Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 24.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ОТКРИВА СЕ НОВА БАНКА В ЕЛХОВО .нови [re: мнeниe]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:42



Къде наистина ще бъде тази банка и мене ме интересува.



Тема Re: ОТКРИВА СЕ НОВА БАНКА В ЕЛХОВО .нови [re: Пeпo]  
АвторЯницa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 19:51



На главната



Тема Re: ОТКРИВА СЕ НОВА БАНКА В ЕЛХОВО .нови [re: Яницa]  
Авторkoмшия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 18:03



В коя сграда?



Тема Re: ОТКРИВА СЕ НОВА БАНКА В ЕЛХОВО .нови [re: koмшия]  
Авторkoteto (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 11:14



Банката ще е до офиса на Мтел. Назначени са вече 6 човека всичките с конкурс и от месец ходят в Ямбол да работят. Повечето от персонала ги познавам и не смятам че са избрани само защото имат някакви връзки, пък и вече всеки работодател си прави сметка кой да вземе на работа, така че с връзки вече на частно не става драги:) Какво имате против Светлето, не ви разбрах? Това че сменила две работи? Това че успява да работи на няколко места? Опитайте и вие, вземете кредит, отворете си магазин и заведение ако щете, пък да видите дали е толкова лесно и сладко да се прави бизнес в Елхово! Момичето не заслужава тези приказки, аз лично съм очарована от отношението и към другите, винаги е била готова да помогне, интелигентна, възпитана и лъчезарна.



Тема Re: ОТКРИВА СЕ НОВА БАНКА В ЕЛХОВО .нови [re: koteto]  
Авторkapo (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 11:21



Мдааа съгласен съм с котето не бива така да се говори без аргументи!
Чух че шефка на банката е Диана от ОББ...



Тема Re: ОТКРИВА СЕ НОВА БАНКА В ЕЛХОВО .нови [re: kapo]  
Авторteen (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 11:41



Да Диана е шефката - ама за Светла не мисля като вас - тя е толкова смотана и глъма - ч не си заслжава плюнката от горе и да хвърлиш!!!! И това не е само мое мнение



Тема Re: ОТКРИВА СЕ НОВА БАНКА В ЕЛХОВО .нови [re: teen]  
Авторkoteto (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 13:19



Явно нещо много я мразиш или и завиждаш за нещо което ти нямаш!! Но от начина ти на изразяване прозира колко елементарно и злобно същество си:) А това с плюването не се ли изтърка да го ползваш, измисли нещо по оригинално... Съжалявам че едва ли ще го проумееш, но добрите и умни хора не говорят така! Жалко е че в града ни болшинството са като теб и продължават да деградират вместо да захванат с нещо по градивно. Нека всеки се замисли с какво е полезен и какво добро е сторил!



Тема Re: ОТКРИВА СЕ НОВА БАНКА В ЕЛХОВО .нови [re: koteto]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 13:23



Абре кво сте се захванали с момичето до колкото знам на никого зло не е сторило. Незнам далисъщото може да се каже за мъжа и.........



Тема Re: ОТКРИВА СЕ НОВА БАНКА В ЕЛХОВО .нови [re: koteto]  
Авторвaньo (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 14:12



Да бе да - хайде не я превъзнасяйте тази мърла! Та тя я мързи да гледа - затова все по перваза бяга!



Тема Re: ОТКРИВА СЕ НОВА БАНКА В ЕЛХОВО .нови [re: вaньo]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 16:51



И бягаше в Общината.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.