Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 22.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: starozagorec]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 08:47



Дано и тебе да е научил на бизнес. Че нали виждаш как трупа пари от партиина фирма каквато е Лемекон.



Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: mirei_dierno]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 10:14



ЗАЩО ИЗОПЩО СЕ ЗАНИМАВАТЕ С ТОЗИ ЛИГЛЮ, ТА ТОЙ ДОРИ НЕ ЗАСЛУЖАВА ПЛЮНКАТА СИ ДА ХВЪРЛИШ ВЪРХУ НЕГО- МЕРЗАВЕЦ
НА КОЙ В ГРАДА Е НАПРАВИЛ ДОБРО САМО МРЪСОТИИ, АМА КАКВО МОЖЕШ ДА ОЧАКВАШ ОТ ДРЪТ МРЪСЕН КОМУНИСТ



Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: guld]  
Авторlupok (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 14:56



abe mnogo ste zle ,za6to nikoi ne se seti da izbroi naprimer Vasil Zahariev ,koito su6to si e konsomolsko 4edo i lapa baq pari, nqkoga 4erveni ,a sega znae li 4ovek i ne moga da se na4uda jena mu i bez tva e mn prosta i ne moje da vurshi rabotata za6to ne osvobodi mqstoto na nqkoi nujdae6t se i mojesh,ami sedi tam po cql den i si poru4va kozmetika ot avon i oriflame; Mihail Chobanov, Dido i sie t.e. vsi4ki napravili lev pokrai nego ,a te sa dosta i lubopitno kak moje cql den da visish kato marsolko po kafetata ,a da trupash $ 4isti pari $, Jivko na Avtosvqta, lubopitno kolko li koli na den se troshat ,4e da moje toi da si kupi tozi novi4uk djip,vednuj 4uh ,4e bil zamesen ne6to s narkotici ; Ivan Chilikov ne e po nazad s materiala ,a sega nali stanal i advokat na ob6tinata ,priqtelkata mu kvat e prosta pak 6te naliva po 2000lv na mesec za drehi hahaha, ina4e za Jivka na Insektata sum suglasna ,a pak za KOstov moite pozdravleniq nema naqvane toq 4ovek, a pak za tazi Dimitrova ne mi se vqrva 6tot ne prili4a na mn bogat 4ovek , no ako znaete ne6to pove4e razkajete. Petur Zlatanov ne zabravi da kupi na tu6tata hubava kola emi investira 4oveka ama v kakvo hahahah. Ima i drugi ,no vi ostavqm sami da gi napishite i pishete s pove4e podrobnosti ,4e da e po-interesno.



Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: lupok]  
АвторHяkoя cи (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 17:08



lupok,lupok,

Не сме ние зле, а ти си май много зле! Ти за каква се мислиш, че даваш обидни квалификации за хората, а ???? Ако можеш направи пари и ти, а не завиждай на хората! Ама много е лесно да приказваш, а трудно е да го направиш! Пълно е с такива, дето все се мислят за недооценени! Живей си живота и не надничай в чуждите канчета!



Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: Hяkoя cи]  
Автор guld (новак)
Публикувано03.06.08 17:43



Защо така бе ЛУПИ? ВЪЛК ЛИ СИ ,КУЧЕ ЛИ ,МАСТИЯ ЛИ?
Братята Кирил и Методий ,какво ще кажеш за тях? А, не са от ваща махала , а ясно!!!
На теб така и така трудно ти се следи мисълта, но пиши на кирилица,моля те .
Слушай приятел нищо лично, но наистина обърка понятиата просперирали , можещи, богати и мафийоти. Относно Златанов нещо не разбрах интимната ти мисъл.Всеки преуспял според теб е мушенник,така ли?
О, приятел и теб те е поела инерцията.Много сори за такива като теб ,обикновени пък и изказващи мнение.Хайде да помислим малко преди да изакаме нещо.



Тема ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: guld]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 20:27



Re: Lupok

Не знам каква е тая мания напоследък всеки да съди другите хора! Много взе да се вживяваш в ролята на съдия! Но не си ти този, който ще съди, защото и ти си човек, и ти не си безгрешен! Вместо да направиш нещо полезно, ти се занимаваш с клюкарски изказвания и изпитваш задоволство от изсипването на куп хули и лъжи за хора, които само бегло познаваш. Не знам какво е това - годост ли...сатанинско удоволствие ли...какво?! Да ти кажа ли нещо, ЖАЛЪК СИ! Мисленето ти е толкова примитвно, че направо ... добре, че всички хора не са като теб!



Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: 123]  
Авторdds (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 15:00



наояьмовнавмж



Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: NAP]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 16:59



123 какво ги защитаваш,та не е ли вярно за другаря костова/дори не искам на този идиот да му пиша името с главна буква/беше едно недоносче в училището затъпи децата ни ,добре че беше "голямо комсомолче", та си напълни гушката от акб форес/също нама да ги напиша с главни букви/
давал си бил заплатата дрън, дрън



Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: poни]  
Авторsalaga (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 19:29



всеки, който навремето беше в БКП то и комсомола, той успя да се нагуши още тогава
другите сега се мъчат да ги настигнат и затова крадат повече



Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: NAP]  
Автор ladi_bi (непознат )
Публикувано10.06.08 13:37



Ще ви кажа моето мнение относно богатите хора в града!!!!!!!!!!!!!!!
Че има богати хора има и то много повече отколкото си представяте,но я ми кажете кой от тях е направил нещо хубаво в града??????????????
Като се огледаме около себе си вървеейки поцентъра единствената хубава сграда е на Златанов,всички останали си стискат паричките под дюшеците,а той
е решил да направи нещо хубаво в града си,въпреки че не живее там.Със сигурност ако беше вложил тези пари в друг град щеше да ги удвои и утрои ,но пича е решил в своя роден град,въпреки че е на загуба.
Ако всички хора с пари го направят това, града ни ще грее и ще бъде за пример.
Но увииииииии


Те ги стискат тия пари и не ги показват.Да имаш хубава кола не означава че си направил нещо велико.

Кажете ми ако греша...............




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.