Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 26.09.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: мeчo]  
АвторДOBOЛEH (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 11:40



МЕЧО,МЕЧО, ВЪРВИ СИ В ГОРАТА. ВЗЕМИ СИ И ДРУГИТЕ НЕДОВОЛНИ.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: rpaждaнин]  
Авторrpaждaнka (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 11:42



знаеш, че това е типично българска черта-постоянно да плюем, да нападаме, да обиждаме, да сме недовони. Присъщо е за повечето българи. Пусти манталитет!



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: ДOBOЛEH]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 19:21



Ало Доволната че ние като сме недоволни да живеем в гората, а ти щото си доволна и презадоволена ти се пада да живееш в града. Тикво проста - това ли е новата прозрачна и демократична политика на Киров? Че те само пти нацизма по времето на Хитлер бе тъпотия проста са разселвали насила хората. Ти това ли искаш? Майко мила що не те знам коя си да ти пратя снимки от талкива насила раселвани сърби босненци и косовци. Белким от ужас ти се накъдри мозъка и се получат по-дълбоки гънки в него.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: Kpyм]  
АвторX-Ямбoл (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 22:44



Смятах, че в Елхово живеят само умни, възпитани и извисени хора. А какво се пише тук. Как е възможна толкова злоба. НЕДОУМЯВАМ.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: Kpyм]  
Авторrpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 23:29



Господине, избрали сте си много неподходящ псевдоним-"Крум". Не злоупотребявайте с това име. Прочетете историята на България, за да разберете кой е той. Никак не Ви подхожда. По-добре използвайте някой от собствените си изрази, като например "патка заспала". Много ще Ви приляга.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: cтpoитeл]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 17:45



СИВКОВА СИ ГЛЕДА СЛУЖЕБНАТА РАБОТА И ЧАСТНИЯ БИЗНЕС АМИ ВИЕ Г-Ж-И И Г-ДА ОТ ЗАВИСТ ЩИ УМРЕТЕ НАПРАВЕТЕ И ВИЕ НЕЩО ЧЕ И ЗА ВАС ДА ПИШЕМ



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: POHИ]  
Авторжитeл нa E-вo (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 18:33



Уважаеми господин "СТРОИТЕЛ", по Ваша инициатива е темата "арх.Сивкова".
Имам въпрос към Вас- ако наистина сте строител, удовлетворява ли Ви това, което четете тук? Аз не познавам арх.Сивкова, но познавах главният архитект преди нея- арх.Дойчев- много свестен човек. Тук виждам много недоволство, а аз смятам професията на архитекти, инженери и строители за много отговорна и сериозна. Построеното остава и след тях, дори когато ги няма. Питам Ви, защо ги плюем, вместо да привличаме млади такива специалисти? В нашия малък град почти ги няма. Лично аз, когато строих къщата си през 98 година бях доволен и от арх.Дойчев и от Техническата служба.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: rpaждaнин]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 08:39



Ами и аз като чета за това недоволните да сме се изселвали в селата и извън общината ме втриса. Подкрепям Крум. Само при нацизма е имало разселвания насила.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: cтpoитeл]  
Авторcтpoйтeл (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 22:57



Господин ,Гражданин на гр.Елхово не знам мотива Ви да изкажете мнение по темата но не намесмайте АРХИТЕКТ ДОЙЧЕВ приноса му за развитието на града в ранната демокрация е безценен.Работил съм с него и наистина както отбелязахте е прекрасен специалист.Не измествайте вектора!



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: cтpoйтeл]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 16:16



Строителката, ти каква "специалистка" си или новоизлюпена "експертка", че да плюеш по Сивкова, заради неудовлетворените си амбиции и комплекси! Не можеш да се хванеш на малкия пръст на АРХИТЕКТ СИВКОВА и спри да бълваш измислици по нейн адрес, защото хората които я познават не ти вярват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.