и дребно ,но липсващо на пазара.Огледайте се, вижте какво липсва на повечето ни.Обмислете подробностите, премахнете всяко "но" или "обаче ако"
,представете идеята си и дерзайте.Това ще са най-валидните и важни критерии и доводи.Останалото е работа и най-вече мерак.
И знайте, беден ли ви е правил,беден и ще си останеш.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: guld]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 09:48



Всичко много хубаво го каза ама това с правенето от беден де ти трябваше:( Не съм съгласен с теб и ако се поогледаш ще видиш, че все пак има хора които са постигнали нещо от нищо! Не всеки се е родил богат и с наследство. Не бива да разсъждаваме така че като нямаме богат татко ще си умрем бедни. Човек живее за да да се развива да става все по дъбър, нали смисъла на живота е в Еволюцията, всяко поколение развива следващото.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: petya]  
Автордa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 09:53



Взема разбира се. Барулката нали така плаща. Така,че не се страхувай. Може и без финанси при него.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: дa]  
Автор9999 (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 10:29



Е при Барулката е на ,,приятелска основа,,

нали знаеш какво се случва в приятелските семейства.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: 777]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано14.08.08 11:07



Позицията ми е точно за ръста на поколенията,а не за багатсвото- за семейните традиции ,развитие и приръст.Но това се случва в нормалните общества,а при нас традициите бяха прекъснати по времето на социализъма.
Не случайно се говори за развитие на капитализма,т.е. на капитала,а той къде беше и в какви ръце попадна.Не повече от пет фамилии държат капитала в страната и с право могат да бъдат наречени богати.Ние каквото и да правим постигаме едно посредствено ниво, разбира се това ни удовлетворява,но не ни прави богати ,а малко по-свободни и в същото време много по ангажирани.
А относно от нищо ,нещо да правиш, е все едно от пръдня боя да правиш.Извинявам се за изръза, разбира се.
Една вметка към всички именуващи се с цифри.Смятам нормално е щом комуникирам с хора те да си имат имена, а иначе имам чувсвото че човек се обезличава без име и някакси като част от каталог ми звучите.Но разбира се това е право на всеки да се иманува както ще.Уважавам правото ви.Немога да напровя разлика между една или няколко цифри .Вие как си ги оправяте не знам.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: Pocитo]  
Авторpim (Нерегистриран)
Публикувано15.09.08 16:31



какво става излязоха ли резултатите от Проект-100
или те си ги знаят вече -тяхни хора ще са



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: pim]  
Авторвиц (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 09:55



знаят ги естествено, знаят и на кво си седнал...



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: виц]  
Автормyтpa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 17:12



Някой ще каже ли резултати по проект 100 и кога ще има втори кръг да се пробвам и аз?



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: мyтpa]  
Авторfotka (Нерегистриран)
Публикувано04.02.09 09:53



Резултатите от първи кръг са спечелили 10 човека. От тях 6 броя за Елхово - честито на спечелилите, нека им пожелаем успех! Приемането на заявки за втори кръг започва от 16 февруари и ще продължава 2 седмици, така че хора мобилизирайте се и действайте. Все пак 20000 лева на никого не са му излешни





Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: fotka]  
Авторeлxoвлииka (Нерегистриран)
Публикувано04.02.09 10:50



И КОИ СА ТЕ
ЗАЩО НЕ ГОИ КАЖЕТЕ ИЛИ ВИ Е СРАМ ПОНЕЖЕ ПАК СА ВРЪЗКАРИ

КАТО ЧУВАМ ФИЛЪО Е ЕДИН ОТ ТЯХ

КАКВО ДА КАЖЕМ ПОВЕЧЕ

КАЖЕТЕ ПОНЕ ЕДИН ДЕТО НЕ Е ВРЪЗКАР И ИЗПОЛЗВАЧ



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: eлxoвлииka]  
Автор123456 (Нерегистриран)
Публикувано04.02.09 13:35



)))) Много ст смешни
е за вашно успокоение Фильо не е спечелил



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: 123456]  
Авторelhovlia (Нерегистриран)
Публикувано04.02.09 15:38



tova go razpravq toi

a koi e spe4elil



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: elhovlia]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.09 18:14



Ами примерно Христо Дживера имаше хубав проект,а и момчето е кадърно и работливо.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: eлxoвeцa]  
Автормиpo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.09 18:27



Ако някой в града не знае 2006 годин Джифера пак спечели

http://www.pro-100.org/?oblast=11&company=135


ВИЖДАТЕ ЛИ МАЙКА МУ НА СНИМКИТЕ И БИВШИЯ МУ ЦЕХ ЗА БЕЗАЛКОХОЛНО

И КАКВО Е ИНВЕСТИРАЛ ОТ 20000 -като гледам 1000 лева в една машинка

Всичко е една измама.


И какво ще прави сега-публичен дом ли



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: миpo]  
Авторвичo (Нерегистриран)
Публикувано05.02.09 10:57



Тази хвалба че Христо Джифера бил работливо момче може да я каже само МАМА РУСКА.

Целия град знае как преди няколко години той предаде приятелите си иманярите
когато копаеха в село СТРОЙНО и полицията им направи засада и ги арестува всички с ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА НЕГО-той избяга и се скри.
И лежаха в затвора като Иван Тапата например който обра калая.
ЦЕЛИЯ ГРАД ЗНАЕ ЧЕ НЕ СЕ Е ЗАХВАНАЛ С ЧЕСТЕН ТРУД НИКОГА А САМО ДАЛАВЕРИ-като например как изкара 120000 лева като развали СВИНИКОМПЛЕКСА ЗАЕДНО С ДЮЛГЕРА,разбира се ДЮЛГЕРА ВЗЕ 2 пъти повече а джифера си счупи и крака-ВСИЧКО ОТ АЛЧНОСТ.
ТОВА ЧЕСТЕН ТРУД ЛИ Е.
Всеки който си е имал взимане даване с него знае що за човек-все гледа да пртецака другия

всички знаят че и този проект 100 е една далавера и той е в нея



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: вичo]  
АвторИьeлxoвлиятa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.09 14:04



оти на булгаското казан в ада немало деволи... оти га идин тръгнел да бега, десет го дръпаали за кракъта...
чИститУ на пИчилиФщите!



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: Иьeлxoвлиятa]  
Автор123456 (Нерегистриран)
Публикувано05.02.09 16:22



Стартира 2 кръг на Проект 100
от 16.02.2009год до 28.02.2009год ще се приемат заявки пак
)))))))
защо ли изобщо да подаваме заявки де -като се знае че наши хора ще са ))))
смяхххххххххх



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: вичo]  
Автор peshkata_ (непознат )
Публикувано12.02.09 20:12



хора гледам и ми е много готино да чета огромните глупости които се пишат тук специално за проект 100 който го е спечелил честито , значи е положил повече усилия и е по кадърен от тези които само завиждат и ниамат грам умствен потенциал да се фредят между спечелилите. Няама смисъл да омърсявате имената на хората не е достоино да се криете зад някое тъпо именце или цифри освен ако не се казвате така и да пишете глупави съчинения защото така ви е казал някои погледнете себеси и спрете с тази БАЙГАНЮВЩИНА просто е много срамно да се живе по този безмислен начин направете нещо полезно и хубаво а не само да лаете срещу хората. ЗА СПЕЧЕЛИЛИТЕ ОЩЕ ЕДНО ЧЕСТИТО






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.