Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 24.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема АРХИТЕКТ СИВКОВА  
Авторcтpoитeл (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 17:18







Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: cтpoитeл]  
Авторизбиpaтeл (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 13:28



Коя е Госпожата ? Ааааа наша съгражданка Председател на инициативен комитет по време на изборите на господин Димитров! Верен служител в общината ,помогнала на много бизнесмени да осъществят мечтите си Да инвестират в град Елхово . стига да намериш верният път към сърцето й !



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: избиpaтeл]  
Авторysata (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 20:25



на мен лично ми е помогнала и ако не беше тя щях да избягам от Елхово което значи едно младо семеиство по малко.Бих искал да и благодаря.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: ysata]  
Авторнeзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 21:19



Ами отиди и дори и целуни ръка като си пие ментичката на дървеното с Васята и накой други хорица!





Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: ysata]  
Авторheer (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 08:59



И на мен лично ми е помогнала - а и не мисля, че е върнала някой!!! Винаги е била отзивчива и готова да помогне с каквото може! пък къде и с кой си пие ментичката не е ваша работа - тя човек като всички останали - не виждам нищо лошо в това да си пие ментата с някой!!! Може ли да сте толкова злъчни? Вие сигурно сте "света вода не напита"?



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: heer]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 09:58



Не сме злъчни, ама да я пие в извънработно време



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: мнeниe]  
Авторнeзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 11:34



Ама то при Петър всичко може вече.те като го гледат какво прави,що хорицата и те да не кръшнат през работно време.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: heer]  
Авторcтaмeн (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 22:35



ЕЕЕЕЕЕЕ, голяма лапачка е тая г-жа. Де що има нещо за проектиране в тая община през нея минава, пък аз не съм много в час със законите, ама май няма право да проектира, там където е главен архитект!?



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: cтaмeн]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 08:31



Ами само тя ли?нали е в тандем с Таня от техническа.всичко минава през двете госпожи.Ако отидеш за нещо при Сивкова,тя те праща при Таня,като казва,че друг не може да и свърши работата.И така, на на теб и дай на мен.И това се върши през работно време.





Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: мeчo]  
Авторrpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 01:57



Защо плюете и едновременно с това си признавате,че не познавате законите?Гражданин съм на този град и започвам строителство в него. Бях при въпросните дами като клиент.Въпреки междусъседските проблеми, които имах, те успяха да ги решат, за което съм много благодарен. А проектите ми изготвиха архитекти от Ямбол.От тях разбрах, че за да се изготви проект е необходима специална програма за чертане, както и специален плотер за чертежите. Едва ли в общината имат тези придобивки, защото скицата, която ми издадоха си беше чертана ръчно, а не на компютър. Така че, съмнявам се дали могат да правят проекти в работно време.А какво правят в свободното си време си е тяхна работа. Вместо да плюете, замислете се защо Елхово си няма архитекти. Има млади завършили и учещи в момента архитектура, но едва ли ще се върне някой. Може би заради такива плюещи като Вас.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: мeчo]  
АвторДOBOЛEH (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 11:40



МЕЧО,МЕЧО, ВЪРВИ СИ В ГОРАТА. ВЗЕМИ СИ И ДРУГИТЕ НЕДОВОЛНИ.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: rpaждaнин]  
Авторrpaждaнka (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 11:42



знаеш, че това е типично българска черта-постоянно да плюем, да нападаме, да обиждаме, да сме недовони. Присъщо е за повечето българи. Пусти манталитет!



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: ДOBOЛEH]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 19:21



Ало Доволната че ние като сме недоволни да живеем в гората, а ти щото си доволна и презадоволена ти се пада да живееш в града. Тикво проста - това ли е новата прозрачна и демократична политика на Киров? Че те само пти нацизма по времето на Хитлер бе тъпотия проста са разселвали насила хората. Ти това ли искаш? Майко мила що не те знам коя си да ти пратя снимки от талкива насила раселвани сърби босненци и косовци. Белким от ужас ти се накъдри мозъка и се получат по-дълбоки гънки в него.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: Kpyм]  
АвторX-Ямбoл (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 22:44



Смятах, че в Елхово живеят само умни, възпитани и извисени хора. А какво се пише тук. Как е възможна толкова злоба. НЕДОУМЯВАМ.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: Kpyм]  
Авторrpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 23:29



Господине, избрали сте си много неподходящ псевдоним-"Крум". Не злоупотребявайте с това име. Прочетете историята на България, за да разберете кой е той. Никак не Ви подхожда. По-добре използвайте някой от собствените си изрази, като например "патка заспала". Много ще Ви приляга.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: cтpoитeл]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 17:45



