Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 19.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема БОКЛУК  
Авторkoшчe (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 15:20



Имате ли съседи, които си хвърлят боклука през терасата или прозореца?



Тема Re: БОКЛУКнови [re: koшчe]  
Авторneznae6tata (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 10:51



imame razbira se.Az imam edna poznata deto se hvale6e 4e si puska bokluka prez prozoreca ta kato izleze da si go hvarli.Ama ne e qsno koga 6te izleze i dali yli4nite ku4eta nqma da my vidqt smetkata.Tova stava ot grani4arskiq blok.





Тема Re: БОКЛУКнови [re: neznae6tata]  
АвторAni (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 21:16



И аз имам една съседка която редовно си хвърля боклука над главите на преминаващите под терасата и хора. Наистина липсва всякаква култура в Елхово.



Тема Re: БОКЛУКнови [re: Ani]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 15:44



В нашия блок има правилник и е окачен на коридора във фоайето. И на всеки 3 месеца си правим събрания. Където такива като тази твоя комшиика се разпъват на кръст публично от всички.



Тема Re: БОКЛУКнови [re: Mepи]  
АвторЮpka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 00:40



Поканете ме на следващото си събрание или по-добре си направете форум на блока и такива като вашите комшийки Юри ще ги навре в миша дупка- малко им е разпъването на кръст!



Тема Re: БОКЛУКнови [re: Юpka]  
Авторkaka Пeнka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 15:07



Не знам кой си хвърля боклука през терасата, но знам че тук плаче за разчистване.....



Тема Re: БОКЛУКнови [re: kaka Пeнka]  
Автордackaл (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 21:06



И аз ще се включа, че ми писна от смет.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.