Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 25.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Цифровизация на кабелната........  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 19:46



Може ли някой да обясни какво трябва да направя за да се запиша за новите 200 канала който се рекламират по кабелната и какви са условията. някой записал ли се е вече и какви са му впечатленията. Струва ли си по високата такса или качеството на излъчване е същото каквото е в момента. защото при нас кабелната е много лоша. Идваха правиха нещо техниците, но не се оправи.



Тема Re: Цифровизация на кабелната........нови [re: Mepи]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 17:09



Май никой няма да влезе от кабелната да обясни. Те се изпокараха в една друга тема и отговор няма.



Тема Re: Цифровизация на кабелната........нови [re: Mepи]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 21:54



аз чух, че постепенно ще сменят цялата мрежа. Не знаех, че трябва да се минава на друга тарифа. Ако е така булсаткома е на 2 крачки от нас.



Тема Re: Цифровизация на кабелната........нови [re: oз]  
Авторrevolta (Нерегистриран)
Публикувано12.07.08 09:32



Пуснахме вече цифровата телевизия, може би на някой места още да не може да се приема, защото се наложи смяната на усилватели с по висока честотна лента за да могат да вървят и аналоговата и цифровата. Таксата ще е 16 лева и 30 лева депозит за приемник. Депозита ще се върне при връщане на приемника след време, ако сте недоволни от услугата или имате някаква друга причина да не я ползвате. Каналите засега са 100 и няколко радиота, за съжаление няма да може да се стигнат 200 канала, както го мислехме в началото. Качеството е супер - няма място за сравнение с аналоговата.
Засега задавани въпроси.
Как ще приемам 100 канала като телевизора ми хваща само 50 ?
Отговор - Каналите се сменят от приемника, а в телевизора влизат по AV вход !
Верно ли е че има "медицински" канали, как ще стане че хлапето ми да не ги гледа ?
Отговор - Да има , приемниците си имат родителски контрол, може да се сложи парола на който си канал искате ... така че да не може да се пусне без вкарването на паролата от дистанционното.
Въпрос - Като ползвам цифровата телевизия, ще мога ли да ползвам и аналоговата ?
Отговор - Цифровата телевизия си върви по един кабел с аналоговата, така че могат да се ползват и двете.



Тема Re: Цифровизация на кабелната........нови [re: revolta]  
АвторПaф Mиxoв (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 15:35



Много интересно как къпят хората с тази цифрови телевизии и програми на кабелната .защо добре казвате че имате цифрова телевизия но защо не кажете кои са програмките ....интересно защото такива като мене дето се занимават с такава телевизия знаят що за програмите и че са свободни за ползване със втроа антена на БУЛСАТКОМ а не хората да дават пари за тях .Какъв е смисъла човек да дава 16 лева всеки месец за да има арабси ,индииски,френски програми и програми които дори и да го питаш да цитира някоя от тях няма да може да изброи и 10,като може да си сложи оборудване за 19.80лв от БУЛСАТКОМ и втора сателитна чиния и да има 1200 програми за 12.80 на месец!!!!! сами си преценете хора кой какви пари прави от безблатни неща





Тема Re: Цифровизация на кабелната........нови [re: Пaф Mиxoв]  
Авторnqkoi ot kabelnata (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 16:19



Paf Mihof a ti shto ne vzemesh da kajesh kolko vreme gleda nelegalno kabelna televiziq dokato te izlovqt. A nedei da mi hvalish bulsata shtoto i na tqh bqh abonat i sam im sarbal poparata.



Тема Re: Цифровизация на кабелната........нови [re: nqkoi ot kabelnata]  
Авторs_76 (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 17:06



oooo zaformq se svada mejdu kabelna i cifrova ..... ineresno :) koteta nali se se6tate 4e nqma kak da promivate moza4etata na elhovlii cql jivot toest ne e intersno koi e gledal nelegalno to daje i tezi deto gledaha nelegalno se otkazvat ot VAS :) taka 4e mili4ki iskate ili ne horata sami otivat v Bulsatkoma



Тема Re: Цифровизация на кабелната........нови [re: s_76]  
Авторs_76 (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 17:27



po temata za nelegalnoto gledane na kabelna : ami slojete si priemnici s individualen nomer kakto pri bulsata 4e da nqma kak da vi gradat "kristalno 4istata kartina " Mejdu drugoto neznam koi ot koi krade 4e kabelnata izla4va "hobi tv " ili moje bi tova e za da pravqt reklama na BULSATKOM :)REKLAMA S TQHNATA TELEVIZIQ



Тема Re: Цифровизация на кабелната........нови [re: s_76]  
АвторПaф Mиxoв (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 17:50



немаш ядове бе мой човек,че съм крал само че какво ще рече че имам повече от 1 телевизор и си пръскам сам сигнала във вкъщи ли -да правя го защото мисля че знам много повече от вас и ми е по лесно да не ви давам пари а аз да си го направя защото ........без коментар знаете защо
а по темата за Булсатком я ми кажи какво не бе доволен кажи някои от недостатаците ни че аз не се сещам пък и хората да разберат за да не стават наши а ваши абонати
Понеже ако тръгнеме да да говорим за недостатаците по телевизиите много има да се говори за вас , а за нас......само хората ще кажат -аз мълча!!!!!!!





Тема Re: Цифровизация на кабелната........нови [re: Mepи]  
Авторsss (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 19:12



za6to sporite tuk ostavete horata da precenqt ima i za BULSATKOM kandidati ima i za KTV Standja Kakava e problema prosto da obqsnite na horata tuk savsem to4no i qsno za kakvo ka4estvo stava vapros i za kakvi pari na mesec TE 6TE SI PRECENQT




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.