Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 21.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: 33333]  
Автор222222 (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 14:14



абе човека има предвид чее за да те уреди Даниелчо да ссъ ти ще им дадеш иначе ще е друг.
Не се прави на света вода ненапита



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: 222222]  
Автор111 (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 15:41



Скъпи съграждани не вярвайте на който и да било, че някой може да ви уреди с проект 100. За това не може да ви помогне нито бизнес центъра, нито кмета, нито дори областния управител а камо ли фелшера:)) но това го знае всяко хлапе:)))



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: 111]  
АвторPetya (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 15:49



Незнам за вас но мен ме интересува как мога да взема тези 20хил.лв. Ако някой знае как мога да си увелича шансовете да спечеля нека ми подскаже. Интересно ми е на кое се държи най много при написването на заявката? Също така как се преценява коя идея и кой е по добър кандидат?
Надявам се някой да може да ми отговори:)



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: Petya]  
Авторad8v (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 16:09



абе на тъпи ли се правите

Шефа на Бизнес центъра преценява коя идея е по добра
Например прдния път Джифера знаеше че ще спечели и е на лице както виждате



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: Petya]  
Авторtq (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 18:28



Petyq vij purvo kakvo moje da pravish i kakvo ne po toq proekt :) mai vsi4ko e vid targovska deinost a pi6e 4e nemoje tova ......



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: tq]  
Авторpetya (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 20:28



Знам какво е търговска дейност! Има се предвид търговия, т.е. купуваш и после продаваш. А като зависи от шефа на бизнес центъра, дали взима в натура, че съм я поокъсала малко с финансите:))))



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: petya]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано13.08.08 22:06



Бива ли да сте талкова елементарни бе хора? Чета ви за развлечение , и се чудя на глупостта ви.Чак ме хваща яд на себе си.
Бизнес не се прави от изсмукана от пръстите идея, а от идеята за нещо макар и дребно ,но липсващо на пазара.Огледайте се, вижте какво липсва на повечето ни.Обмислете подробностите, премахнете всяко "но" или "обаче ако"
,представете идеята си и дерзайте.Това ще са най-валидните и важни критерии и доводи.Останалото е работа и най-вече мерак.
И знайте, беден ли ви е правил,беден и ще си останеш.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: guld]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 09:48



Всичко много хубаво го каза ама това с правенето от беден де ти трябваше:( Не съм съгласен с теб и ако се поогледаш ще видиш, че все пак има хора които са постигнали нещо от нищо! Не всеки се е родил богат и с наследство. Не бива да разсъждаваме така че като нямаме богат татко ще си умрем бедни. Човек живее за да да се развива да става все по дъбър, нали смисъла на живота е в Еволюцията, всяко поколение развива следващото.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: petya]  
Автордa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 09:53



Взема разбира се. Барулката нали така плаща. Така,че не се страхувай. Може и без финанси при него.



Тема Re: Проект 100 отново в Елхово!!!нови [re: дa]  
Автор9999 (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 10:29



Е при Барулката е на ,,приятелска основа,,

нали знаеш какво се случва в приятелските семейства.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.