Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 05.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: yuriy62]  
Автор doktoras (Dok)
Публикувано07.06.08 09:01



ХА ХА ХА ХА ХА ЕЕЕЕЕЕЕ НАЙНАКРАЯ НЕЩО ВЕСЕЛО БРЕ МИ СТРАХ ГИ Е МИ КАК ЩЕ СЕ ПОКАЖАТ ТЕ САМО В ФОРУМИТЕ МОГАТ ДА РАСТЯГАТ ЛОКУМИ А НА ПРАКТИКА ДЕ СА АААААААААА А БЕ НЕ ЗНАЕХ ЧЕ САТЕ КРЪСТИЛИ НА Гагарин бре





Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: yuriy62]  
Автор guld (новак)
Публикувано07.06.08 09:47



Ето от къде идва способността за този висш пилотаж! А аз защо все с този Юрски период съм те свързвал? Добре,че не са те кръстили "Господ", но как да стане ,явно вие от поколения сте безверни. До къде ли щеше да се извисиш тогава......опазил ни Господ. Абе, той си знае работата. Амин!
Кефиш ме бе Юри,само не мага да си обясня наистина ли не усещаш,какъв дървар си!!!



Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: guld]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 17:40



Много лично ги приемат нещата някой хора тук. Бутат ми се в лицето копирани закони, но защо не копирате тук и доклада на комисията. Сигурно ако има нещо свършено няма да е от секретаря на същата?



Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: yuriy62]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 17:49



Тук въпроса беше за възнагражденията на съветниците. Измести се темата и се подхлъзнахме в хулене на определени хора. Не ми се участва в това. Най малкото защото не ги гледам в очите.
Та за заплатите. Знам, че преди са вземали някакви пари, но мисля, че сега не получават повече от 20 - 30 лв. Поне с тези, с които съм разговарял не знаят колко точно им е възнаграждението. За да не ми цитира някой пак закони ще кажа, че за заседанията общинските съветници, които работят на друго място трябва да са в неплатен отпуск. Така, че темата се изчерпа. Вземат някакви левчета и те едва ли покриват неплатения отпуск. Преди изменението на ЗМСМА участията в заседание се е регламентирало като платен служебен отпуск и тогава май е било най добре. Няма заплата от бюджета на общината, но ползват времето си като получават заплата от фирмата в която работят.



Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: 6666]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 21:33



ЗАКОН ЗА МЕСТНОТО САМОУПРАВЛЕНИЕ И МЕСТНАТА АДМИНИСТРАЦИЯ

Чл. 34. (3) (Доп. - ДВ, бр. 65 от 1995 г., предишна ал. 2, изм. - ДВ, бр. 69 от 1999 г., в сила от 03.08.1999 г., изм. - ДВ, бр. 69 от 2003 г., в сила от 27.10.2003 г.) За времето, през което изпълнява задълженията си по този закон, общинският съветник получава неплатен служебен отпуск, който се зачита за трудов стаж.
(4) (Предишна ал. 3 - ДВ, бр. 69 от 1999 г., в сила от 03.08.1999 г.) Пътните и други разноски, направени от общинския съветник във връзка с работата му в съвета, се поемат от общинския бюджет.



Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: yuriy62]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 21:42



6666, не е изчерпана.
Темата е открита: кое е вярно, 15-20 лева за едно заседание, както е по закон или 308 лева по Методиката на Общинския съвет – Елхово за неясен период?



Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: yuriy62]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 21:54



Ми питай ги колко получават бе. Срещате се по коридорите...



Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: 6666]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 22:07



Не ги срещам, 6666, не са в моя коридор, а сам каза, че и те не знаят какво получават...



Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: cвeтилo]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 11:03



Моето момиче или момче, това тук е свободен форум недей да плашеш с прокуратура и съд. Живеем в демократична държава и в нея има свобода на словото. Като ти е толкова приятно да работиш с овчар работи, а недей да седиш в този форум и да пишеш пледоарии. Научи се от него как се води диалог, той нали бил по диалогичните методи на работа. Ти на тебе къде ти е диалога че ще ме плашеш със съд и прокурор. Осъзнай се мина времето на мрачното тоталитарно време.





Тема Re: А сега за възнаграждението на общинския съветникнови [re: yuriy62]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 20:16



Юри а защо не кажите за възнагражденията по време на празника на града.каква голяма заповед има с исписани имена на държавни служители и служителки,които след това си получават възнаграждение за това,че са посрещали гости и са биле на банкети през тези два дни и нощи?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.