Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 02.05.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: buba]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 17:14



абе те се изпокараха Караулана и Поля за надмощие, но като гледам и техните парцалки са от пазарите и китайски, така ,че не се отличават от другите магазини, дори аз съм си намирал дрехи в по-малки магазинчета , пък
при другият бос под Яница са гола вода там има само боклуци



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: 666]  
Автор elhovliika (непознат )
Публикувано25.05.08 16:46



Това под Яница е пародия на магазин за дрехи. Те и самите дрехи са пълна пародия.Виж обаче при Поля има и ценни неща.Ама продавачките са много любезни та чак те смущават като влезеш да пазаруваш. С това непрекъснато питане: С какво мога да Ви бъда полезна. Какво си търсите.Досадно е. Аз влизам да си рова и да търся нещо ако ми хване окото да го купя. От къде мога да знам предварително какво искам. А те неопрекъснато висят на главата ми. Така направо ми убиват желанието да пазарувам каквото и да било.



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: elhovliika]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 10:11



според мен тяхното обръщение към Вас е правилно ,но до тук ,след това трябва да Ви оставят да си ровите
Но според мен и там както и другаде е пълна бъркотия все едно ,че влизаш в някои битак



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: 123]  
Авторmnenie (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 10:36



Така е никакъв ред няма по стелажите. Набутани дрехи колко щеш.Все едно в битак влизаш. Но ми харесва, че можеш да пипнеш всяка дреха и да явидиш. Иначе как е при Караулана. Молиш се на консултантката може ли да ми покажете това, можете ли да ми покажете онова. Докато накрая те изгледат сърдито и ти си излезеш, без да си видял всичко.



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: mnenie]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 12:06



а защо само тези магазини обсъждаме има и други в които има също хубави дрехи, но то е така трябва да има и хубави и по евтини за всеки по нещо.но те не парадират



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: 123]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:53



Аз лично други магазини не съм виждал в Елхово в които да се продават дрехи.



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: мнeниe]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 14:42



АБЕ МНЕНИЕ ТИ ДА НЕ СИ СЛЯП/А ИМА МНОГО ГОТИНИ МАГАЗИНИ В ЦЕНТЪРА АЗ ДОРИ СЪМ ПАЗАРУВАЛ ОТ ТЯХ



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: мнeниe]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 14:51



сега влязох в тази тема и прочетох мнението какво казва добре че е пазара иначе голи ще ходим
мнение аз имах по- добро мнение за теб ,пък на пазара какви парцали има от там пък никога не бих си взела дреха от тези цигани, кой знае къде държат дрехите си



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: диди]  
АвторCиcи (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 14:57



Ами и аз прочетох сега мнението на мнението, и да ви кажа не го рабрах в този смисъл в които Вие.рабирам че човека се възмущава на еднообразието в магазините на центъра и от отношението на някои продавачки. Ама не прочетох никъде да пише за това че е почитател на пазара. А иначе си е истина от пазара свестни дрехи няма как да се купят. Макар че едни и същи детски дрехи могат да се видят и в магазина на Караулана и останалите и на сергиите на пазара. И цената е абсолютно една и съща.



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: Cиcи]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 17:07



ами защо елховлии ходят на пазара след като цената е една и съща ,аз ще Ви кажа -от завис дане дадат парите на този или онзи магазин в града а на външни хора.
Аз също съм пазарувал от друг град , но ако търся нещо по специално




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.