Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 11.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: А сега накъде?нови [re: yuriy62]  
Автор guld (новак)
Публикувано07.06.08 09:51



В този ред на мисли,не си отговорил на нито един отправен от мен към теб въпроси.



Тема Re: А сега накъде?нови [re: тъй]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 21:15



Сянка ли си или не не зная ,ама стига с тия оди в чест на Киров. И аз като селянин в тая община разбрах , че кмета не става. да си върви където го искат.



Тема Re: А сега накъде?нови [re: Пич]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 21:19



Може и да не става, но няма как да си ходи. Трябва или бързо да се научи или да си го траем. Няма случай кмет да си е тръгнал сам... Кара си там 4 години и това е...





Тема Re: А сега накъде?нови [re: yuriy62]  
АвторStone (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 21:34



Партии, партийки, партизани, партизанчета, ятаци, все заслужили дейци!!!!!
Най добрите от добрите.
Добри в кражбите и борбата за кокъла.
Остава да разделите и р. Тунджа на парцели по партийна линия.





Тема Re: А сега накъде?нови [re: Пич]  
Авторбpaтoвчeд (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 21:54



Поеми своя път, тогава чертай пътя на другите!
Следвай темата на Юри. Не прави отклонения настрани. Киров си е поел пътя за 4 години.



Тема Re: А сега накъде?нови [re: бpaтoвчeд]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 11:26



Братовчед, ако репликата за пътя е към мен??? аз съм си поел пътя и много от вас вървят след мен. Няма причина да се ръководя от темите на който и да е. Темата днес е само една: Как ще избягаме от омразата и зависта, която се е наместила в живота ни. Намерят ли се повече нормално мислещи и желаещи да загърбят клюките и разправиите в този град - ще се оправим. Тогава няма да има нужда дори да знаем кой и какъв е кмета, кой е мафиот и кой крадец... Гражданското общество приятели е изградено на висок личен морал, на обмислени действия от всеки един от нас. При нормално общество, трезво мислещи граждани, отговорни за личните си действия - няма как да се развива корумпирана администрация, калпава полиция и т.н. Почвата за всички беди в Елхово е нашето мислене и действия. Този сайт показва точно това. Изпълнен е с клюки и дребни разправии, често лични... Разбира се и тук има трезво мислещи хора, желаещи да живеят в нормален свят. Още веднъж казвам, сайта е огледало на живота в Елхово. Разбира се има разлика дали ще се огледаш в бистър поток или в лайняна вада... Вие ми кажете в какво се оглеждаме и как изглеждаме???





Тема Re: А сега накъде?нови [re: 6666]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано08.06.08 12:17



Ето такива мнения и хора харесвам,така трябва!!!Най-сетне и трезвомислещи!Шапка ви свалям, добри хора!!!!



Тема Re: А сега накъде?нови [re: guld]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 12:31



Това е хубаво, но да се съберат мислещи хора е едно... Второ е да предложат нещо, а трето и четвърто е да се осъществи. Имам страшно много работа за да се мотая по сайтове, но го правя за да прочета поне едно разумно предложение и да се опитам да помогна за осъществяването му. Надявам се това да се случи и нещо измислено от хората по кафенетата да види бял свят. Дано тогава се чуе и добра дума в този град? Приятели, да спрем да мърморим и да предложим нещо малко и смислено, а после да го видим реализирано.



Тема Re: А сега накъде?нови [re: 6666]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 22:01



...едно е да искаш, друго е да можеш, а пък е трето и четвърто да го направиш... 6666 е моето тъмно, Ин и Ян. И той ще бъде на светло, ако не в този, в следващ живот, и той ще има тъмно. Еволюция, безначална и безкрайна, днес си на тъмно, утре на светло. Това е животът, от вода излиза и към светлина се стреми...



Тема Re: А сега накъде?нови [re: salaga]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 23:53



1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, уууууууууууууууууууу
Разбрах, че в 7-ми клас в броенето са стигнали до 8, а после ууууууууууууу
у-вол-не-ни-ееееееееееееееееее, и то от момичета в 7-ми клас
Уууууууууууууутата минаха по улиците на града между 22,50 и 23,33 часа
А са на 14 години

ЗАКОН ЗА ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО

Чл. 8. (3) Родителите са длъжни да придружават децата си или да осигурят пълнолетно дееспособно лице за придружител на децата си до 16-годишна възраст на обществени места след 22,00 ч.

Чл. 45. (3) Родител, който в нарушение на чл. 8, ал. 3 не придружи или не осигури пълнолетно дееспособно лице за придружител на детето си, ненавършило 16-годишна възраст, след 22,00 ч., се наказва с глоба от 100 до 300 лв. за първо нарушение, и от 300 до 500 лв. при повторно нарушение.

Чл. 45а. (Нов - ДВ, бр. 38 от 2006 г.) Приходите от глоби и имуществени санкции, наложени по този закон, постъпват в център "Фонд за лечение на деца" към министъра на здравеопазването.

Чл. 46. (2) Нарушенията по чл. 45, ал. 1, 2 и 3 се установяват с акт от полицейските органи, а наказателното постановление се издава от директора на областната дирекция "Полиция".

23,48 е, уууууууууутата още се чуват...

А сега накъде?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.