Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 22.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: А сега накъде?нови [re: yuriy62]  
Авторoйт (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 20:30



ей тъпако нещо много си нагъл. ами той гледа от тебе бе .вместо и ти да си при жена си, ти дремеш пред PS и ръсиш глъмотии.поне излез от форума да не го цапаш, бе АТАКО КОМуНИСТ МИЖИТУРКО>



Тема Re: А сега накъде?нови [re: oйт]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 20:38



Открил съм четири теми: за кучетата, за колите, за общинските съветници и една екзистенциална - а сега накъде?
Харесва ми темата на 124 за инвестициите в Елхово.
Да насочим усилия натам.
И без обиди, и лъжи, няма да позволя, имам самочувствието на чист и открит човек.
Елхово е наше и какво ще бъде зависи само от нас.
А Елхово ще го бъде…



Тема Re: А сега накъде?нови [re: yuriy62]  
Автортц, тц (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 21:39



Ама ти наистина си зле, брато!Какви са тия цинизми, а после парадираш за възпитание.Не виждаш ли ,че всички тук се забавляваме от твоите писания.Не, не си мисли, че ни интересуват, но понеже ние секса го правим по всяко време, не е нужно да е в 0:00ч.На теб няма кой да пусне, затова си откриваш темичка след темичка и се кефиш сериозно.



Тема Re: А сега накъде?нови [re: тц, тц]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 21:46



тц, тц, такива анонимни ебачи като тебе дал Бог, само дето жените не знаят.



Тема Re: А сега накъде?нови [re: yuriy62]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 21:49



...а теми откривам, че това ми е работата.
Философ съм по образование и диалогичността е моя първа природа.
Дори с анонимни...



Тема Re: А сега накъде?нови [re: yuriy62]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 23:24



"...а теми откривам, че това ми е работата.
Философ съм по образование и диалогичността е моя първа природа.
Дори с анонимни..."

ЛИПСВАШ МИ, ЮРИ! Без теб форумът е някак безсолен, безмислен - та нали ти му се радваше най-много, та нали ти му правеше най-голямата реклама?! На ти - и ти ги изяде! Какво очакваш от сбирщина помияри, дето решили да лаят анонимно, тъпо, безвкусно, арогатно, просташки, олигофренски даже!

Защо му се радваше толкова на този ...., ох форум било... какъв форум - жив кучкарник.... Защо му се радваше толкова, Юри?
не ми отговаряй и по-добре изобщо не влизай да се цапаш още - не че не си го заслужаваш, но все пак недей!

Аз ще поседя още малко тук, защото влизайки под различни имена не се примирих с кретенизма на оная групичка, която .... (нямам думи вече да ги опиша) и постигнах резултат. За съжаление това е един от малкото форуми, където на модератора не му пука за него. За това цари такава вакханалия тук!



Тема Re: А сега накъде?нови [re: знaeщ]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано16.07.08 21:08



