Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 24.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: S_DVD]  
Авторeho (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 18:53



а там да има някои и това е мале.........
ами скоро имаше реклама за конкурс как така!?



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: 666]  
Автор guld (непознат)
Публикувано30.05.08 18:53



За какво заплащане става въпрос? Мисля си,какъв огромен проблем е тази Странджа! Ами едно време . Първа и втора,ама втора намук. Телевизоритеее,превключете канала ,бе хора!



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: guld]  
Авторeho (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 19:00



да ама сега сме 21 век и искаме повече
За какво заплащане става въпрос? - не разбрах!
ами проблем е като трябва децата ми да слушат ро странджа мимими
а пък все пак от там човек се информира какво става в общината



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: eho]  
Автор guld (непознат)
Публикувано30.05.08 19:07



Значи все пак , е нещо.Сверявяме си часовниците и имаме доверие.



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: guld]  
Авторeho (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 19:12



нещо е защото няма радиоточка и друга местна медия но нещата се поднасят по не най- добрия начин няма незаменими. тези определено не стават. ангел да опита с конкурси



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: eho]  
Авторeho (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 19:22



отвам да полея, че ще гледам новините и пак да се посмея



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: eho]  
Авторaxo (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 19:22



ехо, като си толкова наясно с това как се прави телевизия, що не вземеш да се пробваш, отиди, предложи си услугите, дикцията ти може и да е по-добра от на сегашните говорителки.Искал новини...кво става в елхово, че ти новина търсиш, бе човек.Много ми е интересно ако ти звънна по телефончето на какъв диалект ще ми мърмориш?Не си виждаш правописните грешки тук, тръгнал да оправя света...



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: axo]  
Автор guld (непознат)
Публикувано30.05.08 19:25



Абе госпжо, вие някога оргазъм изпитвалали сте?



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: axo]  
АвторNnext (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 20:39



Света е оцелял понеже се е смял. Не виждате ли колко е весело, абе оставете ги да правят каквото могат - макар и малко да е то .





Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: Nnext]  
Автор doktoras (Dok)
Публикувано30.05.08 21:20



Аз нещо не разбрах уж имало нов директор в кабелната как го казвахте а програмен а все за Агел говорите имали нещо в тзи телевизия или
Ако трябва да бъда честен има доста промяна от преди в новините за общината но сигорно има какво да се иска още доста могат да се размърдат и операторите им и репортерките само дето не се виждат тези репортерки де ама ней си
Пресен пример ще ви дам
Гледам преди два дни ако не се бърка едно момче снима с камера и си казвам бре това момче нещо му е харесало нашия град гледам а то операторчето на кабеларката
Е ми нема репортер никой край него то като турист бре
да бяха им направили некви работни униформи да се различават в обществото






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.