Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 11.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: А сега накъде?нови [re: guld]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 17:40



В темата съм, гулд, чети внимателно: социално управление, световна мафия, корупция в ЕС и Еврокомисията, евроскептицизъм... А сега накъде?
А иначе се отчитам ежегодно пред Централна комисия, общински съвет и кмет на община, по закон...



Тема Re: А сега накъде?нови [re: нaблюдaтeл]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 17:49



не си наблюдателен, наблюдател, пиша си от къщи, имам си компютър и Интернет, а за моята работа, питай гулд...



Тема Re: А сега накъде?нови [re: нeизвeзcтнa]  
Автор1616 (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 18:31



Абе хубаво момиче.Не му обръщай внимание на правописа.Не разбрали,че във втори клас му е предавал др.Костов.Какво искаш повече от него. А той е прескочил първи и отишал във втори за да бъде обучен от сегашния лидер. А ти Юрка,не се плаши.Вярно е ,че вече си имаш интернет в къщи.А този хубосник ако не вярва да дойде във вас и да види.Тогава да видим, как и защо ще лае. Не го ли виждаш,че е гола вода.





Тема Re: А сега накъде?нови [re: yuriy62]  
Автор guld (новак)
Публикувано03.06.08 18:42



Ок, Юри! Но твърде сухо и овехтяло ми се струва всичко това , имайки в предвид нормалният ход на нещата. Към кое от всичкото имаш в предвид да се насочим по-конкретно. До тук мисля ,все назад гледаш.Давай предложения за просперитет ,но не в глобален мащаб моляте. Обикновенно малките рибки потопът не ги касае,планктонът е важен,разбери.Всичко е взаимствано от природата , нищо случайно и измислено няма от човека.Дори Питагоровата теорена е даденаст.
А относно отчитането,твое, ако изкаш и на ерменският поп се отчитай.Тоята работа за мен няма смисъл. Създай нещо ,някакъв продукт пък после и разруши ,ако желаеш, но да е твое.



Тема Re: А сега накъде?нови [re: guld]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 18:55



NB нота бене!!! Появил се е нов вирус, guld, бъдете внимателни, не го отваряйте, не е опасен, но си е вирус, плъзнал е из целия форум...



Тема Re: А сега накъде?нови [re: yuriy62]  
Авторsss (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 19:41



що бе той,Юри е създал две деца бе!ама само дето те не го познават и не щат да го видят! а те са и хубави и умни, ама Юрката хич не го е еня за тях, а само КЛЮКИТЕ НА ГРАДА ОПРАВЯ!!!! АКО ЛЪЖА, ПОПРАВЕТЕ МЕ !!!!!



Тема Re: А сега накъде?нови [re: sss]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 20:09



...хубави като майка си, умни като баща си, дай боже всекиму, благодаря, sss...



Тема Re: А сега накъде?нови [re: yuriy62]  
Авторssss (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 20:20



да така е ама мисля , че е крайно време да помислиш за тях,а да не висиш само във форъма,



Тема Re: А сега накъде?нови [re: нaблюдaтeл]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 21:21



алоооооооо, наблюдателя, где духна пак кмета бе, я раздухай и на нас, и къф си ти, че ти е дал правомощия да наблюдаваш кво става в града...доносчик, такъв



Тема Re: А сега накъде?нови [re: xxx]  
Автормakc (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 23:41



прочети в сайта на общината и ще разбереш къде е Кмета. пък ако искаш и аз мога да ти кажа, защото го прочетох. Снощи и по кабелната го съобщиха. Ама то толкова си заинтересован от клюките тук и от това с кой да се заядеш, че си пропуснал. Що за език просташки имаш ти бе? 3-то Х..голямо име...ама без покритие. Доносчик е изтъркана дума. Научи малко и демократичните термини, а не само отмрелите комунистически трактовки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.