Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 11.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: А сега накъде?нови [re: reformator]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано17.10.08 19:54



Уважаеми другарю упомнете се за разрухата!
Нали не сте забравили защо народа е докаран до просешка тояга? Нали това бе вашият основен принцип - "Без средсва за производство, народа се управлява по-лесно. Оставен без поминък ще съградят щът не щът светлото бъдище."
Ако не сте усетили ,за последните 18 г. България за втори път е доведена до криза от калпаво управление и интриги.И това веднъж е при Виденов,а сега при Станишев.Кое е общото между тях? - Зърнено-енергийна криза с галопираща инфлация при това прекриваща се усърдно от социалната партия на народа БСП.
Стига циркове и шпаги,упомнете се!
Доволен съм от едно,че електоратът на когото разчитате вече е с отворени очи.Мъжко магаре веднъж се е.....
Стига с интриги и перчене!Членувайте си в каквато организация щете.
Все пак сме Българи,нека загърбим противоречиятя и вървим напред заедно към просперитета на България /Елхово/ и благоденствието на хората.
Всичко добро и хубаво, става бавно и трудно.



Тема Re: А сега накъде?нови [re: guld]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано17.10.08 20:46



Аз, така, да си попитам...
А старите "лица" накъде? Имате ли си въобще идея до колко "старите" са превзели всичко? Как си я представяте тази работа? "нови лица" - ми браво! нова кожа? на стария вълк? ... супер сте!!!
Остава да ви повярвам.

Та на въпроса ми - цъФнаА ли налъм`те???



Тема Re: А сега накъде?нови [re: xaxo]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано18.10.08 00:21



Нещо не схващам точно идеята?
Пояснете,кои стари с нови кожи и нови лица?



Тема Re: А сега накъде?нови [re: guld]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано20.10.08 14:02



guld,
питам шопов за налъмите, щото като сложили нови, млади, старите повече нямало да се бъркат и партията, партията майка, ще оздравее:

Автор shopov62 (непознат )
Публикувано 17.10.08 03:41



Тема Re: А сега накъде?нови [re: reformator]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано20.10.08 18:26



Ще си позволя да не се съглася с тезата:
“...БСП си има председател с който е спечелила много избори а тепърва и предстоят и други такива със същият председател.”, /цитирам без редакторска намеса, бел. моя – Ю.Ш./.
БСП – Елхово управлява 16 години община Елхово без да е имала подкрепата на населението на общината.
Местни избори 1991 г.:
Общинският съвет на община Елхово се състои от 45 общински съветника, 23 на БСП и 22 на СДС.
Печели кандидатът за кмет на общината излъчен от БСП.
Местни избори 1995 г.:
Общински съвет – нямам данни.
Печели кандидатът за кмет на общината излъчен от БСП.
Местни избори 1999 г.:
Общински съвет – нямам данни.
В гр. Елхово печели кандидатът за кмет на общината излъчен от СДС.
В общината, с гласовете на селата, печели кандидатът за кмет на общината излъчен от БСП.
БСП – Елхово вече е тръгнала към своята ликвидация.
Местни избори 2003 г.:
Общинският съвет на община Елхово се състои от 21 общински съветника, 10 на БСП и 11 представители на различни партии.
БСП – Елхово вече е в опозиция.
На втори тур, с разлика от 26 гласа, печели кандидатът за кмет на общината излъчен от БСП.
Местни избори 2007 г.:
БСП – Елхово претърпява изборно поражение.
Общинският съвет на община Елхово се състои от 17 общински съветника, 8 на БСП и 9 представители на други партии.
БСП – Елхово отново е в опозиция.
На втори тур, с разлика от 1961 гласа, вече губи и кандидатът за кмет на общината излъчен от БСП.
При продължаване на тази тенденция, община Елхово няма да е първа в държавата, в която БСП да е слязла от политическата сцена и да се маргинализира /от маргинален – страничен, несъществен, незначителен/.
Ще си позволя да не се съглася с тезата:
“...БСП си има председател, с който е спечелила много избори, а тепърва й предстоят и други такива със същия председател.”, /цитирам с редакторска намеса, бел. моя – Ю.Ш./.



