Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 19.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема защо бяха влошени отношенията между общините в Ямбнови  
Авторkoмшия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 18:30



Искам да попитам, защо бяха влошени отношенията между общините в Ямболска област. През изминалите години се правеха много показни мероприятия, а сега нищо. Една 'Върбова свирка свири" И нищо повече.



Тема Re: защо бяха влошени отношенията между общините в Ямбнови [re: koмшия]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 18:34



питай бившия Кмет - г-н Димитров, той ще ти каже. Аз знам, че Киров поддържа добри отношения с вашия Кмет. Чувал съм лично изявления от вашия кмет в тази насока.



Тема Re: защо бяха влошени отношенията между общините в Ямбнови [re: eлxoвлия]  
Авторkoмшия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 18:47



Каква е причината по-точно обясни ми. Така с недомлъвки не схващам. Аз лично бях останал с впечатление, че между Елхово и Болярово има добри отношения при стария мандат. Сега ми се струват влошени.Съдя по отношението което демострираха двамата кмета на Върбова свирка свири. не бяха много отзивчиви едни към друг. Така изглеждаше отдалече разбира се. Има някакво захлаждане.



Тема Re: защо бяха влошени отношенията между общините в Ямбнови [re: eлxoвлия]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 19:02



ти много знаеш ма, какви насоки, какви пет лева, пратих те да те изчукат, пак ли висна във форума



Тема Re: защо бяха влошени отношенията между общините в Ямбнови [re: yuriy62]  
Авторkoмшия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 19:04



Каква е тази или този елховлия дето го плюеш. Обясни ми.



Тема Re: защо бяха влошени отношенията между общините в Ямбнови [re: koмшия]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 19:11



прегледай ми темата за общинските съветници, ще разбереш, а и други



Тема Re: защо бяха влошени отношенията между общините в Ямбнови [re: yuriy62]  
Автормaйтaп (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 19:42



Аз също не мисля, че отношенията са влошени. Кака Дянка дава други новини -за съвместни проекти , ала-бала. Това на майтап. Сега сериозно - само по реакциите на кметовете ли съдите за отношенията между двете общини, струва ми се недостатъчно?



Тема Re: защо бяха влошени отношенията между общините в Ямб [re: мaйтaп]  
Автормaйтaп (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 19:45



Имам предвид Елхово и Болярово,за другите нищо не мога да кажа.



Тема Re: защо бяха влошени отношенията между общините в Ямбнови [re: мaйтaп]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 23:00



То пък Болярово една община.. Навремето всичко е било Елховска околия, включително Тополовград и доста от ямболските села. Трябва пак да пообединят общините, че то пък Болярово една общин..



Тема Re: защо бяха влошени отношенията между общините в Ямбнови [re: знaeщ]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 15:40



А ти знаещ само знаещ ли си или много знаещт, всичко знаещт.кой си всъщност от всичките че се пообърках. И какво лошо ако ни обединят.То тогава май баба е казвала че Елхово било центъра на тая околия.Ама като погледнеш Елхово на какво прилича днес на 26.06 какво ще видиш. Тревясали градинки и детски площадки. Разрушена администрация от стари и нови кадри.запустял площад с разрушени призрачни сгради. Че то Тополовград е по-хубав от нас в момента.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.