Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 12.06.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: мнeниe]  
АвторЮpka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 00:54



Това което бушува в корема ти, мнение, не е мисъл-просто те напъва и трябва да отидеш до нужника. Мислите се раждат на едно друго място, но там колкото и да се напъваш, нищо няма да се случи, защото при теб аномалията е тежка и непоправима...
Като се върне Юри ще ти обясни и ще ти направи справка в българското законодателство, що е то референдум, кога се прави, как се прави и КАК НИЩО НЕ СЛУЧВА СЛЕД НЕГО, освен малко медийна, в случая форумна шумотевица.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Юpka]  
Авторcмeшko (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 17:00







Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Юpka]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 19:39



Абре, ти и тука ли си осрала, Юрке? Глъмичко си и глъмичко ще си останеш.Има олигофреноспециалисти в помощното ходи се прегледай при тях.Ще ти изпишат минерални бани в Наречен, тъкмо по пътя може да се срещнете с Юри оригинала. Чета, че той бил в Хисаря.тТам не е за тебе, много жега . Ще ти се откачат нервите пък и голям град, ще се изгубиш.А и много чужденци, току виж някой си паднал по хермафродити. Ех, ти анонимнико безличен.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Пeпo]  
АвторЮpka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 19:47



Дай да се разберем П.- ти Пепо ли си или мнение?



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Юpka]  
АвторPepo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 21:47



Te са двама различни, а аз съм третия Пепо има и още един дето е втория. И Има три мнения също различни. Поне толкова преброих де.А ти Юрке май си сама, всъщност не си сама, Пепо1 е прав, страдаш от шизофрения и се размножаваш според писачите тук.Колкото псевдонима се появят толкова и ти копираш, наистина си глъмичка и клониш към тежък медицински случай.Всички те разбрахме още преди една седмица коя си. Трай си дупе, че нали знаеш. Те ония двамата са на Златанов, ама аз съм тука. Забравих май си падаш по Юри, но той нещо не те разбра и избяга в Хисаря. Да беше си написала, колко си падаш по него той е мъж щеше да ти влезе в положение. Ама чак да му крадеш ника и да сереш навсякъде по темите му. Кой бил еди какъв си, еди кой си. Май тебе те напъват едни лайна отзад, да вземем да ги пробием ли. Да текнат по бързо де...............в кенефа имам предвид.Че май не остана тема свястна в този форум която не осра с твойта олигофренична мисъл. Ходи да гледаш децата си, ако ти е скучно. И не забравяй да наглеждаш мъжа си, че нещо тръгнал в едни чужди посоки. Ами като се задява жена му по форумите с чужди мъже.Айде умната и не забравяй, аз съм тук и те наглеждам.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Pepo]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 15:14



Като ви чета уж повечето сте с претенции ,а се сипят едни обяснения кой кой бил, едни заплахи и закани. Това ли е целта? Темата беше за бараките край околовръстния път. Апропо, сетих се че имаше идея за кръст там, но нещо позаглъхна?



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Miro]  
Авторpepo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 16:54



Прав си Миро. Тъкмо някой започне хубава и смислена тема и се появява една Юрка която оплесква всичко. Хем без мнение, хем се лигави с хората които пишат. а темата си беше хубава и смислена. Тези бараки загрозяват околовръстното.А за кръста какво е било , имаш ли идея.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Miro]  
Авторчyжд (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 17:18



Няма да имате кръст в Елхово. Инвеститора и кмета Ви нещо не се разбраха и кръста тръгна за Болярово. Прав е човека. Пари хвърля. Дарителството е сложна работа, както да можеш да дадеш, така трябва да можеш и да вземеш. Не ви завшждам с този кмет. Голям мъка ще се мъчите още три и половина години.





Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: чyжд]  
Авторmnenie3 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 20:18



Браво на инвеститора, че правилно е преценил потенциала на кмета ни. Тежко ни наистина за следващите 3 години.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: чyжд]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано07.07.08 15:56



Мисля прословутия кръст е по желание на двама големи ЕЛХОВЛИИ,и мисля нещата опират до процедура.
Не съм наясно много с нещата ,но съм убеден че над Елхово кръст ще има.
ХРИСТИЯНСТВОТО ТРЯБВА ДА ВЪЗКРЪСНЕ У ВСЕКИ ЕЛХОВЛИЯ И ДА ВЪРНЕМ ВЯРАТА В СЕБЕ СИ И БЛИЖНИЯ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.