Демокрацията е форма на държавно управление на робовладелския строй.
Класическата демокрация се е развила в периода 480 – 323 г. пр.Р.Хр. в Древна Гърция, в Атина. На Акропола се строели великолепни храмове, художниците създавали прекрасни произведения на изкуството, философите били представени от такива имена като Сократ и Платон, епохата на политика Перикъл, робовладелско общество.
Античният роб имал право на добра храна и подслон, и не гласувал.
Къде е разликата между класическия роб на най-благородния, най-справедливия и най-мъдрия атински гражданин Сократ – мъченикът, “езическият Христос”, и съвременния роб – пенсионера на България, в усилие да оцелее, неговото дете, неговия внук, икономически емигранти от последната българска диаспора след ноември 1989 г.
Робът на Сократ имал късмета да бъде роб на благочестив и пословично скромен атински гражданин, изпил с достойнство чашата с отрова на атинската демокрация. Съвременният роб е слуга на изроден, алчен и безпардонен господар.
Днешните робовладелци, мафията, световната и българска, черпят своето вдъхновение от Древния Рим. Разделяй и владей, девиз на грабителите. Човек за човека е вълк. Дай на масите хляб и зрелища. И дават - войни, футболни мачове, кеч борби, биг брадъри /защо ли тази брадърска антропофагия (човекоядство) започва винаги с началото на новата учебна година?/, сървайвъри. А тълпата вика, псува, куфее. Само че в древния свят при олимпийски игри са спирани всякакви войни, а сега украсиха игрите в Китай с тибетските будиски монаси, че са им по-мили от хилядите иракски деца избити от хунтата на военнопрестъпника Буш-младши и НАТО от март 2003 г. досега.
Здравей, Цезар, умиращите те поздравяват…
Пирамидата е стройна, свръхбогата финансова олигархия, банкери, фабриканти, спекуланти - патрициите и стадото, плебса, масите, тълпата, а по нормите на съвременната демокрация - суверенът - народа.
Това стои и на най-голямата измама на ХХ век – американския долар /зелен къс хартия със себестойност 3,5 цента, а номинална стойност от 100 долара/, поробил съвременния човек. А на върха на пирамидата всевиждащото око на... някои казват… Луцифер…
„В основата на всяко богатство лежи престъпление” - така започва “Кръстникът” на Марио Пузо.
От 9 милионна просперираща, с образование, наука, култура, стабилна икономика и грижа за човека - България към 1989 г., Новият световен ред ни отреди място на най-престъпната, мафиотска, корумпирана, ограбена и разрушена територия, няма държава, няма народ, няма правила, това и след война не е било. 19 години по изпитаната формула - управление чрез грабеж.
Да ни е честита новата демокрация, робовладелска… До година, до Амина, че са избори, за нови господари…
Впрочем смятам, че САЩ трябва да бъдат разрушени.
Алюзия за: Впрочем смятам, че Картаген трябва да бъде разрушен /думи на Катон, с които винаги завършвал речите си в сената/.
Картаген беше заплаха за Древния Рим. Ханибал пред вратите… върховна опасност.
САЩ водят световна война, от 11. септември 2001 г., като си бутнаха кулите-близнаци на Световния търговски център в Ню Йорк, чудовищна автопровокация на татко Буш-старши. Не почива таткото, от убийството на Дж.Ф.Кенеди на 22.11.1963 г. в Далас, Тексас и досега, зорко бди, като си знае дебилното отроче…



Тема Re: А сега накъде?нови [re: shopov62]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 08:24



Ура. Юри се върна. А ти Юрке или знаеща или не знам си каква, що не ходиш да си работиш работата, че излиза, че ти си помиярката която изцапа форума с разни анонимни клюки и интриги. Иди да станеш в някоя детска градина учителка да се радваш на дечинята там, то и без това нямало учителки за през лятото и градините затварят.Щом обичаш децата и се радваш по детски на всичко. Всъщност що не вземеш да пораснеш малко.Вдетиняването не е полезно на жените. Говори за критически проблеми и менопауза.Ходи да ти изпишат някое хапче , да спиш по-спокойно. Купи си климатик, да ти охлажда горещите вълни. Айде чао от мене Юрке, знаеща , и не знам си още каква.Добре дошъл на Юри.





Тема Re: А сега накъде?нови [re: мнeниe]  
Автор reformator (Наблюдател)
Публикувано17.07.08 11:07



Да това е истинският Юри вече компетентен,открит и настъпателен.Добре дошъл форума без теб не бе същият!И един съвет ако позволиш тези сериозните теми ти отиват повече чета ги с интерес даже и заради лично твоето пречупване на материала справка-военнопрестъпника Буш-младши.



Тема Re: А сега накъде?нови [re: reformator]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано18.07.08 17:57



"Аз, Васил Левски, в Карлово роден,
от българска майка юнак аз роден,
ни щях да съм турски и никакъв роб,
същото да гледам и на милий си род."

Гина родила на Иван Кунчев пет деца - първо едно момиче Яна, после три момчета - Васил, Христо и Петър, и накрая - едно момиче Марийка. Васил се родил през паметното лято на 1837 г. на 6 юли /нов стил 18 юли/.

"Мои разноски:
кърски обувки с подкови 31
за дрехи 234
фес 21
чорапи 6
цъклена захар 2.20
за салеп, почерпих и други 2.30
за баня 2.50
игли 0.50
за ризи 130
копчета за ризи 4
шекер 4
кожи за балтона ми 10
шекер-кафе 5
антерия и фланела-елече 78
шуба с подплата и панталони 190.10
гребен 2.20
кутия с огледало 0.30
ябълки 1.50
бръснене 2"

Из една от многото сметки на Левски




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.