Тема Re: А сега накъде?нови [re: shopov62]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано20.10.08 20:44



Чудя ти се Юри как можеш,въобще да констатираш случващото се хронологически, и в същото време да твърдиш нещо наистина несъстоятелно .
Не виждаш ли, без здрави основи в живота, всичко се разпада .Примерите от политическият живот днес са твърде показателни. То дори не е шах,а направо патова ситуация.
Какво трябва да се случи повече ,за да осмислите разрухата.Тройната коалиция в момента е като трън под ноктите на народа. Политическият живот в момента е толкова объркан.Управляващите допуснаха редица съществени грешки и безмислена толерантност,че вече агонията е във всичките нейни прояви и признаци.Шокът е пълен.
Та вие на къде ще вървите,след като не усмисляте от къде идвате?
Всичко това за което се опитваш да акцентираш е пълна илюзия и фантастика.Но защо не се учудвам?
И до къде ще стигнете с този ваш прослувут Председател?
Просто нищо лично,но кумай партията на народа си е с предводител, който нищо общо няма с пролетарията.Нещо човешко останало ли е в него?
Абе аз защо се занимавам с вас ,ми не взема да ви наругая!?!
Чий сърца ще спечелите, идеята ви е толкова изкривена ,че граничи с психопатия?!
Не се понасям ,при мисълта че се замислям за подобни неща!
Отвръщавате ме

!!!



Тема Re: А сега накъде?нови [re: shopov62]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано20.10.08 22:02



Местни избори 1991 г.:
Общинският съвет на община Елхово се състои от 45 общински съветника, 23 на БСП и 22 на СДС.
Местни избори 2007 г.:
Общинският съвет на община Елхово се състои от 17 общински съветника, 8 на БСП и 9 представители на други партии.
Ама то не остана община...
Кое му е маргинализирането, липсата на хора или липсата на хора, а може би липсата на хора...
Общината остана без хора, слепецо. До колко е виновна държавата и какъв е процента на общината в обезлюдяването на района. Как е учасвала партията "майка" в различните и форми на управление /БСП; СДС; НДСВ;ДПС.../ - едни и същи хора с различни икономически интереси, който е горе, папа повече. Оставям Шопов да ми разясни, ако може да ми обясни и как се оказа, че влезлите в политиката са най-богатите. Дали са получили парите си по време или след като са излезнали от политическия живот, не ме касае, да не ми обяснява, колко велики бизнесмени са, за да не ми обяснява след време защо са се самозастреляли с няколко изстрела или нещо подобно.
Това ли е маргиналното на общината ни - че не участваме във великия икономически съюз наречен БСП, а сме се отцепили към някой друг икономически съюз?
За това и питам за налъмите, за старите лица и новите кожи, за икономическите интереси на дадена партия и кое му е лошото, като гледаме, че нямат наяждане, да сменим хранещите се.



Тема Re: А сега накъде?нови [re: xaxo]  
АвторДoc (Нерегистриран)
Публикувано20.10.08 22:19



Не сменяй нищо, което не ти е ясно



Тема Re: А сега накъде?нови [re: xaxo]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано21.10.08 08:26



По-скоро бих желал,ако е възможно,да ни се разясни парадоксалният избор на елховлията.
Колко качественно са подредени и подбрани "качественните БСП-съветници".
А останалите?
Защото,смятам,качеството е важно -"Диалектичен закон".
Основният закон на днешните представители е Законът на Мърфи.
Максимум 1-2 са качествените съвитници в момента.
Можещите се отдръпнаха предусещайки какво предстои да се случи през този мандат и в политическият живот на страната.
До какво ще доведе предстоящото разместване на пластовете за някой в политиката?
Крахът ще доведе ли до пълен погром и дай боже до абсолютно ЗАБВЕНИЕ?
Ще успеем ли да извадим най-сетне пръчката от спиците?
Желаем ли да водим нормален,прагматичен макар и монотонен живот?
Не е ли време за край на БЕЗВРЕМИЕТО?



Тема Re: А сега накъде?нови [re: Дoc]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано21.10.08 13:36



Дос,
то и москвича си не трябваше да продавам...вървеше, ама си взех друга, западна - будала ли съм?
Не ми е ясно как работи и телевизора, ама си хвърлих Опера-та и си взех цветен... че после и друг... тънък, плазмен ли е не го знам, трябва ли да знам как работи?
Не знам принципа на производство на нафта, ама я наливам в резервоара. Не знам и въглищата що не са станали диаманти, ама ги горя и топлят, диамант няма да запаля, нищо, че и той гори. Не ми е ясно и как се става богат, като си на държавна заплата ... ама хората стават. Батко ли, братко ли, не те знам кой имаш, ама не искаш да ги сменят, щото ще ти се отрази на джоба. Ако е така те разбирам. Ако не е, си голяма будала.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.