Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 26.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметище  
Авторelhovliqta (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 06:47



Аз лично смятам че да.......





Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметищенови [re: elhovliqta]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 08:54



аз смятам че превърна града в сметище , а нас в боклуци които се жалват по форумите за проблемите на града, а нямат достъп до него за да ги поставят открито. Всъщност може би не ние писачите сме боклуците, а тези които завардиха вратите на кмета за свободен достъп и мажат и блажат пред него за да му държат и очите затворени и ушите глухи. Има един тъмен призрак в общината, който броди и командва. Името му е Христо Петев. Той е истинския погазвач на демокрацията в Елхово. Не е Дянка Андонова, не е този или онзи. Петев е отговорен за всички простотии, които стават в последно време. Този човек е вреден за обществото на Елхово и трябва да бъде елиминиран от управлението на града ни. Всичко което прави и предлага е за негова лична изгода и употреба. Със своята некомпетентност завлича кмета по надолнището и в същото време руши авторитета му пред гражданите на Елхово. Той е истинския виновник за всички лоши неща, които се случват в града. Той стои зад закриването на хирургията, училищата, болницата. Той е в дъното на всички злини на този град. Единственото хубаво нещо е, че Киров не се подведе да го назначи за зам. кмет, че кой знае тогава колко още неща щеше да съсипе.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметищенови [re: мнeниe]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 09:23



по повод болницата, вчера видях една моя леля и знаете ли какво ми каза
ходила до болницата била зле според лич.и лекар трябвало да постъпи в болница ,но и казали ,че няма празни места тя настояла и я приели и за нейно учудване стаите били празни имало двама трима души само И КАКЪВ Е ИЗВОДА ЗАЩО НЕ ПРИЕМАТ БОЛНИ КОИТО СИ ПЛАЩАТ А В СЪЩОТО ВРЕМИ РЕВАТ ЧЕ НЕ МОГАТ ДА СВЪРЖАТ БЮДЖЕТА СИ
ДРАГИ ЕЛХОВЛИИ ТУК ПАК СТАВА НЕЩО ,КАКТО КОМУНИСТИТЕ РАЗСИПВАХА ПРЕДПРИЯТИЯТА ЗА ДА ГИ ВЗЕМАТ ЗА ЖЪЛТИ СТОТИНКИ ТАКА МИСЛЯ ,ЧЕ ЩЕ СТАНЕ И С НАШАТА БОЛНИЦА ЖАЛКО ЧЕ СМЕ БЕЗСИЛНИ



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: мнeниe]  
Автормarи (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 14:24



Според Вас кой е най-подходящ за кмет?Хайде да го изберем най-накрая,ами не само да ги плюем..........Дебат трябва да има,не само предизборни обещания!!!!То лесно да ги плюем..........хайде да изберем един дето не е бръкнат в лайната,трудно ще стане защото повечето са бръкнати,но решение винаги се намира!!!!!!И най-важното е ,че това става когато хората са обединени и мислят разумно.А НЕ САМО ДА СЕ ПЛЮЯТ И ДА МИСЛЯТ ЗЛОТО НА ДРУГИЯ!Не се мразете !



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: мarи]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 18:14



мари далеч съм от мисълта да плюя някой това не е в мой стил,но кажи мила като гледаш какво става в Елхово не се ли дразниш
Да има кои да е кмет на Елхово честен но те го прогониха умно момче е начетено Христов шефа на музея ,но като гледам и него оплюха



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: poни]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 10:25



Който познава Христов лично знае много добре че той е честен и почтен и няма да се вържи на писанията тук. Ама за другите оплюти не виждам някой да сее изказал в защита, което означава само едно, че писанията за тях са верни. Да живее форума и гласа на истината.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: мнeниe]  
Автормarи (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 19:01



Доколкото ми е известно,този човек за който говорим не се ли има с кмета?Или аз греша?И само той ли става в този град?Трябва ни предприемач........Един ли няма в тая община дето да не става,това е жалко и трагично.........Градът умира бе хора..............Ами има една жена заместник кмет мисля,че се казва Пепа?За нея нищо не съм чула лошо?



