Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 21.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: нoвинa]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 10:40



ще ги закриват и трите!
жалко



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: нoв]  
Авторcтap (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 14:58



Откъде си сигурен? Или само си чул?



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: cтap]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 15:36



Ами пише го в докладите на МЗ. Вместо да задничаш тук влез и прочети там.Закриват болниците в Болярово, Елхово и Тополовград.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: Mepи]  
Автор111 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 15:52



Ти добре ли си? Що се праиш,че много ги разбираш,че чак чела доклати на МЗ..Божеее..Ти къде я видя таз болница в Болярово,че да я закриваш...Абе май всички тука доста сте се сбъркали...



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: 111]  
Авторkolega (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 12:58



А сега отново за реформата в болницата.Пари за оздравителна програма на болницата, д-р Кирова получи от Боляровския кмет, от Община Елхово и от ЗК.Убиецът на болницата как ще я излекува?Затвори хирургично отделение, но за сметка на това назначи д-р Карастоянов за свой заместник със заплата.Досега АГ отделение работеше без завеждащ отделение, но за сметка на това пък д-р Кирова получаваше запалатата на завеждащ, за което бе глобена,но никой не разбра.Глобата се плати от всички нас! В отделението бяха докарани две акошер-гинеколожки.Интересно защо 2 състуденктки на Кирова.Какви заплати получават е пълна МЪГЛА...

От тук отново има възможност за кражба.А сега за вътрешно отделение.От 2 вътрешни реформаторката Кирова направи 1. Д-р Видев стана завеждащ отделение със заплата на такъв.Д-р Янева Стана началник сектор гастроинтерология и тя гастроинтеролог без да има специалност,без да има пътеки.Казва се,че тази реформа е само на книга,но заплатата на 2-рия бивш завеждащ не е на книга!Фалшиви диагнози,фалшиви пътеки, пълен хаос,пълен фалш-да дойде сметната палата.Отново възможност за големи далавери и кражби от д-р-ката.Баничките на баща и вървят,стола работи, барчето работи.По-рано болницата наброяваше 300-400 души персонал и нямаше барче,а сега има такова.Явно се перат пари! Г-н Кмете не ходете в болницата да играете хоро на празниците с д-р Кирова,а назначете проверка, която да останови къде отиват парите на общината и нашите пари.Болницата се е превърнала в партиина каса.Знае се чии интереси обслужва Кирова.Крушата не пада по-далеч от дървото.На нея по наследство и се предава умението да краде и политически да блудства.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: kolega]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 08:26



Киров и Кирова друсат хорото, а в хемодиализата закриват щатовете и съкращават персонал. В хирургия всички сестри са в неплатен отпуск. Що не вземат да изкарат една щастлива ръченица Киров и Кирова.Хора няма, няма и проблеми.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: мнeниe]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 12:44



знаете ли на мен ми харесва идеята за закриване на болницата и защо?
в момента няма компитентни доктори/освен нашите стари родители кой друг ходи там/ а след като я закрият ще я купи например МАСРИТО знаети ли каква болница има в Бургас ако построи и в Елхово такава и ако вземе добри лекари как мислите няма ли за нас елховлии да е по добре?
хайде да не е МАСРИТО друг да е



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: kolega]  
Автор111 (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 15:10



Колега,ти май нещо не си в час.Първото което е хир отделение все още не е закрито.Песонала е още в отпуск,което означава,че ако има хирурзи ще се отвори.Аз не съм във вашата система ама ти изобщо не ги чаткаш нещата.Питаш защо две състудентки на д-р Кирова-ами защо не!Аз не искам да се закрива АГО-то и чест и правя на докторката,че намира начин да доведе кадри и да функционира отделението.Неможе едновременно да е управител на болницата и да бъде на разположение!Другото което искам да питам сканирай моля те тази глоба на докторката да я видим всички-тази дето уж никой не разбра,че е глобена пък ти разбра,че и плащаш глобата?

Колега,колега много си смешен



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: 111]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 16:10



По темата за болницата не ми се говореше, че наистина става много кално тук... То не бяха глоби, то не бяха мазни банички... За разлика от повечето пишещи тук аз съм информиран. Такава ми е работата. Лошото е, че болницата си отива. Другото сигурно е, че тя нямаше да стигне до тук ако кмета беше друг. Сещате се... Лешоядите вече се въртят край болницата, няколко оценителски фирми питат кога ще я ликвидират за да и направят оценчица... а лешоядите винаги знаят кое животно умира... Тук нито Кирова, нито хирурзите имат вина. Въпреки тяхното управление, до днес болница имаше... Както казах по друга тема, ще ви запознавам с нещата, които губим... Много ми се ще да ви кажа и нещо хубаво, но уви...





Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: poни]  
Автор111 (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 16:13



Рончо,ти що не идеш да се скриеш някъде!С таз твоя идея утрепа коча с мотиката!Кой ще дойде в туй забутано село болница да строи?Тез добри лекари хляб искат бе,чедо!Ще закрием болницата-това е най-лесно!Като изпуснем питомното ще хукнем да гоним дивото!Ще чакаме някой да дойде да строи болница!Само стари родители ходели -ми това да не е сладкарница да ходят и млади!Глупости!Виж какво ще ти кажа-пък и на всички!Целувайте ръцете на лекарите които ги имаме,че избягат ли -дупе да ни е яко!Тогава да видим как се ходи от град на град!Когато ви се наложи да влизате в болница с усложнено състояние и ви кажат "ми няма легла елате утре"какво правим тогава?Оставате на пътя като кучета и се чудите какво да правите.Защо всички мислите,че д-р Кирова иска да закрива болницата?Ми на нея от къде ще и идват доходите?Не мисля,че тя е толкова глупава,че сама да си лае коматчето!Май такива като вас искат да се закрие,щото нямате акъл!Ми тя ако икаше да я закрива що ще вика състудентки,доктори от Ямбол...Ако искаше да закрива хир отд това щеше да стане още когато д-р Гавов си тръгна,а не да молят д-р Илиев,да му търсят квартира и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.