Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:57 06.05.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЗА ГЛУПОСТТА НА ТОЗИ САЙТнови [re: guld]  
АвторTRUE (Нерегистриран)
Публикувано01.06.08 09:09



О ЧЕТАТ!ДАЖЕ СЪМ ЗАСЯКЛА ЕДИН И ГО ДЕБНА ДА МИ ОТГОВОРИ НЕЩО КОНКРЕТНО,НО УМЕЛО СЕ ИЗМЪКВА!ПО ПРИНЦИП ГИ ПОДКРЕПЯМ НО НАИСТИНА ТИЯ ДНИ НЕЩО ВЗЕХА ДА МЕ ДРАЗНЯТ.КАТО ЧЕ ЛИ ЗАГУБИХА РЕАЛНА ПРЕДСТАВА ЗА СЪБИТИЯТА И НУЖДИТЕ НА ХОРАТА ТУК.НЯМАМ НАМЕРЕНИЕ ДА ОПЛЮВАМ НИКОЙ,НИТО ДА РЪСЯ СЛУХОВЕ ПРОСТО ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕТО СИ



Тема Re: ЗА ГЛУПОСТТА НА ТОЗИ САЙТнови [re: мeчo]  
Авторnqkoisi (Нерегистриран)
Публикувано01.06.08 09:54



Аз се чудя на guld и на мъдреца как могат да пишат такива работи и да си врът носа,където не им е работата.Абе Вас кой ви научи да използвате компютър бре???

Като пишехме мнения в сайта на Елхово патката Андонова ни ги триеше.Ние къде да си излеем мъката а?Че ни развалиха хубавия град.Вие сте само някой Бесепари, дето са ви накарали да пишете глупости, за които не знаете!YOU CAN ALL KISS KISS MY ASS !!!



Тема Re: ЗА ГЛУПОСТТА НА ТОЗИ САЙТнови [re: nqkoisi]  
Автор guld (непознат)
Публикувано01.06.08 10:57



Наистина се обърках, вече.Тук наистина всеха да се губят конкретни мнения.Положението е отчаиващо и май наистина ще се откажа да изказвам мнение.КОЛКО ЖАЛКО!



Тема Re: ЗА ГЛУПОСТТА НА ТОЗИ САЙТнови [re: guld]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 09:22



АБЕ СТИГАТЕ С ТАЗИ ДЯНКА ТА ТЯ МОЖЕ ЛИ ДА РАБОТИ НА КОМПЮТЪР КОЙ ЩЕ Я НАУЧИ ДА ТРИЕ



Тема Re: ЗА ГЛУПОСТТА НА ТОЗИ САЙТнови [re: 666]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 15:45



Може, може, аз съм я виждал. И трие съм съка.



Тема Re: ЗА ГЛУПОСТТА НА ТОЗИ САЙТнови [re: MЪДPEЦA]  
Автор LUCHANA (непознат )
Публикувано05.06.08 10:21



Днес случайно попаднах на форума на Елхово. Прекрасно е, че се дискутира всичко това, но понякога наистина дискусията, се превръща в нещо като вестник " Шок". Зная, че животът ни е политика, но пък всеки едни върос, да се отнася до това, кой е кмет, кой какво направил... Глупаво е. Докато живеех в Елхово, постоянно слушах как всеки се оплаква, че му завиждали, че имало злоба... Според мен, това не е така. Аз се чувствах страхотно, и внаги ми е хубаво, когато се прибера. Уважавам мнението на всички тук, но ми е мъчно, че дори и в един сайт, се карате помежду си.

На пук на всичко, по-добре се усмихвайте! Прекалено сложен и черен е животът ни, защо си го вгорчавате допълнително?



Тема Re: ЗА ГЛУПОСТТА НА ТОЗИ САЙТнови [re: LUCHANA]  
Авторdo4o (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 19:33