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: мarи]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 19:17



Ами няма как да чуеш, защото е свястна. То по това си личи, че писанията на хората в този форум са 95 процента истина. Защо никой не казва нищо лошо за Пепа Кичукова или за Венета Димитрова- защото са злато. Защо един куп народ оплю Андонова , Киров, Катя експертката и още разни други в общината. Защото са наистина боклуци. Ето какво значи свобода на словото. По това се разбра, кои са свестните хора в нашия град и кой са боклуците.Колкото и това да не се нрави на самите боклуци и да им се ще да се защитят.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: Kpyм]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 17:05



Браво Круме и аз взех да си променям мнеието за някои хора в този град.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: Kpyм]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 17:13



Киров е оценил Пепа и Венета подобаващо, Круме...Той направи първата Зам.Кмет, а втората секретар. Така че, правилна е явно преценката му за тия жени. Аз също приветствам този негов избор в екипа му!



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: eлxoвлия]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 17:15



този избор доказва, че Киров не е от "боклуците" Крумчо. Кажи ти какви ги свърши, а?



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: eлxoвлия]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 09:53



И аз съм съгласен че те двете са на правилните си места и правилно оценени. Но другите .....................Елховлия дай мнение.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: мнeниe]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 17:18



не познавам много от служителите в общината. Тях двете ги познавам и знам, че съвестно си вършат работата. Професионалисти са в своята област и в сферата, която работят в момента.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: eлxoвлия]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:39



Да така е, ама само двете. А другите?



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: Пeпo]  
Авторkoмшия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 18:38



За Кичукова и Димитрова съм съгласен. Има и още една женичка, която работи в " Поземлена собственост. Мисля че Нина се казваше.Има и една счетоводителка Тагарева, също много свястна жена в общината Ви. Тя май се пенсионира скоро, но не съм сигурен.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: koмшия]  
Авторkoмшийka (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 19:22



Ейййй много си осведомен за нашите женички бе комшу. Я коментирай и вашите като сте такива разбирачи???????



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: koмшийka]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 16:58



И аз познавам въпросните дами. Наистина са добри и кмета добре ги подбра. Има и други работни и способни в общинската администрация не само жени. Е има и "Кукли".

Дайте време на кмета да се докаже, пък ще коментираме в последствие.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: eлxoвлия]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 16:24



колко сте жалки:)))) плюнката си да хвърли човек върху вас не си заслужава, кви сте вие бе разбирачи? Кво ми ги хвалите тия некадърни мижитурки дето не виждат повече от носа си! За работата която вършат би следвало да разбират от повечко неща а не да си вършат рутинната писарска работа.Трябва да са силни личности със собствено мнение и позиция по основните въпроси в общината. Хора с идеи и идеали, хора инициативни, борещи се за града си! Къде са тези които иска да направят нещо повече за града, да променят нещо, хора на действието а не кротки овчици криещи се зад кмета!!!



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: 777]  
Автор888 (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 15:26







Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: 777]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 15:34



Може да ги е страх да го отстояват поради страх, че ще си загубят постовете.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: Mepи]  
АвторBeни (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 16:17



То пък едни постове, едно чудо.....



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: 777]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано03.07.08 15:52



Какво, тук нещо не разбрах, за кой става въпрос точно.Квалификациите по чий адрес са?



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: guld]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 16:48



Май за Венета Димитрова и за Пепа Ковачева, че ги е страх да се опрат на новите властващи в общината и мълчаливо се съгласяват с всяко тяхно безумие за да не си изгубят постовете.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: Пeпo]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 22:56



подкрепям мнението Ви.Абсолютно точно.Човек трябва да има собсвено мненине, самочувствие и достойнство.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: 1]  
Автор2 (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 23:52



Да ти имам анонимното самочувствие- много е лесно тук да ръсиш 'мъдрости'!



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: 2]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 12:57



Като стана въпрос за общинарки, да ви питам нещо: имаше една В.Методиева в общината, още ли я траят там и с какъв чеп се занимава, че тя май за нищо не става?



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: питaщ]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 16:00



а става става за пиячка е добра



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: poни]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 18:48



Ами Киров защо я държи в общината? Заради общинските банкети ли?



