Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 16.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: nok]  
Авторnelsy (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 22:19



Ne znam do kolko si imal kontakti s hora ot elhovo i dali si rabotil s elhoivlii, no iskam da ti kaja, 4e ima dosta kadyrni hora tam, hora koito si zaslujava da poznava6. Vinagi ima i izklu4eniq, no e po-dobre da se vijdat hubavite ne6ta. Sega rabotq v po-golqm grad i iskam da ti kaja, 4e tuk ima hora, koito sa mnogo zle - nacupeni, nervni, ubiti ot jivota. Kato se zamislq v Elhovo pone o6te e spokoino.



Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: nelsy]  
Автор Virosss (непознат)
Публикувано03.12.08 13:24



И аз в момента работя в Бургас... работил съм и в Елхово разликата е огромна. В елхово работата ми беше спокойна и не ме натоварваше толкова, но пък и сега не се натоварвам толкова, но когато се наложи... направо се сцепваме... явно работиш с по големи хора. Аз работя с хора на моята възраст и въпреки изнервящата ситуация, винаги има с какво да се смеем :)



Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: Virosss]  
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано03.12.08 21:14



Бре Доко обновявай го този сайт........новините са старички......като гледам в Интернет май няма много информация какво се случва в Елхово.....явно нищо не се случва.
По другия въпрос.....така е.....като работиш за частник трябва да влагаш доста усилия........а като служиш на държавата - спокойно си спиш на работното място или в служебния автомобил или другаде, четеш вестник, обядваш на стола и пак спиш, ааааа забравих служебния компютър,а може и личен да си занесеш - като започнеш едни игри - особено на фифата.!





Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: Myнчo]  
Автор Virosss (непознат)
Публикувано21.12.08 03:27



Дам старая се да направя каквото мога. Наистина в интернет има малко новини за града ни, като се има предвид, че основният източник на новини от града ми са именно някой от най-големите портали в Българското интернет пространство а наскоро станахме партньори с един новинарски сайт на община Тунджа, което малко поосвежи сайта с новини от гр. Елхово и региона. Естествено обмислям и варианта и да наема служител от града който да играе ролята на репортер и да публикува актуални новини от града, което май за момента е най-добрият вариант :)

По въпроса с времето... и работното място... частник, частник ама съм доволен :) И парите са добри горе-долу и работата не е кой знае колко трудна и въпреки, че понякога има страшно натоварени дни... все пак има и мързеливи ;) Отделно фирмата в която работя се старае доста да мотивира работниците си с какви ли не бонуси и тем подобни, пък и си е почти като държавно предприятие :) Щом коледните този месец ми дойдоха някъде 50%, че и повече от заплатата ;) Но стига съм се хвалил...



Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: Virosss]  
Авторcлaдkaтa (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 16:03



няма не само ежедневни новини в интернет ами и в vbox7.com където хората са направили цели клипове за градовете си и там няма качен такъв клип поне да знаят хората къде е как изглежда и т.н нищо направете нещо де иначе как хората ще знаят за вашия град.Извинявам се ама просто споделям и се обръщам към всички тук потребители дайте да направим нещо



Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: cлaдkaтa]  
Автор muzikoloji (непознат )
Публикувано08.01.09 08:30



Aktualniq adres na grada ni dokolkoto znaq v momenta e www.elhovobg.org



Тема Re: Какво ще кажете за портала на гр. Елхово?нови [re: muzikoloji]  
Автор Virosss (непознат)
Публикувано11.01.09 01:32



За клипчета от града не знам доколко ще успея да се справя сам, но е добро като идея ;) Мисля да направя нещо по въпроса... Благодаря за идеята...

Относно актуалният адрес... да прав си, актуалният за сайта на общината... ненапразно съм написал Портал на гр. Елхово ;) Портала няма нищо общо с сайта на общината ;) Поне за момента е така, надявам се в бъдеще да имаме някакви взаимоотношения ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.