хубаво е да се усмихваш но да има защо.Ако видиш нещо хубаво в тоя град да се е случило в последните 7 месеца,ела и ми кажи скъпа. а то само безработица,безпаричие и безхаберие,-как да се усмихваш.а и като не се вижда светлина в тунела ,за какви усмивки говориш. аааааааааа
или си чула тоя лаф исега го повтаряш/как няма да се ядосваш като Киров казва, че хората са го ИЗБРАЛИ защото бил кадърен и известен, а не че <"ПРОМЯНА" го издигна и така той стана кмет как да се радваш на кмета,като го виждам как го е обхванала ГРАНДОМАНИЯТА и нищо др. не прави.Сега отиде в Брюксел по покана на ЕНП- ГЕРБ,а пък казва ,че е безпартиен ааааа На това какво му казваш аз му викам ЦЪРВУЛ, а ти ако исаш продължавай с усмивките. На мен не ми е до смях,защото и аз гласувах за ПРОМЯНАТА, НО СРЕЩУ ДИМИТРОВ , А НЕ КОНКРЕТНО ЗА КИРОВ- НИКОМУ НЕИЗВЕСТНИЯ! а той си мисли,че хората гласували за него ДА АМА , НЕ! КОЙ Е той- ПЕШЕТО ОТ БЮРОТО ПО ТРУДА И ТОЛКОЗ. така че стига с усмивките >ТОВА КОЕТО ПИЩ НЕ Е ОТ ЗЛОБА А ОТ БЕЗСИЛИЕ<ЗАЩОТО П<КИРОВ УБИ ВЯРАТА НА ХОРАТА В ДЕМОКРАЦИЯТА С БЕЗСИЛИЕТО СИ И С НЕРЕШИТЕЛНОСТТА СИ . как да му вярваме на такъв С Т Р А Х Л И В К О!!!!





Тема Re: ЗА ГЛУПОСТТА НА ТОЗИ САЙТнови [re: TRUE]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 19:35



Всички искаме градът ни да просперира, но далиКмета би могъл да се справи с това - аз лично много се съмнявам



Тема Re: ЗА ГЛУПОСТТА НА ТОЗИ САЙТнови [re: do4o]  
Автор LUCHANA (непознат )
Публикувано05.06.08 21:56



Do4o! Първо бих искала да ти кажа, че съм съгласна с това, което си написал. Така е... Аз не съм сляпа. Второ, държа да знаеш, че мога и сама да изграждам мнението си, не ми е нужна телевизията, за да кажа на хората : " Усмихвайте се!" Просто смятам, че политиката не е единственото нещо. И на мен не ми е приятно, че имаме кмет, който едва чете (лично съм го слушала), но в крайна сметка, кое е по- важно- кои по коя покана, къде ходи или да си останеш с чисто достойство? Сигурна съм, че ти си човек с такова, затова и те дразни несправедливостта. Но по-добре да се усмихнеш на пук на всичко, отколкото да изпаднеш в безпомощност. Не зная... Зная само, че ако подминеш нещо и го оставиш зад гърба си, но потъва в забрава. Може би ти звучи отнесено, но аз предпочитам да съм оптимист. За мен преди всичко е важно това, другото, може само да те направи още по-безпомощен! Така, че отново казвам : " Усмихвайте се!" А ти do4ko особено много!





Тема Re: ЗА ГЛУПОСТТА НА ТОЗИ САЙТнови [re: do4o]  
АвторAтaнac Aтaнacoв (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 00:34



Атанасе..,Дочко, 3-то Х и т.н. излез на светло Ама не смееш..Всеки в този град те знае..
Човекът опозиция както сам се наричаш. Опозиция, но къде? В този форум само.Кеф ми прави злобата ти. чиста злоба си е, Ако ти пукаше за Демокрацията, щеше да поемеш отговорност за кандидата на Промяната, щеше да си до него..
Ама как ли пък не..То е по-лесно да плюеш и да съдиш, отколкото да се впрегнеш в работа. Питам се защо ти способния и кадърния като пълна противоположност на Кмета ни, не те избраха за общ.съветник?
Погледни себе си и тогава съди другите. Кажи какво си направил ти за града?
Или пък какво ще оставиш след себе си?
На кого в нашия град при липса уж на работни места е нужен регионален координатор на КНСБ?
С кого днес се срещна, кои работници и от кой работодател защити..при кой трудов спор оказа подкрепа на работещите?
Щом мислиш за този град, за хората, не би ли трябвало ти като синдикалист да водиш диалог, а не плюене с Кмета ни.
Защо не му съдействаш при привличането на инвестиции?
Защо като синдикалист искаше да кадруваш в общината? Настояваше Пешето от Бюрото по труда да махне толкова специалисти, за да сложи твоите хора. това ли ти е синдикалната политика? Чиста ли щеше да е съвестта ти, ако той те беше послушал?
Ето Лучана ..това е Дочко...Защитник на свои идеали..Човек, който е свикнал да се ЧУВА САМО НЕГОВАТА ДУМА...Кмета вече не водиш за носа и те хвана бяса. Жал ми е за тебе Атанасе
а за четеното на Кмета..по-добре да чете бавно /той не срича ..аз също съм го слушал/, отколкото да вдига всяка фуста или корем да прави от курбани..и да се хвали, че прекарал всяка жена в околността./моята май не е/..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.