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: Пeпo]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано05.07.08 13:42



И от какво точно се страхуват горките женички , и на кого трябва да се опрат за да върви работата и да тръгне, че и да хукне. и смятате ли ,че такива хора могат да останат без работа.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: guld]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 20:17



На кого викаш горката женичка - на Веска Методиева ли? Ха, че нея я мързи да гледа, кой ще я трае такава?



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: мнeниe]  
Автормнeниe2 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 19:37



А траят я и още как. отиди в общината да видиш как по цял ден се мотае по стаите, примък-измък, на сладки приказки. А пък иначе с претенции, шеф на отдела искала да става. То имаше една дето спрягаше тука шефа си, нищо чудно да е тая и да се гласи за там?



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: мнeниe2]  
Авторmnenie3 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 20:08



Като сме тръгнали да се номерираме предлагам да вървим от тук нататък с номерата си, че нещо много взе Юрка да ни бърка. То като погледнеш реално, в този форум анонимно влизат само тези които си разчистват сметките с разни колеги и шефове.Останалите са си писали имената. За Веска Методиева мога да кажа, че не е чак толкова паднала ,че да плюе шефката си.Но че си пийва , няма лошо то всеки си пийва, ама няма връзка с темите тук. Мисля че за шефка, ако стане може и да сърши нещо полезно едно време си я биваше като инженер. И сега не е зле.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: мнeниe]  
АвторBecka (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 20:09



Анонимнико , защо не си покажеш лицето ?



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: Becka]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано07.07.08 15:47



Извинявам се ако съм въвлякъл някой в заблуждение.Нямах предвид тази изящна красота Веска, а ставаше въпрос за двете лейдита зам. кмет и секретар.
Но с най-голямо удоволствие ще се включа в разискването на персоната Веска.
Мисля от личен опит, че това бе пръвият служител който трябваше да си ходи.
Това е човек без каквито и да било професионални и още повече морални качесва и устои,човек който и една стотинка, от възнаграждението си ,не може да обезпечи със свършена работа.
Добре бе се пекрила ,в близкото минало, след откритите мащабни липси по един проек за водоснабдяване на Елхово.
-А бе, тази жена очи няма ли,как спокойно си харчи заплатката, съвест няма ли???
Но така е, след като те покровителства Г-жа З. Димитрова .......!?!
Защо въобще такива професионалисти подават ръка на такива плужеци и мърли.
Такива хора ли ни стоят начело?Добре ,че преди години оправиха водоснабдяването на града, че ако трябваше днес Г-жа Веска да ни пои,......ГОРКО НИ!
УВАЖАЕМИ СЪГРАЖДАНИ , не е ли този човека който ежеседмично трябва да следи за аварии и качеството на ремонтните дейности по улиците ни. Ако този човек поне малко се потруди , сигурен сън голяма част от уличните дупки ще изчезнат.
РАБОТИ БЕ ВЕСЕ, РАБОТИ,НЕ СЕ ОГЛЕЖДАЙ САМО ЗА ХУБАВИ МЪЖЕ!!!



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: guld]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 17:39



Гулд, че тя нали е омъжена бе.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: Пeпo]  
Авторвacилчo (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 18:17



Че какво като е омъжена.Катя проекта не е ли? Ама ги пукна кметове,турци ииииииииии



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: guld]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 22:33



а знаете ли ,че мъжът на Веска работи и той към тази група за ремонти ли аварий.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметищенови [re: elhovliqta]  
Автор ioancheto (непознат )
Публикувано08.07.08 16:25



Ясно и просто ДАААААААААААААААААААА!



