Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:17 26.04.24 
Градове
   >> Елхово
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Кои са читавите хора в града?  
Авторюпюпюпюпюю (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 15:56



Досега само оплювате-сега кажете нещо по-позитивно-Кой става , а не кои не стават!



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: юпюпюпюпюю]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 15:57



като си много отворен юпи каже ги де?



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: 666]  
АвторGOGO (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:20



Тия които не напуснаха града. Не предадоха идеите си, морала си и достойнството си.Много са такива. Ама тях никой не ги пита.



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: GOGO]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:32



хаиде бе гого КАЖИ ГИ



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: poни]  
АвторGOGO (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:39



Венета Димитрова. Пепа Кичукова.Николай Попов. Коста Илчев. Христо Христов. Калина Колева.....................



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: GOGO]  
Авторguld (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 18:40



Всички ли са от един ранг,май не съвсем.Въпросът е в истинският ама наистина истинският земин и прагматичен човек. И така да е, чини ми се малко са птичките за пролет, освен ако не става въпрос за СЛАВЕИ.Ще известят за пролетта ,а другите ще направят като Косето-Босето.



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: guld]  
Автор doktoras (непознат )
Публикувано28.05.08 11:41



Ай де и тази тема се почна за политика абе вие май не виждате какво се случи в този град
или на някой от вас не му се иска така да е





Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: doktoras]  
Автор guld (непознат )
Публикувано29.05.08 01:10



Добре де, кой с какво е читав.Не ги позновам добре като хора.За поведение за подръжание ли, за какво ли?



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: guld]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:03



аз мисля ,че един от читавите хора в града ни е Христо Хрисов от музея



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: poни]  
Автор guld (непознат)
Публикувано29.05.08 11:24



Темата е читавите.Нали трябва да се равним по някого.И с какво са читави тия.



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: poни]  
АвторИцo (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 19:11



Подкрепям те с две ръце.Христо Христов е кадърен компетентен и морален.



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: Ицo]  
Автор doktoras (Dok)
Публикувано29.05.08 19:41



Абре някой можели да ми каже какво е това читав човек и тази дума читав как да я разбирам
а що се отнася до Хистов на Музея аз също подкрепям добри познати сме





Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: doktoras]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 20:12



Ами сщом сте добри познати и го подкрепяш,значи всяка вечер се подкрепяте на казана да не падне някой от двамцави.





Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: xxx]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 20:19



Чета и ви се радвам. На две положителни мнения веднага ще се родят още толкова отрицателни. Няма как нали сме си от Елхово. Господ да слезе пак ще го очерним. Не че Христо е ангел, но на кой му трябват ангели днес. Ама наистина се чудя възможно ли е да се намери един жив наш съгражданин, чието име да не предизвика поне едно отрицателно мнение...
Няма да стане. Докато този град е пълен с мързеливи, нереализирани, мрачни хора, които освен да клюкарстват друго не правят... Ми няма да стане. Човек, който не е свършил нищо в този живот няма как да оцени труда на другия. Такива безделници в Елхово колкото щеш.



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: 666]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 20:26



Докато този град е пълен с мързеливи,нереализирани,мрачни хора и безделници като теб ШЕСТАК такъв града ще си седи все на това положениел





Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: xxx]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 20:40



Приятелю, тук с това 666 се именуват и други хора, не ме познаваш, не знаеш дали съм мързелив и т.н. Не бих се хвалил, че тук е пълно с отчаяни сърдитковци, но работя и печеля. Правя го тук и ми е супер. Тъжно ми е за всички, които си губят времето да се оплакват. Тук съм само за да си сверя часовника. Човек винаги може да научи още нещо. Не бих си позволил да говоря, за някой, който не познавам, не го правете и вие.



