Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 21.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Животните в Елховонови [re: мнeниe]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:24



Ами кой да ти отговори.Андонова не и остава време от подмазване на новата управа.няма да седни да ти отдговаря я.Пиши пак.не я оставй да си вее п...... а да седне най после да си върши работата.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: xxx]  
Автор guld (непознат)
Публикувано29.05.08 11:29



Мисля ,зам. кмета трябва да вземе и той да се занимава с конкретни свои дела.Не е ли той човека по тези неща.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: guld]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:36



Дяна отговаря за жалбите в Общината.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: xxx]  
Автор guld (непознат)
Публикувано29.05.08 11:41



Ми тя много работи,брей всеки нея спряга.Остава и тя да решава, и кво правим .Ми что ни са тез по-нагоре.Тя жената всичката ли да я върши.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: guld]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:54



Ми и аз взех да се чудя с тая Дянка, бре. Тя като я гледам в последно време навсякъде увряна. То не бяха проекти не бяха жалби, не бяха турци , не бяха тържества. Ще рече човек като и гледа изявите че е като кмет на тоя град бре. Що наистина не я избрахме на изборите нея за кмет. Тя аслъ навсякъде навряна.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: мнeниe]  
Авторgaf (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 13:48



НЕКА ЕДНА СУТРИН КМЕТА И НЕГОВИТЕ ПРИДВОРНИ ДА УВАЖАТ КРАЙНИТЕ УЛИЦИ НА ТОЗИ КРАСИВ ГРАД.НЕКА ВСЕКИ ЕДИН ДА НАСТЪПИ ЕДНО ГОЛЯМО ЛАЙНО СЛЕД КОЕТО ЦЯЛ ДЕН ДА СЕ ЧУДИ ЗАЩО МИРИШЕ ОКОЛО НЕГО.ДА ВИДЯТ ОТ КЪДЕ И КАК ЖИВОТНИ И ЖИВОТНИ СЕ СИПЯТ ПО УЛИЦИТЕ;ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ,СТЕФАН КАРАДЖА,ПОБЕДА,НЯМА ДА ХОДИМ ПО НАВЪТРЕ КЪМ ЦЕНТЪРА. ВАРДАР,МАРИЦА ВЕЛИКО ТЪРНОВО, ИВАН ШИШМАН ВСЕ УЛИЦИ НА ВОЙВОДИ И ИЗВЕСТНИ НАШИ РЕКИ;ХАДЖИ ДИМИТЪР ,ЖЕ ПЕТКОВ АНГЕЛ КЪНЧЕВ, ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ И ДРУГИ ВСЕ ВИДНИ.ДА ВЪРНЕМ БРАТЯ ПРОСЛОВУТИЯ ГОРАНА ПОНЕ АЛАРМА БЕШЕ НО И КОНЕТЕ СИ ИМАХА ЛА-Й-НЯН-КИ.СЕГА ДЕЦАТА СИ ИГРАЯТ НА УЛИЦАТА С ПРЯСНО ИСРАНО ЛАЙНО.НЕКА И ВАШИТЕ ДЕЦА ДА НАСТЪПЯТ ИДА СИ ПОИГРАЯТ С НЕГО ПОЖЕЛАВАМ ВИ ГО А АКО ИМА НАЧИН И НЕКА ДА ГОИЗБЪШАТ ПРЕД ВХОДА НА ДОМА ВИ.САМО НАШИЯТ ГРАД НЕМА ПАРИ ЗА ВИК ИНСТАЛАЦИЯ САМО НАШИЯТ ГРАД НЯМА ПАРИ ЗА АСВАЛТИРАНЕ,ВСЕКИ В ТАЯ ОБЩИНА АКО СЕ СТРЕСНЕ ПОНЕ МАЛКО МИСЛЯ ЧЕ ЗА ТРИ ГОДИНИ ЩЕ СЕ ОПРАВЯТ БАЯ РАБОТИ.ДА ВСИЧКИ ЗНАЕМ ЧЕ ИСКАТ НО ТАКА НЕ СТАВА.СТАВА И С АКЪЛ.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: нoнa]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 17:30



а сега ,за грижата за нашите деца,
случайно в неделя видях ,че пръскат за кърлежи май,ама да Ви кажа съграждани как се пръскаше-вървяха мисля че трима души с маски за две минути де ,пръснали къде не и това беше
Въпросът ми към общината е-къде бяха служителите които отговарят за това ?
колко пари ще бъдат дадени пък каква работа свършиха та те бяха на разходка само дори не минаха през цялата градинка
Ето за това става въпрос контрола, да ама не общинарите почиваха та нали се измарят от работа през седмицата,да но ще платим ние гражданите
аз много държа ако някой от общината прочете това да напише кой отговаряше за тази дейност и къде беше?



Тема Re: Животните в Елховонови [re: нoнa]  
Авторk..66 (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 22:03



не мислите ли ,че има много нови бунища , парка въобще не се влиза , градинките не са окосени , а уж били пръскани и ................. то преди 8-9 месеца нещата не бяха толкова зле.Не знам кой крив, кой прав ..................., но вместо по-добре ..............то став по-зле - инфлация, безработица , мизерия и скука в тъпото Елхово .Уж имаше предизборни обещания, срещи и надежди , а то кво .....................???!!Гадост и еснафчищна



Тема Re: Животните в Елховонови [re: k..66]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 10:22



Кмета Киров явно е чел тези писания защото гледам пред блоковете косят усилено тревите. А дано има полза от този форум.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: мнeниe]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:44



и пред нашия блок косиха вчера. Евала.........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.