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметищенови [re: ioancheto]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано09.07.08 14:58



НИ НАЙ-МАЛКО ЖЕЛАЯ ДА БЪДА РАЗПРОСТРАНИТЕЛ НА КЛЮКИ, НО СМЯТАМ ЧЕ ТРЯБВА ДА ИМА ВИДЮВ ДЕН И ВСЕКИ ТРЯБВА ДА ОТЦЕНЯ ПРЪВ ВЪЗМОЖНОСТИТЕ СИ И ПРАВИЛНО ДА ПРЕЦЕНЯ РАБАТАТА И МЯСТОТО СИ В ЖИВОТА.
Безпощадни трябва да бъдем към такива хора,не че са кой знай колко важни и омаскарени ,но най-вече нагли и да не дава господ такива да ни са началници и въобще да зависим конкретно от техните дела.От личен опит изказвам мнение ,това е пезскруполен човек и недоносче. Навремето колко документни измами е вършила ,макар и дребни ,само тя си знае,пък и Дойчо с право ги хокаше като магарици.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметищенови [re: guld]  
АвторPepo (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 18:52



За кой става въпрос, че съвсем загубих връзка с темата.И кой е Дойчо?



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметищенови [re: Pepo]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано10.07.08 13:29



Дойчо е бивш шеф на ВиК Елхово,а персоната Веска през 90-е бе технически началник, инспектираше инкасото.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: Пeпo]  
АвторA oт Eлxoвo (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 14:44



Ооо.. неразумни народе,поради что се срамиш да се наречеш....Елховлия.Поради това че града е потънал в дупки, оборски тор и фъшкии или поради това че новий кмет не вижда по-далеч от върха на очилата си.
От зелена тиква семе не очаквай! От кмет без опит, знания и политическа подрепа - инвестиции.Поне тротоарите да беше подновил.
Стария екип на бившия кмет е подбиран от него по комунистически принципи и не е пригоден за така наречената коалиция "Промяна" и нейния представител -кмет П.Киров.Защо той не направи необходимите промени.Защото освен за себеси досега той не се е грижил за никого.Защото е необходимо да имаш не само верни другари, но и политически привърженици, защото е необходим и политически и организационен опит.За да си кмет е необходимо преди всичко да си стопанин на тоя град.Кога лицето П.Киров ще придобие това качество?
А къде отиде обещанието на настоящия кмет пред избирателите за ревизия на предишните действия на бившия кмет?
Къде му е лобито в София за големи инвестиции?
Защо политическите субекти издигнали му кандидатурата искат оттегляне на политическата си подкрепа?
Защо....
Може би ще отговорите на въпросите на гражданите г-н Киров, ако могат да влезат при ВАС!



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: A oт Eлxoвo]  
Авторwe (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 15:18



Браво А! Това са думи на място - за всичко си прав! Дано само г-н Киров наистина погледне по-далеч от очилата си и прочете всичко това и си вземе поука естествено.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: mnenie3]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 17:34



мнение тя като инженер беше също толкова лоша,виж за пииването добре го каза пие повече от един мъж и за жалост съм я виждал в бившето СМК с БАРАКА доста нафиркани че не знаят какво правят



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: we]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 08:13



Айде стига сте чакали Киров да си вземе поука от тези писания тук. Той не вижда и през стъклата на очилата си, камо ли по далече. Абсолютен боклук да си заминава в Бюрото по труда да си прави компютрите. Файда от него никаква няма до тук.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: мнeниe]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 13:06



септември още 7 семейства напускат града-заради некадърните ни управници,този Киров беше автогол за града.Той на човек не го прилича.Иначе самочувствието му скочи до небесата.
АС гарада тъне в фашкии и треви като в неговите овчарници.
Ама ние сме си виновни че гласувахме за него



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: 123]  
Автор69 (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 19:47



Ние не гласувахме за него,а срещу друг самозабравил се!



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметищенови [re: elhovliqta]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 21:09



Днес е лесно да се каже, че някой е гласувал против, а не за... Сетете се за времето на изборите и си отговорете на простия въпрос - бихте ли гласували за по малкото зло? Застава някой пред вас и ви обяснява, че няма да направи нищо голямо за града, но и няма да развали нищо.
- Няма да изберем такъв човек. Няма да изберем и някой, който е честен с нас...
Защо така бе хора, защо се хващаме за първата голяма розова лъжа... Осемстотин дни ли не бяха, сега пожарникарски маркучи ли не са... преди това сини мечти и червени илюзии... Толкова ли никой за нищо не става и всичкото ми време тук е загубено и най доброто решение е да отивам да бера маслини в Гърция?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.