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: xxx]  
АвторElitza (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 21:20



разсмя ме от сърце





Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: guld]  
Автор guld (непознат)
Публикувано30.05.08 16:07



Явно в този град ,хубави неща за добри хора ,и дума и лаф не може да става.Защо така бе люде? За каквото си мислим ,това и ще ни се случва .Дайте го по-ведро ,комунизма няма да се случи никога повече,какво по хубаво от това. Уюта сами трябва да си го създадем.Политиката е мръсна работа,но клюката е гнусотия. Вярно така сме създадени да се учим от грешките и хубавите неща трудно забелязваме. Лошото идва бързо ,худавото трудно. Разбирам ви.Пък и като има малко завист и неудовлетворение от живота, така става-уж все добро гледаме да правим, пък то все лошо намираме.Кажете БАСТА И КВОТО БИЛО БИЛО.ХУБАВОТО НИКОЙ НЯМА ДА НИ ГО НАПРАВИ ,АКО САМИ НЕ СЕ ПОСТАРАЕМ ДА БЪДЕМ ПО-УЧТИВИ ВНИМАТЕЛНИ И ДОБРИ.Сутрин като се събудите усмихнете се,пийте си кафето ,поздравете лъчизрно колегите ,пък после гледайте.....УМ ДА ТИ ЗАЙДЕ,КЕФ ПЪК И РАБОТАТА ВЪРВИ! АМА РАЗБИРА СЕ,И ТОКУ ВИЖТЕ НЯКОЯ СУТРИН НАИСТИНА СТЕ СЕ СЪБУДИЛИ ЩАСТЛИВИ.



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: GOGO]  
АвторTRUE (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 16:10



ЗА6ТО САМО ТЕ БЕ ЖОРЕ?ДРУГИТЕ ДЕТО НЕ СМЕ НА ВИДНИ ПОСТОВЕ КАКВИ СМЕ?И МЕЖДУ ДРУГОТО ПЕПА КЮЧУКОВА НЕ Е ОТ ЕЛХОВО



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: guld]  
Автор444 (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 16:17



Браво Гулд...поздравявам те! Споделям възгледа ти, че с ОРТИМИЗЪМ И ВЯРА в самите нас трябва да се живее. Би трябвало пишещите тук и да прочитат малко и сайта на Общината, за да са по-осведомени. Те хубавите неща не стават бързо. Трябва време, а явно такова НЕ ДАВАТ недоволните и озлобените. Те са за съжаление. Знаят само да плюят, да реват и да МЪРЗЕЛУВАТ.
Юри Шопов приветства за МИТИНГ и обяснява на нас "простите"

какво е МАФИЯ? А кой те назначи Юри? А кой те трае още Юри? Кажи ни по-добре като общинар какви ги свърши, а?
Има ЧИТАВИ хора в града ни! Огледайте се!



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: TRUE]  
Автор guld (непознат)
Публикувано30.05.08 16:45



Нима това има значение,че от къдее .Да не би и тя да е от временно приходящите хонористи. Не си ли живее в Елхово. Темата наистина започа полека- лека да предобива истински персонален образ,това е доре. Абе ще започнем да си говорим,яснооо.



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: guld]  
Авторбpeeee (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 16:51



Че то тука като гледам отдавна се говори персонално и се избистрят следващите избори и кандидатите за тях...............



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: TRUE]  
Автор guld (непознат)
Публикувано30.05.08 19:04



Ти пък труе, какво знаеш за г-жа Кючукова!



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: guld]  
Автор doktoras (Dok)
Публикувано30.05.08 21:41



ЕЙЙЙЙ ХИКСЧЕ НЕЩО МНОГО ПРИКАЗВАШ БЕЗ ДА ЗНАЕШ СКОГО И КАК А АС ПО КАЗАНИ НЕ ХОДЯ ФРЕЩЕН А ТИ ПО КРОТКО
КАЗАХ ЧЕ С ХРИСТОВ СМЕ ДОБРИ ПОЗНАТИ А НЕ ПРИЯТЕЛИ НО С НЕГО И ПРИЯТЕЛ БИХ СТАНАЛ
ТИ МУ МИСЛИ ОК





Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: doktoras]  
Авторюpюpюpюpюpююююююююююю (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 22:04



говорете конкретно, с имена , анализирайте качествата им и недъзите им.Спорете е родете истината за бъдещия лидер.Всичко друго са празни приказки и колкото да се намираме на работа



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: guld]  
АвторTRUE (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 22:16



Защо питаш какво знам за г-жа Кючукова?И теб май те влече клюката.Ще ти кажа знам,че е свястна и сериозна жена,знам също,че работи и дава всичко от себе си за да станем по приятно място за живеене.Да за Елхово говоря!Ти като имаш философско виждане на нещата вземи дай някоя по реалистична идея.И гледай да е изпълнима.Щото то на думи е много лесно, и на книжлета също.



