Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 04.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: 6666]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано31.07.08 22:57



Принципно отценям високо мнението ви, и съм съгласен че това е грозната реалност ,но явно съм грешно разбран. В моя защита , не съм се жалвал че съм неотценен,а по-скоро че не заработвам задължително професията си .Да тя ми е хоби и не спирам да се развивам бидейки актуален, дори новатор.Доволен съм от признанието на хората ,но не смятат за сега да бъда задължително обществено полезен , а само по моя преценка. И знайте това е постигнато с огромен труд и лични средства.Решението ми принципно е, да бъда полезен на хора уважаващи първо себе си и знаещи как да си подредят живота и особено свободното време.
Разбира се дразня се от повечето неща които се случват бавно и неправилно в живата ни ,но какво да се прави в България е така.Няма принципи и морал и за това ни е такъв халът- Стремим се към яйцето , а не помисляме ,че дупето е тясно.И така ще е ,докато умните се спотайват набедените ще се въздигат и подуват от самозабрава, а народа страда ли страда от собсвената си глупост.
Но, така ли е в нормалните общества?
А за младостта си , отцених изчакването е най- големият и враг. Абе изглежда неразбирането си е до човека и си остава проблем на взимащият се на сериозно,но не е ли нормално ,до кога с тая клоунада.
Доволен съм от живата си и се опитвам да се занимавам с неща които ми доставят голямо вътрешно удоволствие, пък и се печели добре.
Всичко е въпрос на традиции,постоянство и възможност да обновявяш собственият си капитал,пък то признанието виж че дофтасало пък и в комбина с щастието.
Най-важно да сме здрави! Желая го на всеки добронамерен ,трезвомислещ и неплагеатсващ човек.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: guld]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 14:06



интересно... Добре, да предположим, че има няколко нормално мислещи човечета, които биха си загубили времето да правят нещо за града си и не са решили да откраднат непремено??? В случая имаме добра стока примерно... Какво правим? Искаме да я продадем, да я запазим като музеен експонат или не сме сигурни в качествата на стоката си и оставаме да си говорим празните приказки тук и да чакаме някой да избере друг, който пък може би можел да ни оправи??? Ето харесва ми начина ви на мислене, има и доста други хора, които не са тук за да се дразнят или да търсят клюките... Давайте да видим какво не ви харесва, как бихте искали да го видите, а акъл на кмета да даваме - умряла работа... Сигурен съм, че ще намерим 10 важни неща, които желаем да се случат в този град и някой, който има ясна представа как може да се случи това. После ще му дам пари да го свърши...





Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: 6666]  
Автор guldi (непознат )
Публикувано01.08.08 23:19



Слушайте уважаеми,защо долавям нотка на височайш поглед ли наблюдение из висините.Слез бе приятел на земята, бъди поне веднъж искрен и недей с тази нотка философска, и махни го този показалец!
И какво изкаш да кажеш с тези музейни експонати, и в какво си готов да плащаш за идеи?
Сигурен съм ,ако застанем очи в очи изумлението ще е пълно.
Какво изкате да се случи хей така? Започвате да се повтаряте, само имената са различни.
Малко са хората тук които истински обичат родното си място и гледате все навън, а то там е същото.Мнозина елховлии съм виждал в големият град и мога да ви уверя ,че и там се оглеждат в неизвестното.Личат си ,че не плуват в собствени води.
А виж, професионалистите са друго нещо,те винаги се пускат из дълбините и винаги изплуват на повърхността, за да сверят часовника с хоризонта и слънцето. В това мисля се крие кармичността на всеки и мястото където живее.
Вие какво очаквате някой от вън да дойде и да ви оправи леговището,ами няма да се случи.Дупенцата сами трябва да си бършим , а фаянса с препарати по наш фкус и предпочитание на ароматите, а иначе нужникът си е нужник.
Първата ми идея е всеки да се зарови в собсвенните си нещица и да направи така , нещицата да се превърнат в проекти в които всеки добър предприемач да пожелае да се включи. Мисля не е кой знае колко идеалистично.В крайна сметка Китай завзе света , а в Елхово има можещи.Как да ги познаем?!