СИВКОВА СИ ГЛЕДА СЛУЖЕБНАТА РАБОТА И ЧАСТНИЯ БИЗНЕС АМИ ВИЕ Г-Ж-И И Г-ДА ОТ ЗАВИСТ ЩИ УМРЕТЕ НАПРАВЕТЕ И ВИЕ НЕЩО ЧЕ И ЗА ВАС ДА ПИШЕМ



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: POHИ]  
Авторжитeл нa E-вo (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 18:33



Уважаеми господин "СТРОИТЕЛ", по Ваша инициатива е темата "арх.Сивкова".
Имам въпрос към Вас- ако наистина сте строител, удовлетворява ли Ви това, което четете тук? Аз не познавам арх.Сивкова, но познавах главният архитект преди нея- арх.Дойчев- много свестен човек. Тук виждам много недоволство, а аз смятам професията на архитекти, инженери и строители за много отговорна и сериозна. Построеното остава и след тях, дори когато ги няма. Питам Ви, защо ги плюем, вместо да привличаме млади такива специалисти? В нашия малък град почти ги няма. Лично аз, когато строих къщата си през 98 година бях доволен и от арх.Дойчев и от Техническата служба.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: rpaждaнин]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 08:39



Ами и аз като чета за това недоволните да сме се изселвали в селата и извън общината ме втриса. Подкрепям Крум. Само при нацизма е имало разселвания насила.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: cтpoитeл]  
Авторcтpoйтeл (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 22:57



Господин ,Гражданин на гр.Елхово не знам мотива Ви да изкажете мнение по темата но не намесмайте АРХИТЕКТ ДОЙЧЕВ приноса му за развитието на града в ранната демокрация е безценен.Работил съм с него и наистина както отбелязахте е прекрасен специалист.Не измествайте вектора!



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: cтpoйтeл]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 16:16



Строителката, ти каква "специалистка" си или новоизлюпена "експертка", че да плюеш по Сивкова, заради неудовлетворените си амбиции и комплекси! Не можеш да се хванеш на малкия пръст на АРХИТЕКТ СИВКОВА и спри да бълваш измислици по нейн адрес, защото хората които я познават не ти вярват.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: 6666]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 19:21



6666 ти голяма защитничка си на всички оплюти в този форум. явно си някоя от тях. И явно работиш в общината.Доста си навътре в нещата.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: Kpyм]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 13:02



На основание чл.230, ал. 3 от Закона за устройство на територията и чл.19, ал. 2 от Устава на КАБ "Главните архитекти на общини, заемащи длъжността на непълно работно време в общ размер до два дни в седмицата включително, когато в общината няма друг архитект, те губят всякаква проектантска правоспособност за територитириалния обхват на администрацията, в която работят.

Не се ядосвай Круме ,и те са хора ! Затова се налага да се ходи до Ямбол, да се избегне конфликта на интереси !!!!!!!!!



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: мнeниe]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 17:18



Как да го тълкуваме това предното, че Сивкова не обслужва заради конфликт на интереси ли?



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: 124]  
Авториe (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 20:50







Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: иe]  
АвторOOO (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 20:58



О, строителката - отпускар се завърна.
Как прекара? Къде беше, душа?



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: cтpoитeл]  
Авторcтpoитeл (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 23:31







Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: cтpoитeл]  
Авторoтerчeн (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 23:48



Кажи си мъката, мила строителке! Свали си черните очила и идиотската усмивка, и отиди при Сивкова, ако имаш нещо да и кажеш! Писна ни да си разчистваш личните сметки тук!



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: cтpoитeл]  
Автор ioancheto (непознат )
Публикувано05.07.08 22:25



Според мен госпожа Сивкова е една много разумен,добър и силен като дух човек

.Но все пак знам,че и тя има някои недостатъци,като например че понякога се ядосва много за малки неща.Но за мен това не е проблем и винаги ще я познавам като една любезна и умна жена!



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: ioancheto]  
Авторxa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 13:31



Тя и любезна.Ти да не падаш сега от Марс???????????? и смяташ,че ти е вече съгражданка????





Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: xa]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 15:11



видяхте ли каква къщичка си спретва в града.
Мъжа и ще си прави офис а тя ще праща всеки който иска да прави нещо при него да го одере жив.Офис щял да има арабина в Елхово да е на чалам.
И без нея става да знаете само плаши.
То си има закони.Зоя работи 10 пъти по евтино



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: 124]  
Автордъни (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 16:46



къде е тази къщичка ако не е тайна



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: дъни]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 11:48



къщата е близо до зъболекара Тричков,не ги ли виждате там са често



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: 124]  
Автордъни (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 18:02



Да виждал съм и колата около къщата на Ракаджиеви - ама незнаех че затова е наоколо!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.