Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 22.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: eлxoвлия]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:43



Много пари вземат общинските съветници бе. Леле.........Те за това ли на всеки избори се натискат един куп народ да става съветници.



Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: eлxoвлия]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:52



Открил съм четири теми: за кучетата, за колите, за общинските съветници и една екзистенциална - а сега накъде?
Харесва ми темата на 124 за инвестициите в Елхово.
Да насочим усилия натам.
Излязоха някои истини или неопровергани твърдения?
И без обиди, и лъжи, няма да позволя, имам самочувствието на чист и открит човек.
И един съвет, елховлия, не пригласяй повече на ойт, че е патологичен лъжец.
Елхово е наше и какво ще бъде зависи само от нас.
А Елхово ще го бъде…



Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: yuriy62]  
Авторюpиcт (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 22:54



Браво Юри. На какво се дължи промяната в поведението ти? Не нападаш вече Киров. Ще те похваля

Тъкмо мислех да зарежа форума, но ти взе че го променяш. Само един инат Мечок има, който просдължава да обижда, но дали да не го дадем на прокурора? Обида и то на длъжностни лица. Много общинари ще получат обезщетения.



Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: юpиcт]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 23:27



Колега, новият кмет е наше момче, от нашата черга или поне от моята.
Работлив, честен и почтен е, дано властта не го промени.
Никога не съм го нападал освен директно, в очите. Днес също сменихме приказка. Знае, че аз не спестявам нищо. Стари колеги сме, кум щях да му бъда през 1998 г., но останах без кума. Неведоми са пътищата господни.
Наистина трябва да изчистим форума от мръсотията, да заработи и той за възраждането на Елхово, защото Елхово ще го бъде. Зарът е хвърлен...



Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: yuriy62]  
Авторюpиcт (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 00:14



осъзнал си се Юри..Искай прошка и от съпругата му, защото не малко глупости писа за семейството. А да не казвам какви ги ръси и в БТ А жена му ти е колежка. Явно беше позабравил





Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: юpиcт]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 00:52



Тука вече не позна. Манталитета на Бюрото по труда ми е известен.
А ти се дъниш като колега - юрист, за семейство не съм писал. Ако намериш нещо мое или предполагаемо мое ще приема. Но няма да намериш.
А съпругата да се научи да поздравява, колеги сме, не съм забравил. Много сме се веселили, дай боже и занапред.



Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: yuriy62]  
Авторбopko (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 10:58



еййййййййййй плужеко Юри какво стана с теб ,като ти казаха че ще те гонят от РАБОА вчера и веднага се преобърна ...по корем . това го могат само влечугите и котките,а уж ти не си от тях бе . А СЕГА ; и да мажеш и да гладиш вече си в кюпа късно е. приятелю. вче си нарочен Ами по добре забрави за този форум.че да можем да си коментираме темите нормално,без твоите тъпотии!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: yuriy62]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 13:54



Юри, как да те поздравява сериозна жена като г-жа Кирова след като подмяташе тук, че Киров си падал по фльорци, пък и чух и в Бюрото по труда да го казваш. Забрави ли как се заканваше там? Не плюй по жената, че ставаш смешен



Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: бopko]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 14:40



охлювче, отвори си и ти тема, ако можеш, не цапай моята. За мен не се грижи. От 25.10.1982 г., от завод "Елпром", един ден не съм стоял без работа.
И винаги съм тежал на мястото си, сега също. Но вие охлювите какво разбирате от хорските работи?



Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: eлxoвлия]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 15:35



Възпитаният човек поздравява, принцип.
Фльорците никога не са ми били интересни.
Манталитета на Бюрото по труда ми е познат. Работил съм там близо 7 години, а на 03.04.2008 г. спечелих и конкурс за Директор на същото.
Не плюя, не храча и стоя зад всяка своя буква.
И се изнесете с вашите глупости от темата ми.
Отворете си тема за жените, сериозните жени, фльорците и си ги обсъждайте.
А на елховлия казах, че ми мирише, но май ще е на прашки...
Ако снощи не е оправен/а да пробва сега вместо да се изживява на разбирач/ка на жени и фльорци.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.