Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 03.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: POHИ]  
Автор555 (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 10:17



Наистина е тъпо това което се прави във форума. Не виждате ли че с всеки изминал ден града ни намалява и основната причина ако питате мен е злобата която е в повечето от нас, завистта, клюките и невежеството. Вместо да се опитаме повече да се уважаваме, да се подкрепяме ние се плюеме. Една шепа народ сме в това малко градче, нека повече държим на морала ако искаме да живеем по добре. Дори да предположим че нещата са каквито се пишат във форума защо трябва да падате под морала на тези за които пишете, какво целите с това освен по някакъв начин да нараните някой и най вече да изпитате удоволствие от това да можете да злорадствате безнаказано криеще се като страхливци:)



Тема Re:нови [re: 555]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 16:34



щом пишем тук значи ни боли ,но тези за които пишем те са силните в града те колят и бесят какво значение има кой пише тук и под какво име важното е какво пише
и ако съм написал нещо невярно по -горе нека ме обори някой това не е клюка а звън да се събудим ние гражданите и да спрем с тези партии и да си изберем човек за кмет които ще води града ни напред и децата ни ще останат в него да живеят, а няма да си скитат немили недраги по чуждите градове Та тук почти само стари хора останаха срамота,не вървял бизнеса всички се оплакват че кой да купува баба ми ли на нея нищо вече не и трябва
Защо стария кмет не допусна турците те почти построиха цеха/но не бутнаха нищо /и всичко спря до тук да казвам и още неща НЕ няма смисъл



Тема Re:нови [re: poни]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 17:01



Рони какъв кмет да избираме нашия да не подаде оставка нали Киров е кмет още 3 години започваш да си противоречиш вече.Преди малко в друга тема пишеш да му дадем време сега да избираме кой да води четата от юнаци,вкарай малко в ред мислите си момче ще изпушиш от този форум притеснявам се за теб няма да има кой да ни разкрива тайните на богатите в града ни.



Тема Re:нови [re: знaeщ]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 17:15



знаещ ,моите мисли са събрани и щом сме си избрали кмет като КИРОВ трябва да го търпим 3 год. добре нямам нищо против момчето ще се научи АКО ИСКА,ние сме му дали с вота си това право ,а вече той какво ще направи си е негов избор ,но според мен има много свястни хора в града ни дори и без висше образование,което не е критерии в сегашно време /защото знаем как някой са си купили висш.обр./тях да събере
АБЕ ХОРА ЕДНО НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНЯ ЗАЩО КАТО ВСЕКИ ВСТЪПИ НА НЯКАКВА ВИСОКА ДЛЪЖНОСТ ИЗПЛЕСВА/ГЛАВОЗАМАЙВА СЕ/ ЗАЩО НЕ БЪДЕ ТАКЪВ КАКЪВТО СИ Е И ВЕДНАГА СИ ДАВАМ МОИ СИ ОТГОВОР ЗАЩОТО ИМА МНОГО ПОДМОЗВАЧИ ЗАПОЧВАТ ДА ГО ВЕЛИЧАЯТ И ТОЙ ВЪЗВИШЕНИЯТ СЕ ГЛАВОЗАМАЙВА И АКО НЯКОЙ КАТО А.АТАНАСОВ МУ КАЖЕ ИСТИНАТА ТОЙ НЕ ИСКА ДА ГО ВИЖДА ЗАЩО ЛИ?????? МОЖЕ ПЪК ТАКАВА ДА МУ Е СЪЩНОСТТА И ДО МОМЕНТА ДА НЕ Е МОГЪЛ ДА СИ ПРЕДСТАВИ



Тема Re:нови [re: poни]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 17:28



Не се впрягай провокирах те понеже си ми интересен в разсъжденията си но гледам че си разумно момче и за някой неща си прав за други не, даже не знам дали познаваш лично и 10% от хората за които пишеш но може и да им помогнеш да разберат какво мислят за техния живот средностатистическите граждани на града ни ти предполагам си от тях Рони.



Тема Re:нови [re: знaeщ]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 13:33



знаещ не само познавам всички хора от Елхово ,но и с повечето съм имал контакти - служебно/само с кмета още не/ затова си позволявам да давам оценки дори се мъча да бъда максимално обективен



Тема Re:нови [re: poни]  
Автордackaл (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 23:51



Забелязвам, че не само да ги познаваш, но имаш усет за хората.
Рони е от малкото тук разумни и сравнително справедливи, от които форумът наистина може да има полза.



Тема Re:нови [re: дackaл]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 14:56



Ако се влизаше тук за да се обсъждат не хора, а идеи щеше да е оправдан този форум. Вярно, че Рони е по-обективен но повечето се интересуват само от възможността тук да се обижда и клевети.В една от темите, не в тази, разпознах една некадърница дето използва форума не да обсъжда ,а само да очерня шефката си. Ами да сега и е паднало да се прави на велика.
Затова смятам че трябва да не стимулираме персоналните и чисто злобни нападки.
Нали идеята беше друга ?



Тема Re: ОТКРИВА СЕ НОВА БАНКА В ЕЛХОВО .нови [re: KИPOB]  
Авторпфyyy (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 20:40



Тая банка е ужасна. Имам впечатление точно от днес става дума за софийски клон но то навсякъде правилата им са еднакви. Мъжа ми си беше внесъл депозит 10 500лв за лихва около 6%. Скоро му беше падежа и реши да си ги изтегли. Натрупаната лихва беше около 80лв. Подаде декларация молба защото сумата е голяма и трябва предизвестие. Отиде днес вече да ги изтегли и му удържали около 40лв комисионна. Е добре де питам аз откъде накъде да бяха написали направо че лихвата е 3%. В пощенска банка подобно нещо не се е случвало досега и аз и мъжа ми имаме сметки там дори и за повече пари. Повече в тази банка Райфайзен не си слагам парите. Питайте ако не вярвате дали е така. Що за банка е това големи лъжци.



Тема Re: ОТКРИВА СЕ НОВА БАНКА В ЕЛХОВО .нови [re: KИPOB]  
Автор belka1 (непознат )
Публикувано12.12.08 02:17



абе,ти не можеш първо да пишеш правилно,тръгнал да коментира неща извън неговата компетентност.остава и ти да искаш да работиш там.

кАде -пише се : кЪде
центАр- пише се :центЪр.
чесно-пише се: честно
внесАл-пише се: внесЪл

айде малко да се научиш да пишеш правилно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.