Редактирано от guldi на 01.08.08 23:25.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Mepи]  
Автор dokk (непознат )
Публикувано15.08.08 09:27



Привет на всички
Не мислите ли че за пореден път оцапахте и до не узнаваемост ТЕМАТА КОЯТО Е ПУСНАТА
Мисля и е редно да се пише по това за което е въпроса стига с това не уважение към всички теми ами пускайте ги във ваши постове зашо обърнахте нещата в друга пусока или тук на някого не му изнася това за глупоста и мизерията която гледаме всеки ден по Околовръсния път
И на това има решение всички сме пътували из европа и сме виждали как са ОБЕЗШУМЕНИ ТЕХНИТЕ ОКОЛОВРЪСНИ МАГИСТРАЛИ СЪС СПЕЦИАЛНИ ШУМО ИЗОЛИРАЩИ ОГРАДИ
Това е решението и е най правилно Тогава нема да се виждат и грозотийте от пътя



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: dokk]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 17:37



да това е хубава идея и е вярно,но аз искам да споделя и още нещо - мръсотията в града ни.
Много ми се иска когато някое дете яде нещо и пусне книжката на улицата майка му да го накара да я вдигне и постави в кошчето за боклук ,така ще му стане навик.
Много ми се иска също градинката пред църквата да се разчисти/е тя беше почистена малко/тези боринаци да се изрежат дори и дървета/ ненужните/да може хората от друг град не да питат къде е етнографският музей ,а да се вижда , той е все пак гордост за града ни.
Много ми се иска да има осветление по улиците нощно време, а не да е тъмница ,а в същото време когато е още светло крушките да светят и т.н. ит.н.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: poни]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 18:38



в момента чистотата в града е под всякаква критика,направо се притеснявам да не плъзне някоя зараза от тези преливащи казани и кошчета за боклук!Никога не съм виждала Елхово толкова мръсно





Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: val]  
Авторirra (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 19:07



Съгласна съм че Елхово никога не е било по мръсно колкото е сега.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: irra]  
Автор doktora2 (Dok)
Публикувано16.08.08 12:36



РОНИ
Дървета та са нужни и не е редно да се изрязват това че не се виждал музея ми глупаво е все пак да унищожим нещо от природата за да се вижда музея
Не е ли по добре да има повече карти на града поставени на тъбла на възлови места в града отколкото да затриваме природата



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: doktora2]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано16.08.08 12:50



ЕЛХОВО НЕ Е МИЗЕРЕНСЕГА

ЕЛХОВО Е КОЧИНА
ЕЛХОВО Е КРАВАРНИК И ОВЧАРНИК
КАТО КМЕТА
НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ БЕ кмете

ТИ ГДЕ ЖИВЕЕШ

ТРЕВИ ,ХАРТИИ МИЗЕРИИ ,ЛАЙНА,ФЪШКИИ,КУЧЕШКИ ГОВНА,МИРИЗМИ
ТО В СЕЛАТА Е ПО ДОБРЕ
НЯМАМ ДУМА ДА ГО ОБИДЯ
НЕ ЗАСЛУЖАВА И ПЛЮНЙАТА СИ ДА ХАБЯ ЗА НЕГО



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: 123]  
Автор265 (Нерегистриран)
Публикувано16.08.08 12:55



Не се ядосвай 123,
не си хаби нервите за този овчар
Той може би трябва да си смени диоптъра на очилата
А и няма обоняние от овцете дето са му го претъпили с годините

Просто не беше за кмет
Жалко че времето не може да се върне
То е пародия на община

Изгонил и паската.Човека с байпас без работа иска да го умори
Молил го ревал му ама то дюбюл




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.