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: xxx]  
АвторTRUE (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 22:20



Хора за кой Христов говорите?Че вече взех да се обърквам!



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: TRUE]  
Автор guld (непознат)
Публикувано31.05.08 09:04



Провокирах те ,за да разбера нивото ти на отценяване. Устройваме!
А иначе може да изглежда така, но така мисля.Философстването не обичам. Мислите текат бързо,загриженаст, съпричастност, това е.
Момичето като гледам дава повече от себе си ,колкото на тоз етап трябва ,но ние си я знаем. Такава си е ,и добре че я има .



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: guld]  
АвторTRUE (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 15:39



6TE SE RAZBEREM NAKRAQ S TEB GULDI!AZ OCENQVAM PO TOVA NE KAKVI SLUHOVE SE NOSQT , PO REZULTAT OT DEISTVIQTA ILI DEINOSTITE.LI4NO AZ S DVETE SI O4I SUM GI VIJDALA I NEQ I KOLEGATA I HRISTOV NA RUBA NA SILITE SI DA DOVAR6AT PODGOTOVKATA NA PRAZNIKA NA GRADA.NE IM E LESNO NA HORATA! I KATO POMISLQ 4E TAQ JENA I ZA SEMEISTVO TRQBVA DA SE GRIJI SLED RABOTA 6APKA I SVALQM!



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: юпюпюпюпюю]  
Авторstone (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 00:40



MALKO SME





Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: stone]  
Авторo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 19:42



Всички живеещи в Елхово са читави, щом търпим и не сме напуснали ГРАДА.Явно нервите ни са калени.Всеки от нас се труди, има семейство и се грижи за него.Защо да наричаме свестни само хората на ръководни длъжности?!Важното е да живееш достойно и да си съвестен човек.Не мисля ,че в града ни са малко такива хора, но не всеки познава управляващите лично.Обаче всеки познава в обкръжението си такива свестни хора.А и града не са само управляващите,.Да се уважаваме взаимно и да не се нападаме, защото с нападки прогрес няма, а ставаме по- слаби.Лека вечер на всички!



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: o]  
Авторreformator (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 20:05



Прав си уважавам позитивните мнения наистина да си пожелаем приятна вечер О !



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: reformator]  
Автордo o (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 20:52



Това вече е приказка! Евала, човече 'о'!! За Елхово има Надежда щом има хора като теб!!!



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: дo o]  
АвторЮpka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 00:58



И като Юри!



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: дo o]  
АвторMapcи (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 12:33



Завиждам ви за оптимизма!



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: Mapcи]  
Авторsalaga (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 13:21



що се отнася за Христов от музея наистина е готин и като човек и като мъж и най- важно - държи се като такъв , а не като някои поплювковци. ЕЕЕ виж - жена му е друга работа...



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: salaga]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 13:27



че какво и има на жената тя също е много готина РАБОТАРКА като него



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: poни]  
Авторexo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 13:49



Да наистина е работарка като него по всички направления!





Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: exo]  
АвторKaли (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 19:07



Христо е показал през времето какво може и какво не . Дайте време и на кмета да се докаже , пък после съдете.



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: Kaли]  
Авторmnenie3 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 20:12



За кога да го чакаме?И какво да доказва? Че разбира от компютри, това го знаем. Да докаже, че работи.Годината изтече, нищо няма насреща.



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: mnenie3]  
Авторзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 14:52



Ами хора какво ще кажете за бившият заместник кмет Атанас Петров. Човека си вършише много съвестно работата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.